Page 12 of 31
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 15:54 30. Apr 2012
by Absinthorix
Tak si toho važ!
Edit:
Áha dodatek k "nazi" co tam nebyl když jsem psal abychom se vážili.
No... zkus se na to dívat šířeji. Myšlenka "národa" není špatná, špatné je vytvářet ji uměle na hliněných nohách Zelenohorských rukopisů a pak vyhánět do extrémů aby se to dalo následně zneužívat.
Stejně jako někomu cpát jako evangelium umělé multikulti, obojí je cesta do pekel.
Pro mě osobně je národ něco co je spojené jazykem a tradicí a taky vědomým přihlášením se k tomu - a to klidně "přistěhovalcem". A moc mě mrzí, že se skutečné tradice postupně ztrácejí, aby byly nahrazovány umělinami. Čeho si na obrozencích (těch prvních a neagresivních) vážím, že tyto tradice shromažďovali a popisovali, aby nebyly zapomenuty.
Viz. Lužičtí Srbové.... národ co je nám po Slovácích nejblíže, prostě se drží. A doufám, že udrží
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 18:05 30. Apr 2012
by KaTo
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 21:01 30. Apr 2012
by Prasokralik
ty základy trolení stále nezvládáš víme? máš velké mezery
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 22:17 30. Apr 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:...základy trolení stále nezvládáš...

- 1335401876416.gif (1 MiB) Viewed 4196 times
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 23:15 30. Apr 2012
by Absinthorix
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 00:27 03. May 2012
by Amber
Tip vs. typ - Vypadá to podobně, zní to stejně... a není to totéž. Kdo tuhle banalitu dobře zná, dostane sušenku a poplácání po hlavince. Pro ty, kteří tápou: "Tip" je nějaká rada nebo odhad, kdo vyhraje ve sportu. "Typ" je nějaká kategorie či druh.
Např.
Dali nám dobrý tip na koupi pozemku. X Netváří se moc jako přemýšlivý typ člověka.
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 00:34 03. May 2012
by Prasokralik
Co když se Akmir jmenuje Akmyr a my to nevíme? O.o
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 00:51 03. May 2012
by johnny98-G
Amber wrote:
Tip vs. typ - Vypadá to podobně, zní to stejně... a není to totéž. Kdo tuhle banalitu dobře zná, dostane sušenku a poplácání po hlavince. Pro ty, kteří tápou: "Tip" je nějaká rada nebo odhad, kdo vyhraje ve sportu. "Typ" je nějaká kategorie či druh.
Např.
Dali nám dobrý tip na koupi pozemku. X Netváří se moc jako přemýšlivý typ člověka.
A co je pak Typ 59?

(
pekna mrcha to je)
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 08:14 03. May 2012
by Amber
Prasokralik wrote:Co když se Akmir jmenuje Akmyr a my to nevíme? O.o
Tahle otázka mi nedává spát
@ johnny98-G: Provokuješ?

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 11:03 03. May 2012
by kokosak
Asi by to chtělo požádat o promazání spamu, protože jinak tenhle užitečný topic zanikne pod tíhou h...ezkých příspěvků, s žel bohu nulovým spojením s tématem.
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 11:14 03. May 2012
by KaTo
kokosak wrote:Asi by to chtělo požádat o promazání spamu, protože jinak tenhle užitečný topic zanikne pod tíhou h...ezkých příspěvků, s žel bohu nulovým spojením s tématem.
Mám lepší nápad, kterým se mazač vyhne inzultaci z toho, že smaže MOJE příspěvky (doufám, že cítíš tu váhu zuřivosti, která za těmi velkými písmenky stojí

).
Aha, nápad jsem chtěl...
Takže Amber si založí topic někde mimo flame, kam si nakopíruje HC-Grammar*odkašle*rules, které se tu topí v záplavě spamu, které ji necháme na pokoji a tenhle moc hezký trollí flamovací topic nechá být, abysme ho mohli kultivovat!

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 11:19 03. May 2012
by kokosak
KaTo wrote:Mám lepší nápad, kterým se mazač vyhne inzultaci z toho, že smaže MOJE příspěvky (doufám, že cítíš tu váhu zuřivosti, která za těmi velkými písmenky stojí

).

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 11:27 03. May 2012
by KaTo
kokosak wrote:...

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 12:03 03. May 2012
by Amber
@ kokosak: Hlavně že ty mi tu nespamuješ
Rozhodně by se hodilo nějak příspěvky roztřídit nebo udělat přehlednější... nerada bych ale jen někam překopírovala své "

" příspěvky, když tady zaznělo i od jiných lidí dost užitečných informací (bohužel silně naředěných h.....ezkými obrázky).
Zkusím něco vymyslet tak, aby se to dalo číst a zároveň jistí lidé neplakali, že jim pošlu obrázky do plynu.

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 13:37 03. May 2012
by kokosak
Nás smaž

My sme stejně jen čenžlingové
