Ještě, než sem první odvážlivec najde cestu (a je to fakt o držku se tu se mnou paktovat, to mi věřte), musím vám povědít, co se mi událo včera večír.
Tož bylo nebýlo, potkala Kariena v Ivory svýho starýho známýho Arta válečníka a nějakýho trpoše, co ji už znali dřívávějc a prej - půjdeme na kance! (eh, to ne, to bylo v Dívčí válce) - teda půjdeme do Krynských hor na poznávací výpravu na Chopok.
Tož sme šli. Cestou sme se trošku zhádali, páč Artovy názory na smysl existence přírody se smrskly na jednoduchej princip - je to dobrý na kůže a na maso a k ničemu jinýmu to není. Nicméně, jsa čistě OOC postavenej před hotovou věc, že buď s nima teda půjdu a nebo budu pure RP a při zabíjení "vzteklých" zvířat nebudu asistovat jsem se trapně rozhodl, že bych teda mohl strávit večer přeci jen s jinejma hráčema, když už stejně celej server zvířata zabíjí jak na běžícím páse a buď budu jako proti všem, když je tu tak čupr ekonomický vyvražďovat lesy, a nebo to zkousnu a počkám si, až Pepino DM udělá maturu a pak začne třeba v podobě arcidruida řádit v lese jako černá ruka (což by myslím hru oživilo, pár těch divokejch lovců by mohlo dostat trošku na prdel, je to super prostor pro DM v roli nasraného druida).
Tož sem s nima šel a v Krynskejch horách jsem alibisticky prohlásil, že to už není Ivorský území:) Jinak bych se na to fakt mohl vybodnout, tolik pobitejch medvědů, tygrů a já nevím čeho zvířecího, to by druida fakt jeblo. Takže fajn, Krynský hory jsou zamořený vzteklinou od shora až dolů, beru na vědomí.
Tak sme tam různě bojovali, moja druidka to pak spíš už jen léčila, páč ty potvory tam jsou kapku nad level, až sme došli k těm nešťastným obřiskům, co mi už dali klepec minule z druhý strany, haha.
No šlo to jak po másle, dokud se to tak nějak blbě nesešrumilo a jeden obr místo na barbara s trpošem nešel na mně. Teď já, páč jsem léčila, tak jsem neměla medvědí podobu, a šup, šlupka do hlavy za 40, zdrhám přes přechod a obr za mnou, tož já zase zpátky a šup, rána....a já chcípla přímo v přechodu!!!!!
Takže podsvětí a parta se ptá - hele, kde máš jako tělo? A já povídám - no za přechodem ne? A oni: no ale tady nic nejni.... no prostě průser, smrt v mezipřechodu znamená, že tělo se vypaří, i když je s váma ochotná parta vás odnést.
Takže jedna ráno, nikde žádnej DM, tak jsem zkysnul v podvětí a musel jsem se smát, protože celej den tady lezu některým DM na nervy a pak je v noci potřebuji:) Celá parta je prý ochotná mi to dosvědčit, Arto má screeny, takže já budu večer rád, když mi některý pán jeskyně poskytne technickou pomoc z tohoto bugu.
Docela hustý, ne?:) Tři dny po sobě po herní pauze lognu a každej den umřu:) Technicky jsem se zatím zkušenostma nedostal díky tomu vůbec dál:))) Život je pes a my jsme ten patník!
