Page 115 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:19 27. Aug 2020
by Nalkanar
Košér to nebylo, o tom zdá se nikdo nepochybujeme. Je smutné, že na to asi bude muset být vyhláška, aby někteří logiku koně na schodech v plném nákladu brali v potaz.
Patro a poloha nejsou svým způsobem nejlepší, ale zase byla snaha pro hráče udělat dílny centrálnější.

Netřeba tu dále řešit (případně volně navazujte ve spamu? :) ).

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:58 27. Aug 2020
by RainMan
Nalkanar wrote:Košér to nebylo, o tom zdá se nikdo nepochybujeme. Je smutné, že na to asi bude muset být vyhláška, aby někteří logiku koně na schodech v plném nákladu brali v potaz.
Patro a poloha nejsou svým způsobem nejlepší, ale zase byla snaha pro hráče udělat dílny centrálnější.

Netřeba tu dále řešit (případně volně navazujte ve spamu? :) ).
Jen ne vyhlášku. Podle mě je celý tohle daný tím, že se řeší nedostatky systému v IC rovině. Je to podobný jako dohady skrze grafický efekty kouzel apod. Ideální řešení konkrétní situace bych viděl v NPC nosiče, který by za drobný peníz přenesl obsah brašen zvířete rovnou do trezoru postavy. Pokud je něco takového možné. Jinak bych se tím asi vůbec nezabýval. V herní realitě by kolem takových dílen postavalo spousta kluků, kteří by si takhle chtěli přivydělat Holt nejsou. Takže nějaký kůň v dílnách by mě vůbec nerozhazel. To si za chvíli někdo začne plácat na čelo, jak je možný, že bard hraje sám, v ruce má flétnu a do toho zní z repracku ještě i bubinek a kytara.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:05 27. Aug 2020
by Nalkanar
Bardy s čarodějnickými symfoniemi začneme upalovat v příštích updatech. :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:08 27. Aug 2020
by camelie
Jo, zavřete je do vězení a hned máte vylidněnou Karathu - nějak se jich urodilo, že by dali dohromady slušnej orchestr :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:50 14. Nov 2020
by Pajule
*stráž nese elfku do chrámu*

,,ještě, že jste jako pírko, ty vole " .. :lol: :lol:

o chvilku dýl před chrámem:

*rozkopne dveře*
*chrámová čtvrt okamžitě reaguje*

,,co to děláte..?! Křupan.." Chrámová stráž

pěšák ,,aby si se neposral.." *kráčí do chrámu*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:20 14. Nov 2020
by Pajule
Povedlo se ti vyrobit výjimečný kus ... "Strachoprdel" :shock: :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:33 24. Nov 2020
by Ragmon
Custodes: "Co tady děláte, nevíte, že vstup na hřbitov je omezen?"

Morzanov: "Já tady bydlim..."

Velimir *prdne si*

Jiří Jaeger: *poodstoupí*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:49 23. Feb 2021
by XŠevyX
Nakouknu Seartovi do deníčku a co to nevidím :shock: .... Jeho zápisky z dob, kdy byl alchymistou na Staré Thalii :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:58 23. Feb 2021
by Barbar321
XŠevyX wrote:...
*zamáčkne slzu dojetí*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:53 23. Feb 2021
by May
Barbar321 wrote:
XŠevyX wrote:...
*zamáčkne slzu dojetí*
To si pamatuju. Jsem se s postavou nemohla dostat z fáze kdy tvoje výdělky padají na lektvary. Fiona mi nějaké dvé vyrobené dala, já se z toho dostala a nakoupila výbavu. :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:23 24. Feb 2021
by LDamian
Barbar321 wrote:
XŠevyX wrote:...
*zamáčkne slzu dojetí*
Původní alchymie byla super, jak se běhalo na bylinky, objevovaly se recepty a podobně. Výsledek byl přestřelený účinností, ale samotný craft zpracovaný moc pěkně. Zábava pro trpělivé se spoustou cestování. :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:29 24. Feb 2021
by XŠevyX
LDamian wrote:Původní alchymie byla super, jak se běhalo na bylinky, objevovaly se recepty a podobně. Výsledek byl přestřelený účinností, ale samotný craft zpracovaný moc pěkně. Zábava pro trpělivé se spoustou cestování. :)
Se Seartovýma rychlýma nožkama bylo cestování a sbírání jedna radost! :D ....ta nostalgie *povzdechne*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:19 27. Oct 2021
by nomis_b
Jako nevím, kde kronikáři chodí na názvy, ale zrovna dneska mi přišel email ze : Xi´an university na nabídku spolupráce... no ti drowové pořádně postoupili.. Karatha by asi taky brzo měla udělat Univerzitu.

https://en.xust.edu.cn/

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:12 15. Nov 2021
by Aillen
Výprava do Podtemna.jpg
Trochu se přemnožili :D