A já myslel, že se tu bavím zatím jen v teoretické rovině, krom toho už s tím jistě někdo má zkušenosti vzhledem k faktu kolik nových přítelíčku na Thalii je, tak bych spíš čekal vyjádření někoho kdo v tomto "dělá" zda je to do budoucna napad hodný posouzení nebo zda se cestou přítelíčků vůbec v budoucnu nepůjde.KaTo wrote:To by bylo. Takže nejen 40x model pro každého mágského přítelíčka, ale ještě 40x nový model pro druidí/hrandovské kompanionyGlumišek wrote:No tak to by bylo teprve něco a kdyby takto "získaný" přítelíček pak tomu mágovi propůjčoval nějakou specialitku a to třeba pouze v případě pokud by byl vyvolán .... nu to by bylo nejspíše něco úžasného.
Co Vám na Thalii vadí?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
Re: Co Vám na Thalii vadí?
To je pravda, ten samý selský rozum také říká jaké domény mají mít klerici a pravda je někde jinde, dále pak, že zvýhodňovat jedny vůči všem ostatním je neetické, selský rozum toho říká tolik a tolik se toho neděje ....Nalkanar wrote:Zaeditoval jsem později.. stejná zákonitost platí jak u drowů, tak u duergarů. Selský rozum říká, že tam ta pixie opravdu nesedí (pravděpodobně i u zbytku ras) a pravidla to říkají též (neříkají ovšem, co ten zbytek ras).
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Nevím co hraješ, ale drow a duergar to mají natvrdo napsané, že dobré přítelíčky prostě ne. Zbytek neřeším.
.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Možná už jsem to tu někde psal... ale trošku mě vadí toto:
postava A: *žere jahody*
postava B: *kouká na něj/ní* Teda ty ses do toho pustil/a.
postava A: *jí naprosto kultivovaně*

I já měl kdysi Juaninu kněžku (elfku) co žrala a chlastala a hrál jsem to tak jak jsem si to hold z nevědomosti zdejšího systému udělal a sklidil jsem s tím dokonce i pozitivní ohlasy hráčů
.
Pro příklad:
*chlastá čaj*,*polila si blůzku* Ale nééé budu to muset zase vyprat... *neštastný povzdech a ruměnec na tváři a ponížený pohled po okolí*
postava A: *žere jahody*
postava B: *kouká na něj/ní* Teda ty ses do toho pustil/a.
postava A: *jí naprosto kultivovaně*
I já měl kdysi Juaninu kněžku (elfku) co žrala a chlastala a hrál jsem to tak jak jsem si to hold z nevědomosti zdejšího systému udělal a sklidil jsem s tím dokonce i pozitivní ohlasy hráčů
Pro příklad:
*chlastá čaj*,*polila si blůzku* Ale nééé budu to muset zase vyprat... *neštastný povzdech a ruměnec na tváři a ponížený pohled po okolí*
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
- Silvaner01
- Měšťan
- Posts: 176
- Joined: 00:28 24. May 2010
- Location: Brno
Re: Co Vám na Thalii vadí?
k tomuhle se přidám , a doplním : pozdrav *jak se vede miláčku* - *žere jahody*Molly23 wrote:Možná už jsem to tu někde psal... ale trošku mě vadí toto:
postava A: *žere jahody*
postava B: *kouká na něj/ní* Teda ty ses do toho pustil/a.
postava A: *jí naprosto kultivovaně*
I já měl kdysi Juaninu kněžku (elfku) co žrala a chlastala a hrál jsem to tak jak jsem si to hold z nevědomosti zdejšího systému udělal a sklidil jsem s tím dokonce i pozitivní ohlasy hráčů.
Pro příklad:
*chlastá čaj*,*polila si blůzku* Ale nééé budu to muset zase vyprat... *neštastný povzdech a ruměnec na tváři a ponížený pohled po okolí*
- rozloučení *budeš mi chybět drahoušku* /všechno jemným ženským hláskem/
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Bracha to nazval velmi trefně. "Daň za power build" (jo bardi a sorcerori jsou malicko nespravedlivě ve výhodě)Molly23 wrote:Možná už jsem to tu někde psal... ale trošku mě vadí toto:
postava A: *žere jahody*
postava B: *kouká na něj/ní* Teda ty ses do toho pustil/a.
postava A: *jí naprosto kultivovaně*
I já měl kdysi Juaninu kněžku (elfku) co žrala a chlastala a hrál jsem to tak jak jsem si to hold z nevědomosti zdejšího systému udělal a sklidil jsem s tím dokonce i pozitivní ohlasy hráčů.
Pro příklad:
*chlastá čaj*,*polila si blůzku* Ale nééé budu to muset zase vyprat... *neštastný povzdech a ruměnec na tváři a ponížený pohled po okolí*
Když budeš mít charismu 10 a víc přestaneš žrát a zacneš jíst.
Myslím, ale že je to celkem vtipná, milá a správná identifikace tvého skutečného osobního kouzla.
