Page 16 of 17

Re: Černokněžník

Posted: 15:58 16. Nov 2016
by kokosak
Zkusim ten majak, az se dostanu do hry :)

Re: Černokněžník

Posted: 18:45 16. Nov 2016
by kokosak
Tak ten problém bude asi fakt jen u chobotničky. Ergo problém v lokaci, nikoli v class :)

Černokněžník - Projdi nespatřen

Posted: 15:58 07. Jan 2017
by kokosak
Změna esence (např. Svazující, zhoubná etc.) vyhazuje z invizu.

Re: Černokněžník

Posted: 20:39 16. Jan 2017
by Paulus
Všechny topicy o černokněžníkovi sloučeny sem na žádost Shamana pro zpřehlednění jeho práce při opravách a úpravách.

Re: Černokněžník

Posted: 01:25 25. Mar 2017
by Barbar321
Bylo by možné ověřit dobu trvání "úniku ze scény"? Ať počítám jak počítám, k 30-ti se prostě nedopočítám. Když počítám opravdu rychle, tak se dostanu ke 20-ti. Tipoval bych, že reálně se jedná o 15 vteřin.

Nemůže do toho zasahovat to, že se zrychlením zkrátí doba trvání na polovinu?

Re: Černokněžník

Posted: 00:22 16. May 2017
by PGlegali
Zdravím, u černokněžníka se zdá nefunkční feat "Ošálení předmětu" - nedává jednorázový bonus do UMD.

Re: Černokněžník

Posted: 18:22 29. May 2017
by PGlegali
Ohavná rána nepřidává dmg ke střelným sbraním, resp. k luku. Je to tak záměrně, nebo je to chyba? V popisu se o luku jako o výjímce nic nepíše. Díky

Re: Černokněžník

Posted: 15:31 30. May 2017
by PGlegali
Nic?

Re: Černokněžník

Posted: 16:08 30. May 2017
by JAH
Pravděpodobně je to záměr, ale splaším shamana, aby na tvou otázku lépe odpověděl.

Re: Černokněžník

Posted: 16:35 30. May 2017
by sandoftime
Nemůže to být technické omezení? Třebá zákežný útok s lukem funguje jen do určité vzdálenosti.

Re: Černokněžník

Posted: 16:47 30. May 2017
by KaTo
Pokud se pamatuju já, bylo to odstraněno z důvodu příliš velké přesílenosti. Aspoň tak mi to bylo řečeno, když jsem černokněžnu hrál já :lol: .
P.S.
A já s tím souhlasím :mrgreen: . I bez toho je černokněžna do kombíček mniamka.

Re: Černokněžník

Posted: 17:30 30. May 2017
by PGlegali
JAH wrote:Pravděpodobně je to záměr, ale splaším shamana, aby na tvou otázku lépe odpověděl.
Dobře, díky.

btw pokud je to záměr, tak by neuškodilo to přidat do popisku invokace v topicu, aby se ta ohavná rána v případě ranged zbraně nebrala zbytečně...

Re: Černokněžník

Posted: 18:52 30. May 2017
by Zeerit
Pokud se něco nezměnilo na vrhačkách to asi pořád funguje.

Re: Černokněžník

Posted: 21:38 30. May 2017
by PGlegali
Tak ozkoušeno.

Luky (dlouhý, krátký), prak a kuše (lehká, těžká) - nefunguje
Vrhací sekery, šipky a hvězdice - funguje

Takže jestli se to rušilo na "ranged" zbraně. Zapomnělo se na vrhací, nebo je to účel?

Re: Černokněžník

Posted: 21:43 30. May 2017
by Shaman88
Není to účel.
Je to chyba, ale nevím jestli na to zabere oprava.
V dalším balíku oprav se na to podívám.