DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
ted už myslim že v 5 vstává i bez budika automaticky sedá k pc a jede a rube a jede 
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
kokosak wrote:Eh... prosím? Takže DM mají poskakovat kolem postav a starat se, aby nepřišly k úhoně? A když to neudělají je to jejich neschopností???wsweetjane wrote:Sorry ale tohle je děs...Permka jako trest není trest hráči ale je to neschopnost DM reagovat jinným způsobem na vývoj IC událostí...Zabijeme tě aby se nám tu IC nevyvýjelo někam kam to prostě "NECHCEME"...
Předpokládám že DMs by měli být dostatečně vyspělí na to aby to IC zainačili jinak...![]()
Nejsi hlavní postava v americkym filmu, které se všechno musí povést, protože to má ve scénáři. Dokonce nejsi ani hlavní postava. Nikdo z hráčů, ani DM, není. Je to svět a ten žije a reaguje. Naběhneš na wyrma, nedáš ho, chcípneš. Tvůj problém. Překročíš IC stanovenou a jasně vymezenou hranici, budeš prohlášen za psance. Pokud budeš dopaden, budeš popraven. DM nebudou ohýbat svět tak, aby hráči nenarazili. Nebudou vymýšlet ústupky jen, aby se postavě nic nestalo. Ano, mohou se snažit to celé někam směřovat. V rámci možností se o to většinou snaží, protože rozhazovat permky nikdo nechce. Ale DM ti nebudou dělat deus ex machina, aby vyčistili chlív, co si postavy samy nadrobily.
Špatně sme se pochopili-já chápu a rozumím nicotnosti SEBE ve světě Thalie...šlo mi o to že konflikt s úřední mocí světa by šel snad řešit i jinak než smrtí postav...
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Jane, uvědom si jednu věc. Když urazíš sedláka na Ivorský farmě, dá Ti permku? Ne...
Když urazíš královnu elfů (maj královnu žejo?) v Alwu, daj Ti permku? NE!
Tohle je čistě jenom o pojímání práva a trestů dané frakce.
Uraž Ambita? Zabije Tě. = Naprosto jednoduchá rovnice.
Když urazíš královnu elfů (maj královnu žejo?) v Alwu, daj Ti permku? NE!
Tohle je čistě jenom o pojímání práva a trestů dané frakce.
Uraž Ambita? Zabije Tě. = Naprosto jednoduchá rovnice.
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
DenGrasse wrote:Dle mého názoru OOC hýčká Thalie hráče víc než většina jiných světů. Systémů, které bys našel jinde a tady ne je co bys na prstech spočítal.Shaman88 wrote:Já neříkám že by svět měl být milý ale že by si měl své hráče hýčkat (alespoň ooc).
Myslím že to nebude celé jen o systému....
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
DenGrasse wrote:blacmin: raději erpit s pěti, než nechat prasit 50.
u některých hráčů je jediný jejich přínos v tom, že jsou číslem ve statistice návštěvnosti. Svět jim nabízí mnohem víc než oni jemu.
Doporučuji vyměnit čísla za jména konkrétních lidí nebo alespoň přezdívek pro tvou statistiku - když už se oháníš SOCIÁLNÍMY modely...
Pokud pod hráči vidíš jen čísla-je přístup jasný...
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
No, co dodat. Snad jen...wsweetjane wrote:Špatně sme se pochopili-já chápu a rozumím nicotnosti SEBE ve světě Thalie...šlo mi o to že konflikt s úřední mocí světa by šel snad řešit i jinak než smrtí postav...
Vedoucí týmu Thalie
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Když tak na tebe koukám, a vím že se opakuji, ale možná čas znovu vytáhnout cvičení porozumění textu pro první stupeň, pravda?wsweetjane wrote:DenGrasse wrote:blacmin: raději erpit s pěti, než nechat prasit 50.
u některých hráčů je jediný jejich přínos v tom, že jsou číslem ve statistice návštěvnosti. Svět jim nabízí mnohem víc než oni jemu.
Doporučuji vyměnit čísla za jména konkrétních lidí nebo alespoň přezdívek pro tvou statistiku - když už se oháníš SOCIÁLNÍMY modely...
Pokud pod hráči vidíš jen čísla-je přístup jasný...
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Czech_Luthor wrote:Jane, uvědom si jednu věc. Když urazíš sedláka na Ivorský farmě, dá Ti permku? Ne...
Když urazíš královnu elfů (maj královnu žejo?) v Alwu, daj Ti permku? NE!
Tohle je čistě jenom o pojímání práva a trestů dané frakce.
Uraž Ambita? Zabije Tě. = Naprosto jednoduchá rovnice.
Ta rovnice je ale stupidní...promiň ale je...
