Page 12 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:41 16. Mar 2009
by igor
Krata wrote:pche, můj spam je na úrovni a je o nečem.. tohle je jen prach sprosté ctrl+v :)
Co kecáš... tohle je poctivě nabindovaná hláška :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:50 07. Apr 2009
by Tretas
teď sice prásknu sám sebe, ale to nevadí, DM mi to prominou, za to že se sám přiznám :-D

To se tak hádal Jorg s elfkou kam pujdou a já jsem zrovna měl telefon, tak jsem něco naťukal do klávesnice, zmáčkl enter. Po dokončení hovoru jsem se díval co ostatní psali no a najednou tam vidím:
Jorg syn Jargena: ty si chytrá jak rádio!!! :-D to jsem pak měl co dělat abych to aspoň nějak zamaskoval :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:53 07. Apr 2009
by Krata
hráč Tretas, postava Jorg, strhnout exp za neRP chování *píše si*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:54 07. Apr 2009
by Tretas
*mne si ruce a zákeřně se směje* hihihi ještě že se nechal zmást a bude ve hře hledat hráče Třeťas a já se nenápadně připojím za orcbutchera :wink:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:50 12. Apr 2009
by innfra
Jó tak jsem jednou zase expil v partě a pak jí celou dvakrát ze dvou různých míst odnášel do chrámu a za svoje peníze celou oživil, jako že Tariel byla strhaná jak mezek a musela si jít pořádně odpočinout...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 07:46 13. Apr 2009
by Grunt
innfra wrote:.... celou ...

skoro celou *uraženě*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:13 13. Apr 2009
by Pajule
joo včera mi to fakt dostalu , štěstí sme měli :lol: :D tak aspon sme , ale nechcepli u jezevců *kouká po Elvinovi* hohoho

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:22 17. Apr 2009
by innfra
Dneska ráno 5 minut po zapnutí kompu a vlezení doprostřed broučího doupěte padnu, kvůli skvělé -------- od MS Vista , která hodila aktualizaci a sestřelila PC do restartu...
Nechápu jak to takhle dementně mohli naprogramovat... aktualizace se provádí, když nejedou žádný programy a nebo při vypnutí/restartu kompu uživatelem další důvod proč nadávat na Microsoft za hráblý defaultní nastavení... :x :x :x :x

takže znova můj už týdení pokus udělat 19tý lvl znova neuspěl...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:17 17. Apr 2009
by Theogil I
innfra wrote:Dneska ráno 5 minut po zapnutí kompu a vlezení doprostřed broučího doupěte padnu, kvůli skvělé -------- od MS Vista , která hodila aktualizaci a sestřelila PC do restartu...
Nechápu jak to takhle dementně mohli naprogramovat... aktualizace se provádí, když nejedou žádný programy a nebo při vypnutí/restartu kompu uživatelem další důvod proč nadávat na Microsoft za hráblý defaultní nastavení... :x :x :x :x

takže znova můj už týdení pokus udělat 19tý lvl znova neuspěl...
Dneska byl asi mezinárodní den Widows ... tatáž zkušenost, "naštěstí" jsem nehrál hru, ale začal pracovat .... grrrr.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:29 18. Apr 2009
by paja13
do kolen me dostal sir hevair divejte se sami :o)

asi mu ten kapitan karastky palacovy straze musel prebrat zenusku proto ted rika kapitanovi nestvuro a vypsal na nej odmenu

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:32 18. Apr 2009
by pepa48
paja13 wrote:do kolen me dostal sir hevair divejte se sami :o)

asi mu ten kapitan karastky palacovy straze musel prebrat zenusku proto ted rika kapitanovi nestvuro a vypsal na nej odmenu
sir hevair se o Karathskym kapitánovi nezmiňuje.. kapitán palácové stráže je NPC boss v jednom dungu v podtemnu...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:55 18. Apr 2009
by Krata
no ale zní to divně :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:17 19. Apr 2009
by DenGrasse
dostal mne popis postavy Davis Gin:

"Rasa Gin je neprustrelna" :mrgreen:

skoda ze nevim co je rasa Gin a proc je neprustrelna.. neprehlid sem neco v realiïch??? :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:17 19. Apr 2009
by Rejty
DenGrasse wrote:dostal mne popis postavy Davis Gin:

"Rasa Gin je neprustrelna" :mrgreen:

skoda ze nevim co je rasa Gin a proc je neprustrelna.. neprehlid se neco v realiïch??? :mrgreen:
Spíš si asi myslel, že jeho podvody jsou neprůstřelný, ale šeredně se mýlil...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:47 19. Apr 2009
by Pajule
tohle mi fakt pobavilo , jak už si z toho pár hráčů dělá srandu..

*cenzura* - co je to vlastně to RP?to slýchávám poměrně často ja to nikdy nechápal
Pajky - *raději velká cenzura*
*cenzura* - no nevim , v kterym obchodě se to prodává?já si to ještě nekoupil
, ale nacreepuju zlato a koupim

nevim fakt mi ten rozhovor dostal , bohužel musel bejt cenzurovanej a jáá nemůžu říct proč :twisted: