Přehnaně silná monstra

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Přehnaně silná monstra

Post by KaTo »

DenGrasse wrote:...nikoho neohrožovaly!
Mně by se takový svět líbil.
A co vy, černí vlci atd.: chtěli byste v něm hrát? :mrgreen: :idea: :mrgreen:
Mě tak napadá, kdyby "černí vlci a spol" někdy pod drápy NPC padli (pod -10 HP, heh)...byl by od nich taky natrvalo pokoj nebo by se respawnovali dál a dál?

//rýpu, joke :twisted:

edit: Když se můžou respawnovat Hráči, proč je někomu trnem v oku, že se respawnují NPC? :wink:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Přehnaně silná monstra

Post by nomis_b »

Ad loot v epic lokacich :
http://thenoob.winterfell.cz/strip025.html

Ad topic: Ja se divim, ze jeste nad 30 jde neco sehnat casovkama. Co by se uz totalni drakobijec mel naucit vysedavanim v hospode ?
Chapu, ze je to pro postavy jediny realny pristup xpu, ale me by se libilo, ze by treba nad 30+ lvl ziskavaly xpy treba jen za bose stylu : drak, Nacelnik Trolloku atd..

Jnak je jasne, ze sehant partu 5 lidi na lvl 30+ aby mohly jit do tech nejsilenejsich dungu je tezke... ale tak trebas to vice postav nalaka dojet to na tu 30+ uroven.

me se treba libi, ze je na Thalii porad velky vyber lvlu, ze to nejni tak, ze vsichni maji 20+ . Porad je tam ta ruznorodost.
A zase se craftí...
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Přehnaně silná monstra

Post by efu_redo »

Když člověk cvičí, tak se může pořád učit něco jiného. Je to nesmysl, rušit časové XP na 30 lvlu. Pořád se můžeš naučit něco nového.

Jen je škoda, že na thalii všichni jen craftí nebo lootují. Málo hráčů tady hraje RP a zastává funkce, a když funkci mají, tak zas jen craftí nebo lootují. Je to docela škoda.

( všichni neznamená 100%, normálně ano, ale v mém příspěvku ne :mrgreen: )

Co mě neskutečně zaráží je, že se na Thalii děje docela dost zajímavých věcí, ale jako hráč mám pocit, že to ostatní hráče moc nezajímá. Říkám si, na co tu jsou DMka?

Tohle je můj subjektivní pohled a názor, samozřejmě že to může být jinak.

Edit: Raději jsem Edit smazal, říkám si, že nemá smysl některé věci řešit. Mám-li být zcela upřímný, začínám být v některých věcech skeptický a z některých věcí na Thalii čím dál tím více otrávený.
Last edited by efu_redo on 14:03 26. May 2010, edited 1 time in total.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Přehnaně silná monstra

Post by KaTo »

nomis_b wrote:...
Ad topic: Ja se divim, ze jeste nad 30 jde neco sehnat casovkama. Co by se uz totalni drakobijec mel naucit vysedavanim v hospode ?
Chapu, ze je to pro postavy jediny realny pristup xpu, ale me by se libilo, ze by treba nad 30+ lvl ziskavaly xpy treba jen za bose stylu : drak, Nacelnik Trolloku atd...
...to je rafinovaný návrh na delevel stávajích 30+ postav? = každá smrt, ztráta expů, které už nijak nebude mít šanci získat zpátky? :twisted: :twisted: :twisted: :lol: Hehe, jen tak do nich! :twisted: :mrgreen: "To je odnaučí bláznit!" (Rimmer, Red Dwarf)
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Arsen
Měšťan
Posts: 150
Joined: 17:21 27. Jan 2008

Re: Přehnaně silná monstra

Post by Arsen »