PS: mé postavy až na vyjímky taky žerou jsem PB
-
xxxMajkyxxx
- Urozený
- Posts: 1619
- Joined: 12:43 01. Mar 2010
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Osobne si myslim, ze nastavit si charismu pri zakladani postavy aspon na tech 10, neni zas takovy problem i z hlediska PB 
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
Re: Co Vám na Thalii vadí?
U některých buildů fak jexxxMajkyxxx wrote:...nastavit si charismu pri zakladani postavy aspon na tech 10, neni zas takovy problem i z hlediska PB
Ale jinak *žere* (aspoň pro mě) ukazuje, za co někteří hráči "PB" stojí, když nejsou schopni si ten prsten +2 (nebo +4 pro trpaslíky) za pár šušňů pořídit.
Hlavně hráči elfů, co žerou *následuje lamentování o lidech s ušima*
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
-
xxxMajkyxxx
- Urozený
- Posts: 1619
- Joined: 12:43 01. Mar 2010
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Hadat se s tebou nebuduKaTo wrote:U některých buildů fak jexxxMajkyxxx wrote:...nastavit si charismu pri zakladani postavy aspon na tech 10, neni zas takovy problem i z hlediska PB. Pokud chceš některý z epic featů (barbarská série epických zuřivostí, dexařské epic dodge, případně (pro potřeby Thalie zbytečné) Rychlost, atd., pro bojovníky ten jejich "slayerský critičák", atd. a nechceš hrát RDD co dostane +16 statpointů zadarmo, tak BOHUŽEL ta "záporná" charisma pro některé kombinace povolání nutná je.
Ale jinak *žere* (aspoň pro mě) ukazuje, za co někteří hráči "PB" stojí, když nejsou schopni si ten prsten +2 (nebo +4 pro trpaslíky) za pár šušňů pořídit.
Hlavně hráči elfů, co žerou *následuje lamentování o lidech s ušima*![]()
![]()
![]()
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Hraničář neodpasťuje. Hraničář pouze pasti pokládá. Což je logické, na lov králíkůRejty wrote:Vraha počítám mezi zloděje, hraničáři bych odpašťování nechal. Myslím to tak, že zakázat ty skilly těm, co je nemají jako dovednost povolání. Kouzla klidně nechat.Glumišek wrote:Myslíš i vrahovo odemykání, hrandovo odpaštění a kouzla zaklep a najdi past?
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Zaměňovat charizmu a krásu postavy je neuvěřitelná pindovina. Takovej opálenej barbar, namakenej s širokejma ramenama určitě sklidí u paniček ( i když třeba měštanky to nepřiznají) větší ohlas, než vousatej pupkatej zaklínač.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
_______________________________________________
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
Re: Co Vám na Thalii vadí?
No abych to shrnul, vadí mi když někdo má nějaké staty a ignoruje je, aby náhodou nebyl za hlupáčka, žrouta, chlastače, zabedněnce, slabouška, nemehlo, či třasořitku. Hráči tak mnohdy přichází o možnost rozvynou hru postavy, a ozvláštnit ji. Bezchybných borců máme všude hromady, filmy, knihy, herní světy. Koukněte na film Potopa a pozorujte hlavní postavu Kmitice, to je tyjo postava
.
Já se to u Vil snažím hrát tak, jako to je napsané na stránkách. Charisma mám 10+ takže jím a piji, a ne devast se dostanu
.
Já se to u Vil snažím hrát tak, jako to je napsané na stránkách. Charisma mám 10+ takže jím a piji, a ne devast se dostanu
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Dobrá tedy, za předpokladu, že si hráč přečte na webu thalie chování postav dle vlastností postavy a bude se jimi řídit stejně urputně jako se tu řeší charisma, pak
postava s CON < 10 - stále chrchlaj, pořád jsou unavený, spíš by neměly vůbec běhat
postava s DEX < 8 - taková postava je tak levá, že věčně zakopává o práh dveří, trhá kliky u dveří, věčně něco rozbíjí, padaj jí zbraně z ruky
postava s WIS < 10 - je pro zmenu natolik omezená, že nezná základní politickou ani ekonomickou situaci ve světě, vzhledem k tomu, že žije, pak by se jí měla tahle vlastnost
v průběhu života uměle navyšovat, naproti tomu by se měly zrušit veškeré kouzla a itemy zvyšující tuto vlastnost, protože to do postavy těžko naleje
nějaký vědomosti
Zajímalo by mně kdo tohle dodržuje .
postava s CON < 10 - stále chrchlaj, pořád jsou unavený, spíš by neměly vůbec běhat
postava s DEX < 8 - taková postava je tak levá, že věčně zakopává o práh dveří, trhá kliky u dveří, věčně něco rozbíjí, padaj jí zbraně z ruky
postava s WIS < 10 - je pro zmenu natolik omezená, že nezná základní politickou ani ekonomickou situaci ve světě, vzhledem k tomu, že žije, pak by se jí měla tahle vlastnost
v průběhu života uměle navyšovat, naproti tomu by se měly zrušit veškeré kouzla a itemy zvyšující tuto vlastnost, protože to do postavy těžko naleje
nějaký vědomosti
Zajímalo by mně kdo tohle dodržuje .