Page 111 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:28 03. Mar 2017
by Zeerit
Můů

Jak se říká, pod svícnem je největší tma. Kdo ví co tu rytíři provádí za další genetické pokusy.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:14 04. Apr 2017
by Barbar321
Tak si to představte...hodiny se s postavou tlačíte vpřed...o život bojujete s každičkou potvorou...často nezbyde než na ramena nohy vzít...roky života v nervech v trapu a tu náhle...poslední obránce padne, postava stojí před vytouženou žílou rudy...se slastným pocitem vítězství zarazí krumpáč do tvrdé horniny...a krumpáč křupne.

Někdo mi teda ten meteor sakra nepřál :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:18 04. Apr 2017
by Aillen
Barbar321 wrote:Tak si to představte...hodiny se s postavou tlačíte vpřed...o život bojujete s každičkou potvorou...často nezbyde než na ramena nohy vzít...roky života v nervech v trapu a tu náhle...poslední obránce padne, postava stojí před vytouženou žílou rudy...se slastným pocitem vítězství zarazí krumpáč do tvrdé horniny...a krumpáč křupne.

Někdo mi teda ten meteor sakra nepřál :D
Noo prozíraví prospektoři pro všechny případy mívají u sebe krumpáče dva :) Ale někdy se to neuhlídá..

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:28 04. Apr 2017
by Nalkanar
Ti paranoidní z nás i čtyři :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:04 05. Apr 2017
by Zeerit
Měl jsi zkusit: [party] *vytáhne lepící pásku a opravuje krumpáč*

Třeba by se bohové slitovali :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 07:55 21. Apr 2017
by Mourisson1
Ne ani tolik ve hře jako na stránkách :D

"Spawn_v6_no_more_hardcore "

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:03 18. Jan 2018
by DarkKnight
pokus o vydělaní v podtemnu na low lvl :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:07 19. Jan 2018
by Barbar321
DarkKnight wrote:pokus o vydělaní v podtemnu na low lvl :D
njn, maso drápatce bylo za "babku" vždy. To skoro nepokrylo ani náklady na znovunabroušení nože :(

Ostatně stejně jako s jedovými váčky.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:05 06. Oct 2018
by Puxina
V dungu dostat sražení od parťáka, když před ním v boji vyskočí moje postava ze stínu :D :twisted: :roll:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:04 13. Oct 2018
by Puxina
Šaman orků s prstem smrti. Si děláte srandu ..... :D :D :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:17 13. Oct 2018
by Nalkanar
V tvém případě se radši zeptám... kam ti ho dal? 8)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:23 13. Oct 2018
by Puxina
Nalkanar wrote:V tvém případě se radši zeptám... kam ti ho dal? 8)
No ty jo, sledoval jsem to z první řady, takže jsem jako očekával nějakou šou, ale bylo to jen bum a už načítalo podsvětí a Abi řekla ahoj slečně SMRT, takže doufám, že jí ten prst nedal nikam ..... přece jen je to Abi!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:29 14. Jan 2019
by Puxina
Sice ze Sinfaru, ale nevadí.

Hraju dvojčata na Sinfaru (dvě postavy dva účty), jsou na svatbě, kde se by se mělo házet kyticí, ale ta není, tak se háže kalhotkama, o to která dívka se vdá příští rok. Takže si chytající holky hážou kostkou d100.

No jedna z dvojčat hodí číslo 99 (si říkám "To si jako děláš srandu?!")
Druhá z dvojčat hodí číslo 98 :D

Pak už jen následovala smějící se reakce do tellu od spoluhráčů a spoluhráček :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:34 07. Feb 2019
by DarkKnight
Nějaké nové povolaní na thalii o kterém nevím ? :D:D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:45 07. Feb 2019
by artaxas
DarkKnight wrote:Nějaké nové povolaní na thalii o kterém nevím ? :D:D
Co? Kde se to zobrazí, kdo má jaké povolání??