Krata wrote:hele mě se fakt zdá že trochu přeháníte.. teda s tim low lvl lokací souhlasim, ty expi pro lowíky jsou fakt malé a první kroky nejsou nejlehčí, 1 lvl zabije náraz mouchy, když se ještě postavě podaří tu mouchu zabít tak dostane minimum xp, zohle by se podle mě ještě mohlo doladit
.
No na povrchu aspon není problém sehnat partu, ale v podtemnu první kroky sou fakt pomalý, když za krysu je třeba 5-10xp a to má nějakejch 6hp, za kobold sice asi 15-20xp, ale taky nic extra..
"Pak by te mohlo neco zabit a nemuselo by mit ani nahozene stinove zabiti..."
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Přehnaně silná monstra

Post by DenGrasse »

KaTo wrote:Mě tak napadá, kdyby "černí vlci a spol" někdy pod drápy NPC padli (pod -10 HP, heh)...byl by od nich taky natrvalo pokoj nebo by se respawnovali dál a dál?
//rýpu, joke :twisted:
edit: Když se můžou respawnovat Hráči, proč je někomu trnem v oku, že se respawnují NPC? :wink:
Sorry, to jsem zapomněl. Mně samozřejmě VADÍ, že se respawnují postavy... permku všem!!! :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Přehnaně silná monstra

Post by KaTo »

efu_redo wrote:...Jen je škoda, že na thalii všichni jen craftí nebo lootují. Málo hráčů tady hraje RP a zastává funkce, a když funkci mají, tak zas jen craftí nebo lootují. Je to docela škoda.
...
Co mě neskutečně zaráží je, že se na Thalii děje docela dost zajímavých věcí, ale jako hráč mám pocit, že to ostatní hráče moc nezajímá. Říkám si, na co tu jsou DMka?
...
Když už to zmiňuješ - taky bych rád celý večer hrál RP, naháněl/scháněl informace na nějakého toho DM zlouna (klaďáka :twisted: ), ale na druhou stranu bych rád výbavu, aby mě nesejmul první obr se sražením, vlk, formian, apod... nebo každej podtemňák, co si vyleze opalovat šunky pod záři polarizovaného slunce.
Nikdy jsem nevěřil tomu, že mi nějaké výbava spadne z hůry zadarmo...prostě jen tak, pro moje krásný modrý oči (kdo nevěří, že mám krásný modrý oči, tomu ty jeho vyškrábu lžící a vypiju brčkem!!). A krom toho - v časy kdy se loguju je většina Q ukončována :D . Takže asi tak.

to Arsen: Hele, nevím co řešíš do cca 6tého lvlu za expy na mobech - vždyť časovky vs nároky na lvl letí tak, že snad ani nepotřebuješ zkřivit chlup mouše. Pravda, chce to aspoň týden s někým "RPit". A od šestky (nejsi-li DEXař :lol: ) už rozsekáš kdeco.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
mandos
Rytíř
Posts: 524
Joined: 23:19 23. May 2009
Location: Kladno/Praha

Re: Přehnaně silná monstra

Post by mandos »

Teda mě to fakt přijde vtipný jak tu na 16 stran řešíte přesílený monstra. Kdyby tak ten svět byl nastavenej už od začátku taky byste na to tak nadávali. Že umíráte víc no tak jo no život dobrodruha není žádný med proto taky není každej dobrodruh. Já nevim jak vy ale já začínal na EQ a tam mi to přijde daleko těžší. A pokud opravdu budou zvýšený odměny nebo se to prostě bude upravovat ekvivalentně k nové síle monster jak jsem mam pocit tady zahlídl pak mi to stačí. :) a i pokud ne tak to nějak přežiju...
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
User avatar
Xaarth
Obyvatel
Posts: 105
Joined: 15:07 01. Apr 2009

Re: Přehnaně silná monstra

Post by Xaarth »

s Arsenem nesouhlasim, podle mě je horší sehnat partu na povrchu než v podtemnu :D . Jinak pro mě byl nejlepší čas hraní 2 měsíce po wipe co jsem přišel na Thalii. Nejvyšší lvl tu měl Wall, vlčí kůže, Ragnar Rudovous, Berserk atd a když Pivas přišel se sekerou kamenného ohně, tak všichni čuměli co to je za super sekyru. To byla krásná doba, když dokonce i mého trpaslíka na 13 lvl vzali do prahvozdu :wink: btw: bez craftu to podle mě bylo lepší (soukromý názor)
Last edited by Xaarth on 14:52 26. May 2010, edited 1 time in total.
User avatar
Arsen
Měšťan
Posts: 150
Joined: 17:21 27. Jan 2008

