Page 113 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:57 26. Feb 2020
by BlueOne
Pajule wrote:BlueOne wrote:Když moje postava potká rudé NPC, ale se jménem (Azhael Morten) a naivně si myslím, že je to nějaká hra DM a chce interagovat ....
*prohlédne si postavu* Dobrý....večer *nejistě a ostražitě*
....*dvě sekundy*....
Azhael Morten zabil Nimoen Nera
Trochu pobavilo.
Ať se ale DM příště nediví, když bude chtit interakci s rudým NPC. Prostě beru roha.
Azhaela nehrálo DM..je to NPC potvora co loví

No právě...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:22 26. Feb 2020
by Barbar321
BlueOne wrote:Pajule wrote:BlueOne wrote:Když moje postava potká rudé NPC, ale se jménem (Azhael Morten) a naivně si myslím, že je to nějaká hra DM a chce interagovat ....
*prohlédne si postavu* Dobrý....večer *nejistě a ostražitě*
....*dvě sekundy*....
Azhael Morten zabil Nimoen Nera
Trochu pobavilo.
Ať se ale DM příště nediví, když bude chtit interakci s rudým NPC. Prostě beru roha.
Azhaela nehrálo DM..je to NPC potvora co loví

No právě...

Tak je jednou ze dvou, to se dá přežít. Navíc se tam mneobjevuje zas tak často.
PS:...a ono to je taková dobrá vzpomínka na ST, však Morten už tenkrát útočil na vše živé ve svém okolí

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:31 01. Mar 2020
by Barbar321
Malý amulet regenerace (+1) u překupníka za 100k.
Slušný způsob, jak prorvat lowíkovi zlatky

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:51 01. Mar 2020
by RainMan
Barbar321 wrote:Malý amulet regenerace (+1) u překupníka za 100k.
Slušný způsob, jak prorvat lowíkovi zlatky

Ten se tam válí už pěkně dlouho. Spíš se někdo ukliknul a jak známo : Co překupník jednou schvátí...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:00 01. Mar 2020
by Barbar321
RainMan wrote:Barbar321 wrote:Malý amulet regenerace (+1) u překupníka za 100k.
Slušný způsob, jak prorvat lowíkovi zlatky

Ten se tam válí už pěkně dlouho. Spíš se někdo ukliknul a jak známo : Co překupník jednou schvátí...
...po měsíci nenavrátí
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:01 01. Mar 2020
by Barbar321
Socha žebravého mnicha před karatskou bankou. Opravdu na pravém místě

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:21 02. Apr 2020
by XŠevyX
Potkalo a potěšilo

Obživlá Thalie.... aspoň nějake pozitiva ta karanténa má!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:45 02. Apr 2020
by BlueOne
XŠevyX wrote:Potkalo a potěšilo

Obživlá Thalie.... aspoň nějake pozitiva ta karanténa má!

A to tam poslední dobou vídám postav i nad 20

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:03 02. Apr 2020
by Kcharg
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:05 02. Apr 2020
by Barbar321
Zajímalo by mne, kolik z těch 6-ti to zvládne přežít a když už, tak kolika se povede najít cestu zpět

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:09 02. Apr 2020
by artaxas
Barbar321 wrote:Zajímalo by mne, kolik z těch 6-ti to zvládne přežít a když už, tak kolika se povede najít cestu zpět

přes pavučiny neni šance

hakovcum sem vcera taktak utekl, ale tohle nepůjde

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:10 02. Apr 2020
by Kcharg
Na startu jsou pripraveni tito sampioni, kurzovni listek je zatim otevreny.
Dubravec
Jergan Harg
Rick Torhend
Seart
Vaaz
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:20 02. Apr 2020
by XŠevyX
Jde si vsadit i na to že umřu jako první .?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:22 02. Apr 2020
by NesQe
Já bych počkala v uvodce a poprosila DM o vyportění, ale nenechte si kazit zábavu

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:23 02. Apr 2020
by Kcharg
XŠevyX wrote:Jde si vsadit i na to že umřu jako první .?

Ne, to by ses aspon nesnazil panikarit a utikat, minimalne druhej
