Nováčkovské dotazy
Re: Nováčkovské dotazy
Ahoj,
je někde na fóru nějaká tabulka toho, jak se zlepšují druidí/hraničářští/kouzelničští příteličci? Mám pocit, že jsem kdysi kdesi něco takového viděl, ale nedaří se mi to dohledat. A druhý dotaz, je někde přehled těch nově přidaných, co umí a neumí?
je někde na fóru nějaká tabulka toho, jak se zlepšují druidí/hraničářští/kouzelničští příteličci? Mám pocit, že jsem kdysi kdesi něco takového viděl, ale nedaří se mi to dohledat. A druhý dotaz, je někde přehled těch nově přidaných, co umí a neumí?
"Zoufalá" Friga - Duergarka, která už nemá co ztratit.
Re: Nováčkovské dotazy
Kdysi, kdesi se o tom nejspíš i hovořilo (a na WB foru to možná i vyvěšené je), ale výsledek pro plebs byl...že z politických důvodů se to nezveřejní.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Nováčkovské dotazy
Není. Někdo by se toho mohl ujmout a udělat ji... máš moji plnou podporu
Pár věcí k animal companionům.
Tygr- nevyšší AB a DMG díky masivní Síle. Používá power attack, knock down a později rage. Hodí se pro hráče, kterým se moc nechce, nebo nemůžou používat kouzla k posílení přítelíčků.
Vlk - Slušná volba, zvlášť pro vyšší lvly. Používá kombinaci knockdown + zákeřný útoky. Na vyšších lvlech dostane dokonce crippling strike.
Medvěd- Tank. Vysoký hp. Knockdown. Nic moc AC, ale po nakouzlení vydrží docela dost.
Prase- ?
Panter- Dexovní klasika, zákeřňáky. Co má na vyšších lvlech netuším.
Pták - Taky dex. Malinká dmg, ale slušný zákeřňáky + krvácení. Relativně vysoké AC. Na vyšším lvlu bych řekl nic moc, protože krvácení neprojde přes redukce.
Pavouk- Hádám podobný jako panter + poison.
Brouk- Tuším obdoba tygra.
Hákovec- Velice slušná volba pro hráče, co před sebou mají většinu času dalšího tanka. Monk lvly mu dávájí velký počet útoků, což z něj v kombinaci se zákeřnýma dělá nejspíš nejlepšího DPS přítelíčka. Má ale opravdu malý AB takže je potřeba ho nabušit kouzly. Také má imku na mysl a ne pouze na fear jako ostatní !
Troll- Tuším obdoba medvěda? Předpokladádám vylepšený regen, ale to je jen doměnka.
Ještěr- Ujde, ale má otravný plošný utok, který je víc na škodu, než k užitku.
Možná jsem na někoho zapomněl, nevim. Nutno dodat, že tohle jsou menší poznatky a převážně z lvlů 1-20. Nic čemu by se dalo řikat testování. Navíc na vyšších lvlech dostávají další skilly a věci můžou být jinak.
Pár věcí k animal companionům.
Tygr- nevyšší AB a DMG díky masivní Síle. Používá power attack, knock down a později rage. Hodí se pro hráče, kterým se moc nechce, nebo nemůžou používat kouzla k posílení přítelíčků.
Vlk - Slušná volba, zvlášť pro vyšší lvly. Používá kombinaci knockdown + zákeřný útoky. Na vyšších lvlech dostane dokonce crippling strike.
Medvěd- Tank. Vysoký hp. Knockdown. Nic moc AC, ale po nakouzlení vydrží docela dost.
Prase- ?
Panter- Dexovní klasika, zákeřňáky. Co má na vyšších lvlech netuším.
Pták - Taky dex. Malinká dmg, ale slušný zákeřňáky + krvácení. Relativně vysoké AC. Na vyšším lvlu bych řekl nic moc, protože krvácení neprojde přes redukce.
Pavouk- Hádám podobný jako panter + poison.
Brouk- Tuším obdoba tygra.
Hákovec- Velice slušná volba pro hráče, co před sebou mají většinu času dalšího tanka. Monk lvly mu dávájí velký počet útoků, což z něj v kombinaci se zákeřnýma dělá nejspíš nejlepšího DPS přítelíčka. Má ale opravdu malý AB takže je potřeba ho nabušit kouzly. Také má imku na mysl a ne pouze na fear jako ostatní !
Troll- Tuším obdoba medvěda? Předpokladádám vylepšený regen, ale to je jen doměnka.
Ještěr- Ujde, ale má otravný plošný utok, který je víc na škodu, než k užitku.
Možná jsem na někoho zapomněl, nevim. Nutno dodat, že tohle jsou menší poznatky a převážně z lvlů 1-20. Nic čemu by se dalo řikat testování. Navíc na vyšších lvlech dostávají další skilly a věci můžou být jinak.
Re: Nováčkovské dotazy
Mnooo...dělat by se to nemuselo, ta data existují. Z něčeho se ty přítuly museli skriptovat.Zeerit wrote:Není. Někdo by se toho mohl ujmout a udělat ji... máš moji plnou podporu![]()
...
Mno a teď trochu toho PG. Vlastně existují jen tři přítelíčci. Zbytek je RP omáčka, aby se neřeklo.
1) Tygr = nejvyšší AB a DMG díky vysoké STR, průměrné CON (a tedy HP). Díky vysokému AB prochází jeho Knockdowny. Umí slušně naložit, průměrný AC. Jediný skutečný DPS mezi přítulama, který nestojí na snejkách (tj. funguje v 100% případech, ne jen v 40% jako třeba Panter).
