Page 12 of 17
Re: Černokněžník
Posted: 21:01 25. Feb 2014
by Krysak
kokosak wrote:Řetěz vyhazuje, základní blast ani eldritch spear ne.
Vyjímečně si rýpnu, jaktože tahle vec už není dávno v chybách:).
Re: Černokněžník
Posted: 21:20 25. Feb 2014
by Myrpa
Už by mělo vyhazovat všechno.
Re: Černokněžník
Posted: 21:55 25. Feb 2014
by kucik
Krysak wrote:
Vyjímečně si rýpnu, jaktože tahle vec už není dávno v chybách:).
Bylo to v chybach, dokud to myrpa neopravil.
Re: Černokněžník
Posted: 21:56 25. Feb 2014
by kokosak
Krysak wrote:Vyjímečně si rýpnu, jaktože tahle vec už není dávno v chybách:).
Protože se ta kombinace nikdy nezkoušela. I na test sme museli dát OOC dokupy dvě naprosto nekompatibilní osoby.
Re: Černokněžník
Posted: 11:19 25. Mar 2014
by mandos
Warlock nemá jezdecký featy nemůže jezdit na zvířatech, nebo jsem slepej

Re: Černokněžník
Posted: 11:24 25. Mar 2014
by kokosak
Nemá to dobrodruh?
Re: Černokněžník
Posted: 11:37 25. Mar 2014
by Zindo
mandos wrote:Warlock nemá jezdecký featy nemůže jezdit na zvířatech, nebo jsem slepej

Určite umyslné omezení

okecat si můžeme vše, všechny výhody a i nevýhody

prostě ho nic nemá rado a na hřbet nepusti.
Re: Černokněžník
Posted: 11:59 25. Mar 2014
by mandos
Nene dobrodruh to taky nemá ten má jen to cíl/sebrat/použít
Re: Černokněžník
Posted: 12:20 25. Mar 2014
by kokosak
...ten regen mě momentálně trápí víc ale.
Re: Černokněžník
Posted: 12:38 03. Apr 2014
by Temnastrana
jen dotaz a žádost o doplnění informací v invokacích
Černokněžníkova invokace
Nemrtvý společník (The Dead Walk)
- Kruh: 4
- Efekt: stejné jako kouzlo vyvolej nemrtvého - vyvolá pomocníka na 1 hodinu / caster level.
O jaké kouzlo se přesně jedná (vyvolej nemrtvého)? Je to Oživ nemrtvé - Animate Dead, nebo Stvoř nemrtvé - Create Undead, nebo Vytvoř silnější nemrtvé - Create Greater Undead
Re: Černokněžník
Posted: 10:26 10. Apr 2014
by Myrpa
Animate Dead
Re: Černokněžník
Posted: 12:58 10. Apr 2014
by Myrpa
Jezdící featy přidány (příští config hak).
Ta regenerace je pořád rozbitá? A zabíjí jí lékárny, nebo ještě něco (spánek je v závorce?)?
Re: Černokněžník
Posted: 13:12 10. Apr 2014
by kokosak
Regen občas prostě spadne. Nedokázal sem vysledovat jednoznačnou závislost, většinou to nastane po kamence.
Re: Černokněžník
Posted: 13:43 10. Apr 2014
by Myrpa
Myslím, že featové regenerace se aplikují po loginu do hry na 9999 vteřin. Opravím na 60*60*12. Uvidíme, zda to bylo tím.
Re: Černokněžník
Posted: 16:53 10. Apr 2014
by Temnastrana
Myrpa wrote:Animate Dead
děkuji, prosím doplňte to někdo v mechanice do popisku
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6231.