Page 15 of 31
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 17:39 02. Jun 2008
by Sorrow
Propanakrale, ja nevim ale vy ste vsichni jeste pod 20 levelem a uz kricite ze tu nebudete mit kam chodit a co delat na epickem levelu.A tak je to se vsim, proc proboha musite kricet dopredu kdyz ani nemate tu moznost to ozkouset nebo vedet co bude???To kazdemu hned doda novou silu do zil po takovem cteni

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 17:48 02. Jun 2008
by Jachym
Sorrow wrote:Propanakrale, ja nevim ale vy ste vsichni jeste pod 20 levelem a uz kricite ze tu nebudete mit kam chodit a co delat na epickem levelu.A tak je to se vsim, proc proboha musite kricet dopredu kdyz ani nemate tu moznost to ozkouset nebo vedet co bude???To kazdemu hned doda novou silu do zil po takovem cteni

Doufám že to není reakce na můj příspěvek, pokud ano tak jsi jej vůbec nepochopil,
bohužel je mi líto.
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 17:54 02. Jun 2008
by Sorrow
Ne, neni to konkretni, je to pro vsechny ty, co krici dopredu.Coz je zrejme zdejsi moda...

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 17:57 02. Jun 2008
by Daanri
No ja sa taky pridam.
Znova mozem len skonstatovat, ze sa tu prezentuju uplne zle informacie. Gild je vo svete dost, interakcia tiez funguju a hraci aj na vyssich lvl sa maju ako bavit pokial maju zaujem, ale musi ten zaujem vychadzat aj od nich a nie len od DM. V poslednej dobe mi strasne vadi od hracov, ze cakaju, ze ich DM bude vodit za rucicku ako male deti a snaha od nich je minimalne, samozrejme cest svetlym vynimkam, ktore tu su a za ktore som velmi vdacny.
Co sa tyka miest na "chodenie" na epickych lvl tak je ich tu az az. Pochybujem, ze si navstivil niektore dungeony v prahvozde, v pousti, v horach alebo v hlbokych lesoch. Takisto sa pripravuje jedno rozsiahle uzemie pre epicke lvl. Takze dostatocna vyzva tu je stale.
Celoserverove Q a svetove zapletky tu su, len ich treba hladat, holt bohuzial sa o nich nedozviete len tak na fore a pokial to cakate, tak sa asi nikdy nedockate.
A posledna rada na zaver, skuste sa viacej snazit v hre ako diskutovat o veciach na fore. Tym totiz nic nevyriesite.
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 18:03 02. Jun 2008
by nomis_b
Jachym wrote:
Například stačí taková blbůstka jako systém 4-5 qestů či miniqestů které fungují
pro postavy do 11 lvlu tedy pro prvních 10 lvlú , nebo 12 lvlů nebo 15 to je už je fuk. Hlavně by jim to dalo za úkol třeba navštívit Doubkov , nebo Gruberik, že by ten hráč i tu krásnou Thalii poznával a užíval si objevů. No možností je moc .
je to na diskusi .
srry.. trochu to ted stalo kvuli spatne domluve a ted kdyz uz je to domluveny, mam zkousku

takze je to takove nemile. Ale do konce pristiho tydne obchodnicke questy budou. Uz je tam fakt potreba jen par malickosti. A jine pevne questy jako treba zase mi unesli zenu na 150x tak ty se zatim urcite delat nebudou. Protoze to opravdu dopada tak, ze vysoky lvl shrabne prachy, nizekj xpy a stastni jsou vsichni. Nebo jak sem to i na arkhu potkal:
Lidi na vysokym lvlu vymasi dungeon treba s drakem a jelikoz uz draci vejce donesli tomu danemu NPC, tak je proste jen tak polozi pred dane NPC a si je tam kdokoliv donese, protoze jim jsou naprd, ale chteji pomoct ostatnim.. tim ale jen kazi hru.. a zadny omezeni v lvlech nepomuze.
Spis pribude neco jako lovci, ktery by vykupoval hodne draho nahodne kuze bossu .. ale to se uvidi...
Kdyztak par napadu na nejake opakovane, ale presto logicke Qesty muzete klidne cpat do tematu o tech obchodnickych. Ale neco co ma hlavu a patu. neco kde se da omezit predani veci highlvlu nizkolvlu.
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 18:07 02. Jun 2008
by kucik
Ja si nemyslim, ze je to priblizovani levelu k sobe nejak rychle a predevsim si nemyslim, ze by se to melo resit. To neni chyba, nebo neprijemny dusledek cehosi, to je zamer aplikovany systemem levelu v nwn. Ono se totiz lepe sklada parta z podobnych levelu, nez z rozdilu deseti levelu.
Typicky se date do party s nekym pro podobne zajmy. Jedna z postav je na vysokem levelu, druha prave zacala. To ale znamena, ze spolu prakticky nemuzete jit do zadneho dungu, protoze bud je to pro jednu smesne, nebo druha riskuje smrt jedinou ranou. Levelovani v nwn ma za nasledek to, ze novejsi postava relativne rychle stahne rozdil levelu a tim padem se stane platnym clenem party i v boji.
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 22:24 08. Jun 2008
by Darien
Tak když jsem to tady založil, tož se tu taky rozloučím.
Stalo se přesně to, co jsem nechtěl. Přepadení drowy v lese - utéct se v rámci roleplayingu nedalo, když jsme rovnou dostali kouzla ze zálohy a pak jsem nemohla opustit Arta, co mi předtím vyznal lásku - takže smrt. Takže pod level a takže konec. Já prostě nehraji hry pro to, abych se u nic rozčiloval, abych trávil týdny plahočením se na level a pak o to na tři rány přišel.
Omlouvám se, asi nejsem ten správný hráč. K tomu ještě arogantní chování Daanriho, který mi při použití dialogu do družiny, který měl družinu pobavit, poslal výhružky o strhávání xp.
No nic, je to váš server, tak si tu dělejte co chcete. Od zítřka se spouští K2, možná je to znamení osudu:)
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 22:56 08. Jun 2008
by Erkwinn
Takovej pěknej druid...vzal bych si ho

