Fakt mám chut si to s někým zase pěkně zahrát... bohužel už dávno dezertovali i moji dva velmi zkušení wingmani z jednoho německého serveru... s těma to byla lahoda lítat, protože jsme měli nastudovaný německý způsob boje a opravdu jsme toho využívali, jen byl problém, že jsme byli tři, takže jeden hold zůstal nekrytej a nebo jsme hold, udělali něco né příliš odlišného od obranného kruhu, teda ale používali jsme to k útokukucik wrote:Jo Sturmovika jsem už taky dlouho nehrál. Přijde mi, že pilot jsem fakt strašnej. Zvlášť co se vzdunejch soubojů týče.
ACH! Kdo by měl zájem, létám Il2 sturmovik s datáčema a s posledním patchem! Moc rád si zalítám a to klidně i nějakou kooperačku a klidně budu na čísle!