Page 13 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:26 19. Apr 2009
by igor
Pajule wrote:tohle mi fakt pobavilo , jak už si z toho pár hráčů dělá srandu..

*cenzura* - co je to vlastně to RP?to slýchávám poměrně často ja to nikdy nechápal
Pajky - *raději velká cenzura*
*cenzura* - no nevim , v kterym obchodě se to prodává?já si to ještě nekoupil
, ale nacreepuju zlato a koupim

nevim fakt mi ten rozhovor dostal , bohužel musel bejt cenzurovanej a jáá nemůžu říct proč :twisted:
fakt cool ...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:04 21. Apr 2009
by paja13
dostalo me vysekavani jednoho trpaslika z kurovyho brneni :o) kdyz z neho byl stromecek tak mel trpaslici hlavu uplne dubovou a pak zacal korenit a rasit a nakonec pil lekvos z podkvetniku :oD

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:07 22. Apr 2009
by Bahnak
chudak ten trpaslík...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:24 06. May 2009
by DenGrasse
včera mě dostal zlobr. byl na near death, když umlátil mýho summona, staál v chodbě a rozhlížel se. já sem právě přemýšlel jestli ho praštit holí nebo plejtvat kouzlo, když sebou zničehonic praštil a umřel. na 100% nebyl otrávenej ani nic jinýho a sekundární efekt to moh bejt jenom pokud sem chytnul lag, což myslim ne, takže ho asi skolil infarkt, nebo škodolibý DM... :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:36 06. May 2009
by ravangorn
DenGrasse wrote:včera mě dostal zlobr. byl na near death, když umlátil mýho summona, staál v chodbě a rozhlížel se. já sem právě přemýšlel jestli ho praštit holí nebo plejtvat kouzlo, když sebou zničehonic praštil a umřel. na 100% nebyl otrávenej ani nic jinýho a sekundární efekt to moh bejt jenom pokud sem chytnul lag, což myslim ne, takže ho asi skolil infarkt, nebo škodolibý DM... :mrgreen:
Zlobři zuřej a když jim to skončí spadne jim odolnost :) . Takhle mi před očima padl vůdce orků :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:41 06. May 2009
by DenGrasse
jo tak to by mohlo bejt.... měl posledních pár životů a chvíli tam stál...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:48 06. May 2009
by nomis_b
DenGrasse wrote:jo tak to by mohlo bejt.... měl posledních pár životů a chvíli tam stál...
jo to se stava docela casto u zuricich postav. Otazka pak zni:

Kdyz sou na miste 2 druziny, kdo dostane xpy za jeho smrt :?:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:00 06. May 2009
by kucik
jj, to se stává.

Jako killer je označená vždycky postava, která mu dala jako poslední dammage.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:11 06. May 2009
by igor
DenGrasse wrote:jo tak to by mohlo bejt.... měl posledních pár životů a chvíli tam stál...
omg to nevíš jo? to mi tu chceš říct žes nikdy nedal jezevce na "téměř mrtev" a pak před nim utíkal dokud mu nepadla zuřivost? :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:12 06. May 2009
by DenGrasse
ne.... :?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:34 06. May 2009
by Prometheus
Ked som este hral s barbarom Sucelusom tak som par krat doplatil na to ze mi padla zurivost a ja som sa nestihol doliecit. :?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:33 10. May 2009
by innfra
dnešní dílna po ránu :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:28 10. May 2009
by Czech_Luthor
Tak tohle mi dostalo :D :D Tariel když slezla z koně... (Když lezla nahoru ještě měla pláty)
:oops: :oops: :oops:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:30 10. May 2009
by innfra
Hustý já to nevidm, ale chtěl bych... :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:24 12. May 2009
by Bahnak
hmmm, takhle by Tariel mohla chodit oblíkaná pořád, aspon by se šlo v dílnách na něco dívat....
Hlasuju pro povinnost v dílnách chodit nahoře bez...
(chlapi, trpaslice a pulorci maji vyjimku bo kdo by se na to dival...)
(( ...i když...))