Page 113 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:57 26. Feb 2020
by BlueOne
Pajule wrote:
BlueOne wrote:Když moje postava potká rudé NPC, ale se jménem (Azhael Morten) a naivně si myslím, že je to nějaká hra DM a chce interagovat ....

*prohlédne si postavu* Dobrý....večer *nejistě a ostražitě*
....*dvě sekundy*....
Azhael Morten zabil Nimoen Nera
:D
Trochu pobavilo.
Ať se ale DM příště nediví, když bude chtit interakci s rudým NPC. Prostě beru roha.
Azhaela nehrálo DM..je to NPC potvora co loví :)
No právě... :?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:22 26. Feb 2020
by Barbar321
BlueOne wrote:
Pajule wrote:
BlueOne wrote:Když moje postava potká rudé NPC, ale se jménem (Azhael Morten) a naivně si myslím, že je to nějaká hra DM a chce interagovat ....

*prohlédne si postavu* Dobrý....večer *nejistě a ostražitě*
....*dvě sekundy*....
Azhael Morten zabil Nimoen Nera
:D
Trochu pobavilo.
Ať se ale DM příště nediví, když bude chtit interakci s rudým NPC. Prostě beru roha.
Azhaela nehrálo DM..je to NPC potvora co loví :)
No právě... :?
Tak je jednou ze dvou, to se dá přežít. Navíc se tam mneobjevuje zas tak často.

PS:...a ono to je taková dobrá vzpomínka na ST, však Morten už tenkrát útočil na vše živé ve svém okolí :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:31 01. Mar 2020
by Barbar321
Malý amulet regenerace (+1) u překupníka za 100k.

Slušný způsob, jak prorvat lowíkovi zlatky :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:51 01. Mar 2020
by RainMan
Barbar321 wrote:Malý amulet regenerace (+1) u překupníka za 100k.

Slušný způsob, jak prorvat lowíkovi zlatky :D
Ten se tam válí už pěkně dlouho. Spíš se někdo ukliknul a jak známo : Co překupník jednou schvátí...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:00 01. Mar 2020
by Barbar321
RainMan wrote:
Barbar321 wrote:Malý amulet regenerace (+1) u překupníka za 100k.

Slušný způsob, jak prorvat lowíkovi zlatky :D
Ten se tam válí už pěkně dlouho. Spíš se někdo ukliknul a jak známo : Co překupník jednou schvátí...
...po měsíci nenavrátí

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:01 01. Mar 2020
by Barbar321
Socha žebravého mnicha před karatskou bankou. Opravdu na pravém místě :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:21 02. Apr 2020
by XŠevyX
Potkalo a potěšilo :) Obživlá Thalie.... aspoň nějake pozitiva ta karanténa má! :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:45 02. Apr 2020
by BlueOne
XŠevyX wrote:Potkalo a potěšilo :) Obživlá Thalie.... aspoň nějake pozitiva ta karanténa má! :D
A to tam poslední dobou vídám postav i nad 20 :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:03 02. Apr 2020
by Kcharg
Haha pro nektere bude asi cesta z pavouciho hnizda ted epickej quest. Preziji jen ti silni! :) :) :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:05 02. Apr 2020
by Barbar321
Zajímalo by mne, kolik z těch 6-ti to zvládne přežít a když už, tak kolika se povede najít cestu zpět :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:09 02. Apr 2020
by artaxas
Barbar321 wrote:Zajímalo by mne, kolik z těch 6-ti to zvládne přežít a když už, tak kolika se povede najít cestu zpět :D
přes pavučiny neni šance :D hakovcum sem vcera taktak utekl, ale tohle nepůjde :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:10 02. Apr 2020
by Kcharg
Na startu jsou pripraveni tito sampioni, kurzovni listek je zatim otevreny. :)

Dubravec
Jergan Harg
Rick Torhend
Seart
Vaaz

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:20 02. Apr 2020
by XŠevyX
Jde si vsadit i na to že umřu jako první .? :biggrin:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:22 02. Apr 2020
by NesQe
Já bych počkala v uvodce a poprosila DM o vyportění, ale nenechte si kazit zábavu :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:23 02. Apr 2020
by Kcharg
XŠevyX wrote:Jde si vsadit i na to že umřu jako první .? :biggrin:
Ne, to by ses aspon nesnazil panikarit a utikat, minimalne druhej :-)