Page 115 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:19 27. Aug 2020
by Nalkanar
Košér to nebylo, o tom zdá se nikdo nepochybujeme. Je smutné, že na to asi bude muset být vyhláška, aby někteří logiku koně na schodech v plném nákladu brali v potaz.
Patro a poloha nejsou svým způsobem nejlepší, ale zase byla snaha pro hráče udělat dílny centrálnější.
Netřeba tu dále řešit (případně volně navazujte ve spamu?

).
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:58 27. Aug 2020
by RainMan
Nalkanar wrote:Košér to nebylo, o tom zdá se nikdo nepochybujeme. Je smutné, že na to asi bude muset být vyhláška, aby někteří logiku koně na schodech v plném nákladu brali v potaz.
Patro a poloha nejsou svým způsobem nejlepší, ale zase byla snaha pro hráče udělat dílny centrálnější.
Netřeba tu dále řešit (případně volně navazujte ve spamu?

).
Jen ne vyhlášku. Podle mě je celý tohle daný tím, že se řeší nedostatky systému v IC rovině. Je to podobný jako dohady skrze grafický efekty kouzel apod. Ideální řešení konkrétní situace bych viděl v NPC nosiče, který by za drobný peníz přenesl obsah brašen zvířete rovnou do trezoru postavy. Pokud je něco takového možné. Jinak bych se tím asi vůbec nezabýval. V herní realitě by kolem takových dílen postavalo spousta kluků, kteří by si takhle chtěli přivydělat Holt nejsou. Takže nějaký kůň v dílnách by mě vůbec nerozhazel. To si za chvíli někdo začne plácat na čelo, jak je možný, že bard hraje sám, v ruce má flétnu a do toho zní z repracku ještě i bubinek a kytara.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:05 27. Aug 2020
by Nalkanar
Bardy s čarodějnickými symfoniemi začneme upalovat v příštích updatech.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:08 27. Aug 2020
by camelie
Jo, zavřete je do vězení a hned máte vylidněnou Karathu - nějak se jich urodilo, že by dali dohromady slušnej orchestr

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:50 14. Nov 2020
by Pajule
*stráž nese elfku do chrámu*
,,ještě, že jste jako pírko, ty vole " ..
o chvilku dýl před chrámem:
*rozkopne dveře*
*chrámová čtvrt okamžitě reaguje*
,,co to děláte..?! Křupan.." Chrámová stráž
pěšák ,,aby si se neposral.." *kráčí do chrámu*
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:20 14. Nov 2020
by Pajule
Povedlo se ti vyrobit výjimečný kus ... "Strachoprdel"

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:33 24. Nov 2020
by Ragmon
Custodes: "Co tady děláte, nevíte, že vstup na hřbitov je omezen?"
Morzanov: "Já tady bydlim..."
Velimir *prdne si*
Jiří Jaeger: *poodstoupí*
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:49 23. Feb 2021
by XŠevyX
Nakouknu Seartovi do deníčku a co to nevidím

.... Jeho zápisky z dob, kdy byl alchymistou na Staré Thalii

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:58 23. Feb 2021
by Barbar321
XŠevyX wrote:...
*zamáčkne slzu dojetí*
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:53 23. Feb 2021
by May
Barbar321 wrote:XŠevyX wrote:...
*zamáčkne slzu dojetí*
To si pamatuju. Jsem se s postavou nemohla dostat z fáze kdy tvoje výdělky padají na lektvary. Fiona mi nějaké dvé vyrobené dala, já se z toho dostala a nakoupila výbavu.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:23 24. Feb 2021
by LDamian
Barbar321 wrote:XŠevyX wrote:...
*zamáčkne slzu dojetí*
Původní alchymie byla super, jak se běhalo na bylinky, objevovaly se recepty a podobně. Výsledek byl přestřelený účinností, ale samotný craft zpracovaný moc pěkně. Zábava pro trpělivé se spoustou cestování.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:29 24. Feb 2021
by XŠevyX
LDamian wrote:Původní alchymie byla super, jak se běhalo na bylinky, objevovaly se recepty a podobně. Výsledek byl přestřelený účinností, ale samotný craft zpracovaný moc pěkně. Zábava pro trpělivé se spoustou cestování.

Se Seartovýma rychlýma nožkama bylo cestování a sbírání jedna radost!

....ta nostalgie *povzdechne*
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:19 27. Oct 2021
by nomis_b
Jako nevím, kde kronikáři chodí na názvy, ale zrovna dneska mi přišel email ze : Xi´an university na nabídku spolupráce... no ti drowové pořádně postoupili.. Karatha by asi taky brzo měla udělat Univerzitu.
https://en.xust.edu.cn/
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:12 15. Nov 2021
by Aillen
Trochu se přemnožili