Re: Přehnaně silná monstra

Post by Arsen »

KaTo wrote:
efu_redo wrote:
to Arsen: Hele, nevím co řešíš do cca 6tého lvlu za expy na mobech - vždyť časovky vs nároky na lvl letí tak, že snad ani nepotřebuješ zkřivit chlup mouše. Pravda, chce to aspoň týden s někým "RPit". A od šestky (nejsi-li DEXař :lol: ) už rozsekáš kdeco.
Jasně "rpit" tím myslíš sedět v hospodě afk jako každej druhej tady ? :D
"Pak by te mohlo neco zabit a nemuselo by mit ani nahozene stinove zabiti..."
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Přehnaně silná monstra

Post by efu_redo »

Arsen wrote:
KaTo wrote:
efu_redo wrote:
to Arsen: Hele, nevím co řešíš do cca 6tého lvlu za expy na mobech - vždyť časovky vs nároky na lvl letí tak, že snad ani nepotřebuješ zkřivit chlup mouše. Pravda, chce to aspoň týden s někým "RPit". A od šestky (nejsi-li DEXař :lol: ) už rozsekáš kdeco.
Jasně "rpit" tím myslíš sedět v hospodě afk jako každej druhej tady ? :D
Hej!!! Vkládáš mi do úst něco co řekl Kato :!: :!: :mrgreen:
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
Arsen
Měšťan
Posts: 150
Joined: 17:21 27. Jan 2008

Re: Přehnaně silná monstra

Post by Arsen »

To ani nevím jak se mi to povedlo, to je tím touchpadem, moc citlivej :D
"Pak by te mohlo neco zabit a nemuselo by mit ani nahozene stinove zabiti..."
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
User avatar
pilnik
Měšťan
Posts: 287
Joined: 12:29 08. Jan 2008

Re: Přehnaně silná monstra

Post by pilnik »

souhlasim s tím co napsal LDamian a jen dodávám, že občas je dost těžké přemluvit postavy cca 27+ lvl, aby vyrazily do nějakého drsného nebo ještě neprobádaného dungu, jelikož hráči mají strach, že smrtí ztratí expy za měsíc a i třeba více hry.
Osobně se mi změny, které byly udělány v síle monster, obtížnosti dungeonu včetně těch nových, co jsem zažil, začli líbít. Je to konečně ten správný adrenalin....
Obuki - ten vod Škopku
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Přehnaně silná monstra

Post by Tretas »

mandos wrote:Teda mě to fakt přijde vtipný jak tu na 16 stran řešíte přesílený monstra. Kdyby tak ten svět byl nastavenej už od začátku taky byste na to tak nadávali. Že umíráte víc no tak jo no život dobrodruha není žádný med proto taky není každej dobrodruh. Já nevim jak vy ale já začínal na EQ a tam mi to přijde daleko těžší. A pokud opravdu budou zvýšený odměny nebo se to prostě bude upravovat ekvivalentně k nové síle monster jak jsem mam pocit tady zahlídl pak mi to stačí. :) a i pokud ne tak to nějak přežiju...
Naprosto souhlasím.
Ještě si matně vzpomínám, jaké tu dřív byly debaty že 30lvly už nemají co bít. Teď už mají, avšak zas něco je špatně.

Hold každý krok ať k lepšímu nebo k horšímu je ve výsledku špatný. :D
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
Arsen
Měšťan
Posts: 150
Joined: 17:21 27. Jan 2008

Re: Přehnaně silná monstra

Post by Arsen »

Stejně tohle je spíš o lagách než o síle monster, tady se skoro každý NPC chová jak hipser nebo hidař :D
"Pak by te mohlo neco zabit a nemuselo by mit ani nahozene stinove zabiti..."
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
Locked