Page 15 of 31

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 12:31 04. May 2012
by Prasokralik
batwoman

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 13:00 04. May 2012
by pavad
KaTo wrote:A proč nutně "tfujflinka", proč ne opis TA vocasatka, TA parůžkářka, TA křídlatka, TA netopejrka a nebo rovnou - démonka :twisted: .
Takze horujes pro oznacovani muzu-tieflingu TEN ocasatec, Ten parohac, TEN kridlatec, TEN netopyr nebo rovnou demon? Konotace specialne prvnich dvou vyznamu jsou pomerne usmevne...

Mohl by se k tomu vyjadrit nejaky hrac tfujflinku - reakce by me zajimala. ;)

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 13:09 04. May 2012
by Caehan
Snad půldémonka, ne? O Arii take nikdo neříká, že je to dračice... nebo alespoň ne v tom slova smyslu.

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 13:19 04. May 2012
by zachy
pavad wrote:
KaTo wrote:A proč nutně "tfujflinka", proč ne opis TA vocasatka, TA parůžkářka, TA křídlatka, TA netopejrka a nebo rovnou - démonka :twisted: .
Takze horujes pro oznacovani muzu-tieflingu TEN ocasatec, Ten parohac, TEN kridlatec, TEN netopyr nebo rovnou demon? Konotace specialne prvnich dvou vyznamu jsou pomerne usmevne...

Mohl by se k tomu vyjadrit nejaky hrac tfujflinku - reakce by me zajimala. ;)
Můj "tfujfling" by za pojmenování tfujfling, paroháč, ocasatec, netopýr nebyl příliš rád a nejspíš by pak zabíjel :)
Říkat mu křídlatec, nebo půldémon, nejlépe však démon :) by bylo asi nejlepší :D
Taky se neurazí, když ho budete oslovovat "pane" :D

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 13:21 04. May 2012
by Miell
Nebo příteli, že? :twisted:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 13:22 04. May 2012
by zachy
Miell wrote:Nebo příteli, že? :twisted:
To záleží v jaké pozici by Azhael byl :D

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 13:24 04. May 2012
by Miell
zachy wrote:
Miell wrote:Nebo příteli, že? :twisted:
To záleží v jaké pozici by Azhael byl :D
Naprosto přesně si pamatuju v jaké byl pozici! :biggrin:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 13:42 04. May 2012
by KaTo
Proč mi poslední příspěvky (pavadem počínaje, Miell se Zachym konče) připomínají TOHLE? :twisted: :D :lol: :lol: :lol:
my_mind.jpg

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 13:48 04. May 2012
by Prasokralik
Já to nechápu...

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 13:52 04. May 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:Já to nechápu...
...který písmenko? :twisted:
P.S.
Dobře byl jsem nepřesný, jedná se jen pavadův příspěvek o Paroháčích, pak nuda,nuda,nic,nic,samý připomínky k topicu a pak Zachy+Miellina koncovka o tom, kdy si nechává Azík říkat "příteli" (figurovala v tom tuším utržená/useklá ruka nebo tak něco :biggrin: ).

edit po Miell: Ruku sem si pamatoval, "hřebíček" skrz už ne :twisted: :lol: :lol: .

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 13:56 04. May 2012
by Miell
KaTo wrote:... a pak Zachy+Miellina koncovka o tom, kdy si nechává Azík říkat "příteli" (figurovala v tom tuším utržená/useklá ruka nebo tak něco :biggrin: ).
Ruce přibité hřebem do země :ewink:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 13:59 04. May 2012
by zachy
Miell wrote:
KaTo wrote:... a pak Zachy+Miellina koncovka o tom, kdy si nechává Azík říkat "příteli" (figurovala v tom tuším utržená/useklá ruka nebo tak něco :biggrin: ).
Ruce přibité hřebem do země :ewink:
Do ledu má drahá kamarádko, do ledu :idea:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 14:05 04. May 2012
by Miell
Já vím.. ale nechtěla jsem prásknout, že jsi mě odtáhnul tam, kde je zima :P

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 14:09 04. May 2012
by zachy
Miell wrote:Já vím.. ale nechtěla jsem prásknout, že jsi mě odtáhnul tam, kde je zima :P
Doufal jsem, že to bude nejbezpečnější místo, kam se bohyně ohně neodváží :) A zbytek víme jak dopadl :D

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 14:43 04. May 2012
by Braenn
Přijde mi skoro lepší to neskloňovat.

Ona je thiefling, ne thieflinžice. Viděl jsem thieflinga, ženu, namísto thiengu nebo něco takového. To skloňování mi zní hrozně uměle a thieflinžice navíc jako něco kříženého s manželkou pana mrože.

Základní tvar je základní tvar, podobně jako u některých jiných neskloňovatelných slov - žena duch není dušice, dušička ani duška, ale prostě pořád duch. Ghůlka, zombice, kostlivčice (že mě tak zrovna napadají ti nemrtví), hadice a podobné samičky prostě nemají v češtině své místo, tak co k tomu přidat i thieflinga?