Page 114 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:26 02. Apr 2020
by XŠevyX
Škoda, mohl jsem aspoň vydělat, když už expy půjdou do háje :roll: :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:31 02. Apr 2020
by Barbar321
Rychlost mu tam nepomůže...obnoví se i pavučinky :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:28 02. Apr 2020
by xpm335
Vsadil bych na to že Barbar umře jako první, má talent na to být první :D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:35 03. Apr 2020
by Barbar321
xpm335 wrote:Vsadil bych na to že Barbar umře jako první, má talent na to být první :D :D
Barbar se z toho dostal :D Imka na jedy a je po problémech :D :D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:33 18. Apr 2020
by BlueOne
Postava A: *vybírá truhly na kterých jsou pasti a každá postavu zraňuje...*
Postava B: *zakrouti hlavou*
Postava B: Ty se jednou zabiješ sám
Postava B: *spustil jsi past*
Truhla zabil Postavu B

:wall: :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 07:42 21. Apr 2020
by RainMan
Nejen Impérium cení zuby na nebohé obyvatele Karathy a okolí.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 07:49 28. Apr 2020
by Pajule
Maskování dělá divy! Taková "hobitka" v Murgondu :D
orcice.JPG
orcice.JPG (22.4 KiB) Viewed 12926 times
hobitka.JPG
hobitka.JPG (19.03 KiB) Viewed 12926 times

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:50 13. Jun 2020
by Luelle
Pobavil mě portrét Zikmunda Lucemburského v bance :D

zrovna čtu jeho životopis, tak jsem už myslela, že vidím lišku ryšavou všude :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:59 25. Jul 2020
by NesQe
"Když ti opice sežere hlavu, tak umřeš" To mě dneska dostalo :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:10 25. Jul 2020
by xpm335
aneb trošku odborné upřímnosti :D bylo to super

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:02 26. Aug 2020
by Pajule
Nákladní kůň v dílnách s tím, že nikde není napsáno, že se to nemsí :lol: :lol: :lol: :wall:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:31 26. Aug 2020
by Barbar321
Předmět: Pravidla
Thalie wrote:Každý hráč Thalie je povinen tato herní pravidla znát a dodržovat je. Neznalost neomlouvá. Tým si vyhrazuje pravomoc kdykoli pravidla upravit či změnit.

Pravidla:

Jizda na jízdním zvířeti v interieru

Je naprosto nepřípustné aby se postava proháněla po interierech na jízdních zvířatech. Pokud DM takové případy zachytí bude je trestat.


Zneužívání nepřítomnosti DM ve hře

* Jakékoliv zneužívání nepřítomnosti DM ve hře. Např. vybíjení měst, ignorování okolních NPC atd.

Obvyklý trest:

- Dle závažnosti prohřešku.


Jízda na zvířeti v interiérech

* Jedná se o jízdu na zvířeti v jeskyních, interiérech domů atd., tedy na místech, kam by zvíře normálně nevjelo.

Obvyklý trest:

- DM kill + zabavení zvířete.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:24 27. Aug 2020
by zdech
Nákladní zvíře není jízdní (nejedeš na něm, vedeš ho), tady bych to viděl na mezeru v popisu. Pod "kam by zvíře normálně nevjelo" si osobně představím netahat je skrz trhliny, po žebřících, slaňovat atp. Provést koně za uzdu jeskyní s přijatelným vchodem, východem a vnitřním terénem...no nenapadlo by mě, že tím porušuju pravidla.
Futrama se kůň protáhne, schody netuším jestli zmůže, ale představa zvířete v manufaktuře mi nepříjde nesmyslná. Byť vzhledem k vybavenosti interieru a absenci zadního vstupu "pro zvěř" bych to viděl dost na hraně.

Ale to by si měli IC ošetřit řemeslníci jasně vypsaným zákazem, pak se dá mluvit o zneužívání nepřítomnosti DM. Pokud nic takového nemají, tak by si měl provinilec vysloužit IC sprduňk a zákazy dílen rozšíření.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:01 27. Aug 2020
by Barbar321
Tak je to jasné zneužívání přítomnosti DM ve hře. Ty běžně vídáš koně uvnitř obchodních zón?

Jasně, že by ho ihned ochranka vyhodila (a je jedno jestli z hlediska bezpečnosti a nebo ochrany majetku).

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:54 27. Aug 2020
by zdech
Já osobně běžně nevídám koně nikde. Ani na cestě. Ale koně na trhu si představit dovedu, stejně tak v manufaktuře, skladu nebo stodole.

Mají-li to v dílnách IC zakázané (nevím, nemám řemeslníka), máš naprostou pravdu. Ale jen a pouze z pravidla tak jak jsi jej tu připomněl "JASNÉ porušení nepřítomnosti DM" nevymáčkneš. Mluví se tam výlučně o jízdě v sedle, ne vedení za uzdu.

Samozřejmě se mi nepozdává, když někdo povede kolem těch našňořených obchodníků nahoře naložené zvíře. Jenomže stejným způsobem vypadá divně, když tam někdo vleče strom na rameni (nebo po podlaze), aby si ho dole naštípal. Nebo pár metráků rudy případně pytle uhlí. Dílna by měla mít vstup reprezentativní (což má) a pak i místo pro na/vykládku což...postrádá?