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Rejty wrote:No, co dodat. Snad jen...wsweetjane wrote:Špatně sme se pochopili-já chápu a rozumím nicotnosti SEBE ve světě Thalie...šlo mi o to že konflikt s úřední mocí světa by šel snad řešit i jinak než smrtí postav...
Last edited by Molly23 on 19:58 31. Oct 2011, edited 1 time in total.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Braenn wrote:Když tak na tebe koukám, a vím že se opakuji, ale možná čas znovu vytáhnout cvičení porozumění textu pro první stupeň, pravda?wsweetjane wrote:DenGrasse wrote:blacmin: raději erpit s pěti, než nechat prasit 50.
u některých hráčů je jediný jejich přínos v tom, že jsou číslem ve statistice návštěvnosti. Svět jim nabízí mnohem víc než oni jemu.
Doporučuji vyměnit čísla za jména konkrétních lidí nebo alespoň přezdívek pro tvou statistiku - když už se oháníš SOCIÁLNÍMY modely...
Pokud pod hráči vidíš jen čísla-je přístup jasný...
Braenn...chápu že ti to není po chuti když tak vehementně rozevíráš půlky na určitých místech- ale zastávám selský rozum, promiň jiná nebudu. Asi nejsem tak vyspělá, chapající, skvělá a RP vyzrálá jako ty...Buď prosím schovívavá a já ti za to někde postavím oltář když dovolíš...
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Možná stupidní, ale 100% pravdivá. A vůbec, ale vůbec není složitá na zapamatování, aby ji zvládl průměrně inteligentní člověk udržet v hlavě jako fakt. A jakmile s ní bude počítat, tak pokud nepáchá cílenou sebevraždu s fanatickým charakterem, snad se zdrží podobných věcí, no ne?wsweetjane wrote:Czech_Luthor wrote:Jane, uvědom si jednu věc. Když urazíš sedláka na Ivorský farmě, dá Ti permku? Ne...
Když urazíš královnu elfů (maj královnu žejo?) v Alwu, daj Ti permku? NE!
Tohle je čistě jenom o pojímání práva a trestů dané frakce.
Uraž Ambita? Zabije Tě. = Naprosto jednoduchá rovnice.
Ta rovnice je ale stupidní...promiň ale je...
Si tak představ, jako bys teď naklusala do Libye a začla uprostřed náměstí volat, "Ať žije Kaddáfí, smrt rebelům." Jsou prostě věci, které rozumný člověk nedělá, umí-li alespoň trochu vyhodnotit situaci.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Braenn wrote:Možná stupidní, ale 100% pravdivá. A vůbec, ale vůbec není složitá na zapamatování, aby ji zvládl průměrně inteligentní člověk udržet v hlavě jako fakt. A jakmile s ní bude počítat, tak pokud nepáchá cílenou sebevraždu s fanatickým charakterem, snad se zdrží podobných věcí, no ne?wsweetjane wrote:Czech_Luthor wrote:Jane, uvědom si jednu věc. Když urazíš sedláka na Ivorský farmě, dá Ti permku? Ne...
Když urazíš královnu elfů (maj královnu žejo?) v Alwu, daj Ti permku? NE!
Tohle je čistě jenom o pojímání práva a trestů dané frakce.
Uraž Ambita? Zabije Tě. = Naprosto jednoduchá rovnice.
Ta rovnice je ale stupidní...promiň ale je...
Si tak představ, jako bys teď naklusala do Libye a začla uprostřed náměstí volat, "Ať žije Kaddáfí, smrt rebelům." Jsou prostě věci, které rozumný člověk nedělá, umí-li alespoň trochu vyhodnotit situaci.
*dala jí palec nahoru* Škoda že tu nemáme kolonku "To se mi líbí"....
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Nalku napiš mi ve hře pak. Rád si s tebou pokecám.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Můžu být shovívavá jak chci, i bez oltáře, ale to co předvádíš není selský rozum. Selský rozum je takový ten zdravý, při kterém ti i bez učení a vzdělání docvakne, co měl ten druhý na mysli a jak se zachovat.wsweetjane wrote:...Braenn...chápu že ti to není po chuti když tak vehementně rozevíráš půlky na určitých místech- ale zastávám selský rozum, promiň jiná nebudu. Asi nejsem tak vyspělá, chapající, skvělá a RP vyzrálá jako ty...Buď prosím schovívavá a já ti za to někde postavím oltář když dovolíš...
Věř mi, toto není ten případ.
A jestli tě zajímá, proč se vůbec namáhám ti odpovědět, tedy, je to proto, že od DM dostávám za každý patřičně podporující příspěvek litr expů, za horlivou obhajovu pět tisíc a za obavláště vydařené vtípky ani nebudu povídat, týden by ses žárlivostí nevyspala.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Tak to je masakr co tu wsweetjane vykouzlila
Až mi brambory lezly málem nosem při večeři 
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."