2) Brouk = nízké STR, vysoké CON (a tedy HP) od ostatních přítul se liší tím, že má vždy o 5 vyšší redukci. Bohužel ta redukce není X/- , ale X/+Y, takže se tluče s kamenkou. Na určitých lvlech je buglá a nefunguje. Dále je to přítelíček, který má do cca dvacátého lvlu permanentní Freedom of movement. Bohužel na raném epicu o něj přichází (a na vysokém epicu sem ho nikdy neměl). Na nižších lvlech, díky redukci, slušný tank. Na vyšším je zbytečný neb mu je redukce k ničemu, protože není pevná X/-, ale bohužel X/+Y, což mobky v dungách vesele procházejí. Stál by za zvážení, kdyby mu zůstal FoM.
3) Troll = vysoká STR i CON (a tedy HP), obstojné AB a vyšší míra regenu než mají ostatní přítuly. Volba pro líné hrandy, co nechtějí po boji řešit doléčování.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Nováčkovské dotazy
Hodim to k popisu druida.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Nováčkovské dotazy
Proč není nikde v úpravách zmínka, že v celém městu je vpynuté rybaření?
V rybářský osadě to (ostatně jako dřív) také nejde, jen nechápu proč se teda jmenuje rybářská. Ale rozumím tomu, že tamní rybář vykupuje ryby, protože sám si žádné logicky nevyloví.
V rybářský osadě to (ostatně jako dřív) také nejde, jen nechápu proč se teda jmenuje rybářská. Ale rozumím tomu, že tamní rybář vykupuje ryby, protože sám si žádné logicky nevyloví.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Nováčkovské dotazy
Když už do toho motáš RP omáčku, tak použij taky selský rozum.sandoftime wrote:...V rybářský osadě to (ostatně jako dřív) také nejde, jen nechápu proč se teda jmenuje rybářská. Ale rozumím tomu, že tamní rybář vykupuje ryby, protože sám si žádné logicky nevyloví.
Na otázku proč nejsou u Karathy ryby je jednoduchá odpověď. Protože jsou za celý ty generace vylovený! Proto musí rybáři daleko na moře nebo aspoň dál po pobřeží, aby něco ulovili.
Lidi totiž nejsou jako např. kuny, které loví především z okraje "teritoria" a kořist uprostřed (tj. u hnízda) nechávají na pokoji, případně ji loví v případě nemoci.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Nováčkovské dotazy
Neee je to proto, že systém vodních brouků a pavouku rozhazuje npcčka, ale je očividně lepší omezit možnost rybaření podle toho kde zrovna hráči rybaří(než začnou rybařit jinde a bude třeba to vypnout i tam), než ty otravné mobky ze systému vyhodit.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Nováčkovské dotazy
Mno taky to může být tím, že Karatha produkuje tolik odpadu, který následně kanalizací odtéká do jezera, že se v blízkosti přístavu žádné ryby zkrátka nevyskytují.
Druhá varianta je, že rybolov poblíž hradeb zkrátka zakazuje jedna z X desítek Karathskych vyhlášek.
Případně možnost číslo 3. Tvůrce systému zkrátka nechce, aby postava v jedné lokaci získala quest, a zároveň v té samé lokaci ho mohla plnit. To mi přijde poměrně logický krok.
Druhá varianta je, že rybolov poblíž hradeb zkrátka zakazuje jedna z X desítek Karathskych vyhlášek.
Případně možnost číslo 3. Tvůrce systému zkrátka nechce, aby postava v jedné lokaci získala quest, a zároveň v té samé lokaci ho mohla plnit. To mi přijde poměrně logický krok.
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Re: Nováčkovské dotazy
Je někde popsané jak se ovládá příkaz /pc strip? Zkoušela jsem hledat, nicméně neúspěšně.
Re: Nováčkovské dotazy
Napises ho do chatoveho řádku a postupujes dle možnosti v zobrazenem okně. je to jednoduché a intuitivní. Doporucuju někde v ústraní vyzkoušet.Shantee wrote:Je někde popsané jak se ovládá příkaz /pc strip? Zkoušela jsem hledat, nicméně neúspěšně.
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Re: Nováčkovské dotazy
Vygooglil jsem "how to strip" a našlo mi to zajímavý věci.
Re: Nováčkovské dotazy
Zdravím,
nevím zda se to stává jen mě a proč se tak děje a proto se raději zeptám.
Jak se vyhnu tomu, že odhlásím postavu v lokaci M (město) a při dalším přihlášení se postava objeví v lokaci D (dungeon) který opustila cca 5 minut před odhlášením.
O tom jaké to způsobuje IC problémy se raděj rozepisovat nebudu.
Tedy. Lze tomuto nějak předejít? Rád bych se se svou postavou shledával tam kde jsem ji opustil a ne uprostřed dungeonu plného potvor.
nevím zda se to stává jen mě a proč se tak děje a proto se raději zeptám.
Jak se vyhnu tomu, že odhlásím postavu v lokaci M (město) a při dalším přihlášení se postava objeví v lokaci D (dungeon) který opustila cca 5 minut před odhlášením.
O tom jaké to způsobuje IC problémy se raděj rozepisovat nebudu.
Tedy. Lze tomuto nějak předejít? Rád bych se se svou postavou shledával tam kde jsem ji opustil a ne uprostřed dungeonu plného potvor.
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Re: Nováčkovské dotazy
Před odlogem použí duši postavy nebo napiš "/pc soul" a uloží se ti pozice.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.