Page 16 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:27 03. Jan 2010
by -RoF-
Při bojích podtemna a povrchu. Když Bers naběhl na Arii a ta na něj řvala "Co blbneš vole, nech mě" a on fakt odběhl a šel sejmout ostatní.
Já se pak smál ještě dlouho po tom
Ale jinak děkuju za pěkné boje s podtemnem, sem rád že to skončilo pro obě strany dobře a doufám se i všichni dobře pobavili.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:08 04. Jan 2010
by Luelle
vítr šumí a naráží do vln
voda spokojeně šplouchá
uprostřed vln stojí on a ona a objímají se, když v tom...
získané zkušenosti 250
nečekala jsem tam přítomnost DM a fakt mě to dostalo

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:35 04. Jan 2010
by Krata
otevřel sem si popcorn a kam se na vás hrabala nějaká lovestory z TV

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:14 04. Jan 2010
by skarbi
Luelle wrote:vítr šumí a naráží do vln
voda spokojeně šplouchá
uprostřed vln stojí on a ona a objímají se, když v tom...
získané zkušenosti 250
nečekala jsem tam přítomnost DM a fakt mě to dostalo

Řek bych Lu, že je to normální, jen my na to nejsme zvyklí

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:09 04. Jan 2010
by Tretas
Krata wrote:otevřel sem si popcorn a kam se na vás hrabala nějaká lovestory z TV

Krata tajný špion, špěhuje.
Ve hře je jednou za uherský rok a když, tak jen špehuje a na chuanu v telce se nepodívá.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:30 04. Jan 2010
by LDamian
Krata wrote:otevřel sem si popcorn a kam se na vás hrabala nějaká lovestory z TV

Priste dej 50expu a kdyz neco sunda tak dalsich 50expu a tak dale... to budes mit jak ve striptyz baru
PS: a kdyz se budes nudit, neni problem nechat je objevit nejake ty pomucky...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 17:36 04. Jan 2010
by venomeq
Krata wrote:otevřel sem si popcorn a kam se na vás hrabala nějaká lovestory z TV

Ha smiiiiiirrraaaak!!!
Jeste ze nesmirujes meho Artika to by pak taky mohl mit gregory pripominky:D
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:28 07. Jan 2010
by Krata
na Artika nemám žaludek

.. pche, kdyby jste věděli kolik už Thalie porna sem viděl.. a do hry nechodim jen šmírovat! Během této milostné hrátky pár pocestných čestných cestovatelů bylo přepadeno skřety apod.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:06 07. Jan 2010
by Pajule
noo Xi´an si mne ruce

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:21 07. Jan 2010
by G14
TO Krata: ....pche, kdyby jste věděli kolik už Thalie porna sem viděl...
nevěřím

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:14 07. Jan 2010
by Modrovousice
Divila jsem se jak dobře se dá tady sexpit... podle toho co se ke mě doneslo jsou odměny za sex největší odměny za RP, o kterých jsem budto slyšela nebo co jsem dostala

. Takže hráči, nejvýnosnější erpení je sexpení

, má to mnoho pozitivních efektů. Něco se (možná) přiučíte, dostanete nějaké xp (musíte hekat tak aby vás DM slyšel a taky dost sexy aby se koukal), sami si to možná užiejte a pobavíte se a co se týče RP... možná získáte nějaké konexe

.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:47 07. Jan 2010
by Minde
Modrovousice wrote:Divila jsem se jak dobře se dá tady sexpit... podle toho co se ke mě doneslo jsou odměny za sex největší odměny za RP, o kterých jsem budto slyšela nebo co jsem dostala

. Takže hráči, nejvýnosnější erpení je sexpení

, má to mnoho pozitivních efektů. Něco se (možná) přiučíte, dostanete nějaké xp (musíte hekat tak aby vás DM slyšel a taky dost sexy aby se koukal), sami si to možná užiejte a pobavíte se a co se týče RP... možná získáte nějaké konexe

.
hehe asi vytahnu svoji orčici aby se DMka meli na co dívat

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:21 07. Jan 2010
by Krata
G14 wrote:TO Krata: ....pche, kdyby jste věděli kolik už Thalie porna sem viděl...
nevěřím

Hlavní učinkující: přihlížející DM krata (oko s nohama), přihlížející DM Neithan (prase v pozadí) DM Marvin (ošklivej skřet) DM Gorgoroth (muž v plavkách) DM Anderson (šmírák)
Hráči: Kapibrana, Garett, Isabel provádějící věci, které by se ani po desáté hodině neměli řikat .. pamatujte, DM vás vidí.. všechny!!
G14: už věříš?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 07:43 08. Jan 2010
by Pajule
jo a pozor na výlety do přírody zapomente , často se tam pohybují skřeti

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:46 08. Jan 2010
by G14
TO Krata:

dostals me,verim!!