Page 112 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:51 08. Feb 2019
by DarkKnight
artaxas wrote:
DarkKnight wrote:Nějaké nové povolaní na thalii o kterém nevím ? :D:D
Co? Kde se to zobrazí, kdo má jaké povolání??
to jsou postavy na mém učtu a povolani máš v zavorce

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:57 08. Feb 2019
by Pajule
Jméno golema: ocelový Jarri :lol: :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:09 07. Nov 2019
by LDamian
Starý Medvěd! Zábava na večer, pro celou rodinu. :wall:

EDIT: Jupííí :mrgreen:
Melron-Stary_Medved.JPG

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:04 07. Nov 2019
by sandoftime
JAk dlouho jste ho mlátili?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:41 09. Nov 2019
by LDamian
Půl hodiny až hodinu. :wink:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:06 22. Dec 2019
by NesQe
Dnes me ve hre potkala a dostala halapartna... Zucastneni budou vedet.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:07 22. Dec 2019
by DarkKnight
NesQe wrote:Dnes me ve hre potkala a dostala halapartna... Zucastneni budou vedet.
no ... a co :D :D ujelo ...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:54 25. Dec 2019
by NesQe
Co tak ty povolaný oblíkat? o.o

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:30 25. Dec 2019
by Puxina
NesQe wrote:Co tak ty povolaný oblíkat? o.o
Třeba jsou určení na něco jiné než na boj. :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:00 25. Dec 2019
by LDamian
NesQe wrote:Co tak ty povolaný oblíkat? o.o
Nová série sexpících povolaných se ti nelíbí? :wink: :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:18 26. Dec 2019
by NesQe
Když mě k tomu tak úplně nesedí ta sekera, ale asi sem jen divná. :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:43 26. Dec 2019
by sandoftime
V pekle maj vedro.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:11 21. Jan 2020
by LDamian
Půlork, který si pomočením označkoval padlou spolubojovnici. :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:39 26. Feb 2020
by BlueOne
Když moje postava potká rudé NPC, ale se jménem (Azhael Morten) a naivně si myslím, že je to nějaká hra DM a chce interagovat ....

*prohlédne si postavu* Dobrý....večer *nejistě a ostražitě*
....*dvě sekundy*....
Azhael Morten zabil Nimoen Nera
:D
Trochu pobavilo.
Ať se ale DM příště nediví, když bude chtit interakci s rudým NPC. Prostě beru roha.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:55 26. Feb 2020
by Pajule
BlueOne wrote:Když moje postava potká rudé NPC, ale se jménem (Azhael Morten) a naivně si myslím, že je to nějaká hra DM a chce interagovat ....

*prohlédne si postavu* Dobrý....večer *nejistě a ostražitě*
....*dvě sekundy*....
Azhael Morten zabil Nimoen Nera
:D
Trochu pobavilo.
Ať se ale DM příště nediví, když bude chtit interakci s rudým NPC. Prostě beru roha.
Azhaela nehrálo DM..je to NPC potvora co loví :)