Page 15 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:24 03. Nov 2009
by -RoF-
Sranda musí být, ale že by kříženec půlorka a osla byl kentaur, to by mě nenapaldo

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:10 11. Nov 2009
by -RoF-
No dostala mě jedna situace....
Aria si tak jde po Krynských horách a vleze do jeskyně s ledníma medvědama. Tak si řekne zalovím si.
Vyběhne po první medvědovi a sekne jej mečem, ten se otočí a při úteku narazí do druhého medvěda - chvili ti dva na sebe čuměl, no toho Aria využila a jednoho z nich sejmula. Druhého zranila až byl téměř mrtev, ale ten se otočil a začal zdrhat, pak se ale zastavil a čekal, když udělala Aria krok k němu tak zase začal utíkat (jako by ji zkoušel

), tak teda ona běžela za ním. No on doběhl k další skupince medvědů a tam padl na zem mrtvý.
Jako sem na to čuměl

sem si říkal že si někdo ze mě dělá prdel. Tolik směšných situací se nestává při lovu

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 07:22 10. Dec 2009
by -RoF-
Tak opět sem se zasmál sám sobě
Jde si tak Aria prahvozdem, samozřejmě přes ty stromy tam skoro já hráč nic nevidím....no něco na mě začalo útočit, tak zmáčknu TAB...čtu "pralesní osel", sem si říkal co to je zase za NPC, aby tam bojoval pralesní osel. Tak to teda vzdám upravím kameru a podívám se co to teda je a to byl pralesní orel

(nebo prastarý, už nevím).
Asi už špatne ja čtu nebo co?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 08:00 10. Dec 2009
by Sobik
Třeba se plánuje novej dung - doupě lítých oslíků.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 08:41 10. Dec 2009
by -RoF-
Sobik wrote:Třeba se plánuje novej dung - doupě lítých oslíků.

Fíha fakt joo? To si někdo dal práci s tím, aby udělal lokaci poslanecké sněmovny ČR a dal ji na Thalii? Drsné, to sem zvědavý kolik za ty oslíky bude expů

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:43 10. Dec 2009
by Sapal
-RoF- wrote:Sobik wrote:Třeba se plánuje novej dung - doupě lítých oslíků.

Fíha fakt joo? To si někdo dal práci s tím, aby udělal lokaci poslanecké sněmovny ČR a dal ji na Thalii? Drsné, to sem zvědavý kolik za ty oslíky bude expů

Pokud je dokážeš zabít. Ona úplná imunita se proráží blbě.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:34 10. Dec 2009
by venomeq
Sobik wrote:Třeba se plánuje novej dung - doupě lítých oslíků.

jasne a boss se bude jmenovat Ijacek
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:42 10. Dec 2009
by Modrovousice
Hmm myslím že dung zbohatlých oslíků, kteří se vás budou snažit podplatit, aby jste je nechali na pokoji a oni mohli dál provozovat své vedlejší aktivity kromě pastvi, by byl skutenčně divný.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:39 10. Dec 2009
by Minde
Modrovousice wrote:Hmm myslím že dung zbohatlých oslíků, kteří se vás budou snažit podplatit, aby jste je nechali na pokoji a oni mohli dál provozovat své vedlejší aktivity kromě pastvi, by byl skutenčně divný.
jo a my je ještě budem platit z daní co?!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 03:13 22. Dec 2009
by innfra
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 07:37 22. Dec 2009
by Pajule

takovej klíč najít u těch černejch tlam ...no téda
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 02:19 26. Dec 2009
by pilnik
jedu si takhle lodi z alwu do karathy a kdyz lod prirazi k molu zjistim ze u vstupu na lod stoji opustena mula. neslo ji obejit tak sem si ji ochocil a ze ji vemu sebou, kdyz kouknu do batohu ,tak zjistim ze si koupila listek do Alwu

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:05 26. Dec 2009
by LDamian
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:46 26. Dec 2009
by Bahnak
to rikam porad ze muly maji vlastni vuli

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:23 02. Jan 2010
by Tretas
Asi někdo musel nutně ťukat do klávesnice.
