Page 13 of 31

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 22:41 28. May 2008
by igor
Rejty wrote:Mne se ty statistiky nelibi, maximalne pro DM. Prijde mi to spis pro akcni server...
Myslim si že to bylo ode mě i Kucíka myšleno ze srandy :))
Ale tebe by nebavilo koukat třeba kolikrát kdo umřel, pak z ničeho nic resnout server a za 10 minut se kouknout kolik přibylo? :D

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 22:43 28. May 2008
by kucik
Sorrow wrote:Asi tak, cim vic sledovacu tim hur.Nebo chcete taky policejni stat jako na EQ?
A budem moct pouzivat kone s blikajicim majackem mezi usima? Jestli jo, tak do toho jdu.

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 22:47 28. May 2008
by igor
kucik wrote:A budem moct pouzivat kone s blikajicim majackem mezi usima? Jestli jo, tak do toho jdu.
Ty vidíš jenom ty pozitiva, napřed tě budou peskovat stráže s blikacíma koňma a za chvíli bude stávka kněží a za každou návštěvu chrámu zaplatíš 30zl ;)

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 22:53 28. May 2008
by Sorrow
kucik wrote:
Sorrow wrote:Asi tak, cim vic sledovacu tim hur.Nebo chcete taky policejni stat jako na EQ?
A budem moct pouzivat kone s blikajicim majackem mezi usima? Jestli jo, tak do toho jdu.
To by slo ale na zacatek bych tema majackama vybavil aspon ty chronicke behace abych mohl vcas pred nima uskakovat :mrgreen:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 00:20 29. May 2008
by Shifter
igor wrote:
kucik wrote:A budem moct pouzivat kone s blikajicim majackem mezi usima? Jestli jo, tak do toho jdu.
Ty vidíš jenom ty pozitiva, napřed tě budou peskovat stráže s blikacíma koňma a za chvíli bude stávka kněží a za každou návštěvu chrámu zaplatíš 30zl ;)
si piš a po 17hod 90zl

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 00:49 29. May 2008
by kucik
Ale néé. To já budu peskovat ostatní. Zastavim někoho červenou plácačkou a ,,Pane běžče, spáchal jste dopravní přestupek, víte o tom? Běžel jste nepovolenou rychlostí. V obci je povoleno nanejvýš třicet kroků za minutu a vám jsem jich napočítal rovných pětačtyřicet. ... ano, jistě, můžem vám to dokázat." ukážu rychlokresbu s číslem 45 v dolním rohu ,,... ale samozřejmě že máme na kreslíře atest, má normovanou odchylku nanejvýš dva kroky. Tak co s tím uděláme?"

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 12:10 29. May 2008
by Darien
Vy jste volové:) :mrgreen:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 16:55 30. May 2008
by LDamian
Je to detail, ale tak jak se to porad opakuje, uz mi to trosku vadi. Takze ma prezdivka je Damian nebo LDamian.

Urcite zadny Damien nebo LDamien a to ani ten z hororu a antikristovi a uz vubec ne z te ruzovoucke kapely Damiens. :) :)

Nekam jsem to proste napsat musel. :wink:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 17:05 30. May 2008
by Darien
Jen si ulev růžovoučký Damiánku:)

Já spíš začínám mít problém s tím, najít si důvod, proč se zalogovat... jak nefachčí kraft, lektvary nikdo nechce, questy nejsou.... hm.... radši zkouším Europu Universalis III nebo Panzers... prostě nějak je to pořád o tom stejným, zkušenosti lezou pomalu, peníze sběrem nevydělám a a stahovat kůže neumím.... asi mám herní krizi....

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 17:05 30. May 2008
by Shifter
Díky za upřesnění, beru to na vědomí Damiene :twisted:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 17:30 30. May 2008
by Žorž
Omlouvám se :oops: ....nejspíš chybka byla způsobena tím, že mi Tvá přezdívka vizuálně splynula s Darienem....to víš, jak má příspěvky v každý topicu, tak jsem se přehlédl. :mrgreen:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 17:48 30. May 2008
by Darien
Žorž - dneska do tvého obrázku u své postýlky zapíchnu špendík :twisted:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 18:58 30. May 2008
by Jachym
Nééé do Žorže néééé

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 00:15 31. May 2008
by Sveneld
Dariene skoda ze jsi misto druida nerozehral treba harper scouta to by sis teprve mohl stezovat ;)

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 01:45 31. May 2008
by Darien
jÁ Si na druida nestěžuju:)

Uaaa, objevil jsem lektvar obratnosti:)