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 23:12 08. Jun 2008
by Jachym
Tak jsem četl na ICQ popsání událostí od Dariena. Bohužel opět na mé slova došlo.
Přez ujištování o vysoké inteligenci došlo zřejmě k přepadu hráče který se distancuje od PvP a pak už jen může následovat i odchod.
Nevím co jste tam vy masochisti a kaskadeři provaděli nebyl jsem tam.
Má postava se chová v souladu s doporučením - snad jste si toho i všimli.
Neriskuje ! Kecá RP na návsi v Ivory a vzláště pak večer , realný večer, a Thalijskou noc nikam nechodí to je jasné. A všichni jste-jsme spokojeni.
A protože jste si toho jistě všimli tak uvádím jedno asi tak už několik dní zpět sem prostě ze známých důvodů přeřadil Thalii z No 1 na No 2 mezi servery NWN.
A na ten craft si prostě zajdu jinam.
Asi sem v textu nadělal hrubky ale prdím na ně !
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 23:16 08. Jun 2008
by Neithan1
Len pre ujasnenie by ma zaujimalo : Mali duergari zapnute tienove zranenia ?
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 23:27 08. Jun 2008
by Kiri
tak z tehle drsnych textu lze vyvodit jediny zaver:
Nasrani hraci podtemna -> snazise spestrovat hru, sobe i ostatnim
Nasrani tvurci sveta -> to sami co ti nahore, akroat ztoho maj cim dal tim min
dusledek:
hraci hromadne zacnou odchazet -> stane se chyba, ktera se jiz nijak neda napravit, odchazi obe strany pac prece tu nebudou nikomu delat vosla
tym prestane makat -> nemaj chut pokracovat v jiz predem odsouzene praci
realita:
vsici si navzajem pobedujou, za cas vychladnou rzzhaveny hlavy, prsty a svet pojede dal...diky bohu i kdyz nevim kterymu
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 23:28 08. Jun 2008
by igor
Hele hraju už asi 3. zlou postavu... nikdy nikdo nebyl zabitej jen tak. Teda pokud třeba svázanej neutíkal do Ivory, nebo neutíkal přes několik výzev "stůj nebo zemřeš". Pokud sme útočili ve stylu, z ničeho nic přepad tak to bylo maximálně omráčení - svázání a třeba nějaký to mučení... koho to bavilo hrát, ten třeba to mučení zahrál a pobavili se obě strany. Koho to nebavilo, tak ten prostě dostal cejch a byl poslanej do města ať vyřídí varování.
Snad jednou nám někdo nedopatřenim umřel, myslim že sme řekli DM ať mu vrátí xp že to nebylo úmyslný. Jinak žádnej problém, jak Meaglin s Euletherou nebo zvrhlý elfky.
Ale zase rozlišujte náhodný přepad "pro pobavení" a plánovanej nájezd na město... tam se prostě holt umírá, ale předem každej ví, že se může zdekovat pod maminčinu sukni nebo bránit město a počítat se smrtí. Takže má na výběr.
Opět opakuju, aby se nedivili že umřou ti, kteří svázaní utíkají... přes výzvu o klid útočí na ty co je zajali, ačkoliv proti nim nemaj šanci atd atd. Ať se k tomu teda vyjádří DM Daanri co tam byl.
PS: neplést si duergary s drowama

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 23:29 08. Jun 2008
by Lord_Berserk
Neithan1 wrote:Len pre ujasnenie by ma zaujimalo : Mali duergari zapnute tienove zranenia ?
Jako esi votestovali esi uz konecne fungujou ?
Ale nic proti ale neni to povinnost je mit zapnuty

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 23:32 08. Jun 2008
by Kiri
Lord_Berserk wrote:Neithan1 wrote:Len pre ujasnenie by ma zaujimalo : Mali duergari zapnute tienove zranenia ?
Jako esi votestovali esi uz konecne fungujou ?
Ale nic proti ale neni to povinnost je mit zapnuty

zalezi esli chtej predejit infarktovejm situacim labilnich hracu...btw dycky se daj vypnout a pripadne postavu dodelat kdyz lezi v omameni stinovyho, ne?
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 23:35 08. Jun 2008
by Neithan1
Lord_Berserk wrote:...
Ja som nevravel ze je to povinnost, ja som pytal. Ach vy cesi nicomu nerozumiete
PS. Tak funguju ci nie ?