Page 16 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:27 03. Jan 2010
by -RoF-
Při bojích podtemna a povrchu. Když Bers naběhl na Arii a ta na něj řvala "Co blbneš vole, nech mě" a on fakt odběhl a šel sejmout ostatní.
Já se pak smál ještě dlouho po tom :D

Ale jinak děkuju za pěkné boje s podtemnem, sem rád že to skončilo pro obě strany dobře a doufám se i všichni dobře pobavili. :wink:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:08 04. Jan 2010
by Luelle
vítr šumí a naráží do vln
voda spokojeně šplouchá

uprostřed vln stojí on a ona a objímají se, když v tom...

získané zkušenosti 250 :D

nečekala jsem tam přítomnost DM a fakt mě to dostalo :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:35 04. Jan 2010
by Krata
otevřel sem si popcorn a kam se na vás hrabala nějaká lovestory z TV :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:14 04. Jan 2010
by skarbi
Luelle wrote:vítr šumí a naráží do vln
voda spokojeně šplouchá

uprostřed vln stojí on a ona a objímají se, když v tom...

získané zkušenosti 250 :D

nečekala jsem tam přítomnost DM a fakt mě to dostalo :D
Řek bych Lu, že je to normální, jen my na to nejsme zvyklí :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:09 04. Jan 2010
by Tretas
Krata wrote:otevřel sem si popcorn a kam se na vás hrabala nějaká lovestory z TV :D
Krata tajný špion, špěhuje. :mrgreen:

Ve hře je jednou za uherský rok a když, tak jen špehuje a na chuanu v telce se nepodívá. :mrgreen: :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:30 04. Jan 2010
by LDamian
Krata wrote:otevřel sem si popcorn a kam se na vás hrabala nějaká lovestory z TV :D
Priste dej 50expu a kdyz neco sunda tak dalsich 50expu a tak dale... to budes mit jak ve striptyz baru :wink:

PS: a kdyz se budes nudit, neni problem nechat je objevit nejake ty pomucky... :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:36 04. Jan 2010
by venomeq
Krata wrote:otevřel sem si popcorn a kam se na vás hrabala nějaká lovestory z TV :D
Ha smiiiiiirrraaaak!!!
Jeste ze nesmirujes meho Artika to by pak taky mohl mit gregory pripominky:D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:28 07. Jan 2010
by Krata
na Artika nemám žaludek :D .. pche, kdyby jste věděli kolik už Thalie porna sem viděl.. a do hry nechodim jen šmírovat! Během této milostné hrátky pár pocestných čestných cestovatelů bylo přepadeno skřety apod.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:06 07. Jan 2010
by Pajule
noo Xi´an si mne ruce :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:21 07. Jan 2010
by G14
TO Krata: ....pche, kdyby jste věděli kolik už Thalie porna sem viděl...


nevěřím :mrgreen: :twisted: :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:14 07. Jan 2010
by Modrovousice
Divila jsem se jak dobře se dá tady sexpit... podle toho co se ke mě doneslo jsou odměny za sex největší odměny za RP, o kterých jsem budto slyšela nebo co jsem dostala :). Takže hráči, nejvýnosnější erpení je sexpení :), má to mnoho pozitivních efektů. Něco se (možná) přiučíte, dostanete nějaké xp (musíte hekat tak aby vás DM slyšel a taky dost sexy aby se koukal), sami si to možná užiejte a pobavíte se a co se týče RP... možná získáte nějaké konexe ;).

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:47 07. Jan 2010
by Minde
Modrovousice wrote:Divila jsem se jak dobře se dá tady sexpit... podle toho co se ke mě doneslo jsou odměny za sex největší odměny za RP, o kterých jsem budto slyšela nebo co jsem dostala :). Takže hráči, nejvýnosnější erpení je sexpení :), má to mnoho pozitivních efektů. Něco se (možná) přiučíte, dostanete nějaké xp (musíte hekat tak aby vás DM slyšel a taky dost sexy aby se koukal), sami si to možná užiejte a pobavíte se a co se týče RP... možná získáte nějaké konexe ;).

hehe asi vytahnu svoji orčici aby se DMka meli na co dívat :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:21 07. Jan 2010
by Krata
G14 wrote:TO Krata: ....pche, kdyby jste věděli kolik už Thalie porna sem viděl...


nevěřím :mrgreen: :twisted: :mrgreen:
DM.jpg
Hlavní učinkující: přihlížející DM krata (oko s nohama), přihlížející DM Neithan (prase v pozadí) DM Marvin (ošklivej skřet) DM Gorgoroth (muž v plavkách) DM Anderson (šmírák)
Hráči: Kapibrana, Garett, Isabel provádějící věci, které by se ani po desáté hodině neměli řikat .. pamatujte, DM vás vidí.. všechny!!

G14: už věříš? :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 07:43 08. Jan 2010
by Pajule
jo a pozor na výlety do přírody zapomente , často se tam pohybují skřeti ;)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:46 08. Jan 2010
by G14
TO Krata: :mrgreen: dostals me,verim!!