Page 14 of 17

Černokněžník - útočné inv. (tajemný řetěz, tajemné kopí etc)

Posted: 19:53 29. Aug 2014
by kokosak
Cíl si hází na save vs. reflex pro poloviční dmg. Vylepšený únik = totální rezist.

Re: Černokněžník - útočné inv. (tajemný řetěz, tajemné kopí etc)

Posted: 19:59 29. Aug 2014
by Nalkanar
Vylepšený únik při neúspěchu jen půlí dmg, takže dmg tam pořád je, ne?

Re: Černokněžník - útočné inv. (tajemný řetěz, tajemné kopí etc)

Posted: 20:01 29. Aug 2014
by kokosak
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 19:48:54] Květuška sesílá Tajemný řetěz
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 19:48:54] Květuška zkoušíÚtok dotekem na dálku na<bosík> : *zásah* : (16 + ?? = ???)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 19:48:54] <bosík> : Vylepšený únik : Záchranný hod (Reflexy) proti Kouzla : *úspěch* : (?? + ?? = ?? proti TO: ??)

.
.
.
.
.
dmg nikde

Re: Černokněžník - útočné inv. (tajemný řetěz, tajemné kopí etc)

Posted: 20:05 29. Aug 2014
by kucik
kokosak wrote:Cíl si hází na save vs. reflex pro poloviční dmg. Vylepšený únik = totální rezist.
Jo, to je princip improved evasion http://nwn.wikia.com/wiki/Improved_evasion

Re: Černokněžník - útočné inv. (tajemný řetěz, tajemné kopí etc)

Posted: 20:07 29. Aug 2014
by kokosak
Takže je to chyba, nebo očekávané chování?

Re: Černokněžník - útočné inv. (tajemný řetěz, tajemné kopí etc)

Posted: 20:09 29. Aug 2014
by Nalkanar
Hodil si úspěch, takže zcela dle základní NWN mechaniky, ti uniknul.

Re: Černokněžník - útočné inv. (tajemný řetěz, tajemné kopí etc)

Posted: 20:12 29. Aug 2014
by kokosak
Tajemný výbuch (Eldritch Blast)
- Černokněžník útočí na své nepřátele tajemnou silou, používaje zhoubnou magickou energii ke způsobení zranění a někdy i dalších oslabujících efektů. Tajemný výbuch způsobuje 1k6 bodů magického zranění na 1. úrovni a nabírá na síle s rostoucími úrovněmi černokněžníka (až do 20k6 na 39. úrovni). Proti tomuto útoku není žádný záchranný hod, odolnost na magii může toto zranění zrušit.

Re: Černokněžník - útočné inv. (tajemný řetěz, tajemné kopí etc)

Posted: 20:17 29. Aug 2014
by kucik
Ja jsem mel za to, ze je to ocekavane chovani. Muzu z toho ten reflex teda vyndat, no.

Re: Černokněžník - útočné inv. (tajemný řetěz, tajemné kopí etc)

Posted: 20:20 29. Aug 2014
by kokosak
Buď prosím tak laskav. Týká se to zraňujících invokací:

Tajemný výbuch (Eldritch Blast)
Tajemné kopí (Eldritch Spear)
Tajemný řetěz (Eldritch Chain)

Naopak zraňující invokace níže reflex save mít mají (neb jsou area efekty):
Tajemná síť (Eldritch Cone)
Tajemná zhouba (Eldritch Doom)

Re: Černokněžník - útočné inv. (tajemný řetěz, tajemné kopí etc)

Posted: 20:39 29. Aug 2014
by kokosak
Děkuji za promptní opravu

Re: Černokněžník - útočné inv. (tajemný řetěz, tajemné kopí etc)

Posted: 20:43 29. Aug 2014
by kucik
Ono je to imho nedokumentovane cele. Takze casto neni jasne, co je bug a co featura.

Re: Černokněžník - útočné inv. (tajemný řetěz, tajemné kopí etc)

Posted: 20:43 29. Aug 2014
by Nalkanar
OP

Re: Černokněžník - útočné inv. (tajemný řetěz, tajemné kopí etc)

Posted: 21:14 29. Aug 2014
by Shaman88
Nalkanar wrote:OP
OP to je z jediného důvodu.
Vlastně je tam jeden obrovský bug, kvůli kterému je to strašně přesílené.... a nepřišel jsem na to jak to vyřešit....
A to že by měl mít černokněžník jen jednu invokaci v kole, i s vlastním spěchem.... ale zase by to neovlivňovalo bojové aktivity, např. střelbu.

Černokněžník - Nepoddajnost

Posted: 12:37 09. Mar 2016
by NesQe
Nepoddajnost (Vile Toughness)
- Kruh: 2
- Efekt: Černokněžník získá množství dočasných životů rovnající se jeho úrovni. Celkový počet životů nesmí převýšit jeho maximum + 1x dočasné životy z této schopnosti.

Jak to má fungovat? Kouzlo jde používat jako neomezený selfheal a životy se stackujou víc než se píše nejspíš bez omezení.

Oprava: Když je postava full tak se stacknou jen 2x, ale když se tím léčím při boji což se mi už povedlo sem měla životů i přes 100navíc.

Černokněžník - selhání mystiky

Posted: 22:38 12. Aug 2016
by Barbar321
Černokněžník nemůže sesílat svoje invokace se štítem v ruce. Nikde není psáno, že by to nemělo jít, proto to hlásím jako chybu