Page 12 of 17

Re: Černokněžník

Posted: 21:01 25. Feb 2014
by Krysak
kokosak wrote:Řetěz vyhazuje, základní blast ani eldritch spear ne.
Vyjímečně si rýpnu, jaktože tahle vec už není dávno v chybách:).

Re: Černokněžník

Posted: 21:20 25. Feb 2014
by Myrpa
Už by mělo vyhazovat všechno.

Re: Černokněžník

Posted: 21:55 25. Feb 2014
by kucik
Krysak wrote: Vyjímečně si rýpnu, jaktože tahle vec už není dávno v chybách:).
Bylo to v chybach, dokud to myrpa neopravil.

Re: Černokněžník

Posted: 21:56 25. Feb 2014
by kokosak
Krysak wrote:Vyjímečně si rýpnu, jaktože tahle vec už není dávno v chybách:).
Protože se ta kombinace nikdy nezkoušela. I na test sme museli dát OOC dokupy dvě naprosto nekompatibilní osoby.

Re: Černokněžník

Posted: 11:19 25. Mar 2014
by mandos
Warlock nemá jezdecký featy nemůže jezdit na zvířatech, nebo jsem slepej :D

Re: Černokněžník

Posted: 11:24 25. Mar 2014
by kokosak
Nemá to dobrodruh?

Re: Černokněžník

Posted: 11:37 25. Mar 2014
by Zindo
mandos wrote:Warlock nemá jezdecký featy nemůže jezdit na zvířatech, nebo jsem slepej :D
Určite umyslné omezení ;) okecat si můžeme vše, všechny výhody a i nevýhody :P prostě ho nic nemá rado a na hřbet nepusti.

Re: Černokněžník

Posted: 11:59 25. Mar 2014
by mandos
Nene dobrodruh to taky nemá ten má jen to cíl/sebrat/použít

Re: Černokněžník

Posted: 12:20 25. Mar 2014
by kokosak
...ten regen mě momentálně trápí víc ale.

Re: Černokněžník

Posted: 12:38 03. Apr 2014
by Temnastrana
jen dotaz a žádost o doplnění informací v invokacích

Černokněžníkova invokace
Nemrtvý společník (The Dead Walk)
- Kruh: 4
- Efekt: stejné jako kouzlo vyvolej nemrtvého - vyvolá pomocníka na 1 hodinu / caster level.

O jaké kouzlo se přesně jedná (vyvolej nemrtvého)? Je to Oživ nemrtvé - Animate Dead, nebo Stvoř nemrtvé - Create Undead, nebo Vytvoř silnější nemrtvé - Create Greater Undead

Re: Černokněžník

Posted: 10:26 10. Apr 2014
by Myrpa
Animate Dead

Re: Černokněžník

Posted: 12:58 10. Apr 2014
by Myrpa
Jezdící featy přidány (příští config hak).

Ta regenerace je pořád rozbitá? A zabíjí jí lékárny, nebo ještě něco (spánek je v závorce?)?

Re: Černokněžník

Posted: 13:12 10. Apr 2014
by kokosak
Regen občas prostě spadne. Nedokázal sem vysledovat jednoznačnou závislost, většinou to nastane po kamence.

Re: Černokněžník

Posted: 13:43 10. Apr 2014
by Myrpa
Myslím, že featové regenerace se aplikují po loginu do hry na 9999 vteřin. Opravím na 60*60*12. Uvidíme, zda to bylo tím.

Re: Černokněžník

Posted: 16:53 10. Apr 2014
by Temnastrana
Myrpa wrote:Animate Dead
děkuji, prosím doplňte to někdo v mechanice do popisku http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6231.