CO VAM NA THALII CHYBI?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

User avatar
Grin
Rytíř
Posts: 614
Joined: 19:11 19. May 2011

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Grin »

kucik wrote:Protijedy, obnovení a podobné by mělo být dostupné. Pořád se tu počítá s tim, že někdo může creepit sólo a i kdyby ne, tak klerik nebude přece jen pořád dokola castit obnovu.
Včera jsem zas chodil půl dne bez statů :mrgreen:
Dobře, že DM a WB taky hrajou :lol:
Ra'wirr - specialista na přežítí, podobný spíše kryse, se kterými dlouhá léta žil, než ušlechtilému drowovi
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Shaman88 »

kucik wrote:Protijedy, obnovení a podobné by mělo být dostupné. Pořád se tu počítá s tim, že někdo může creepit sólo a i kdyby ne, tak klerik nebude přece jen pořád dokola castit obnovu.
Včera jsem zas chodil půl dne bez statů :mrgreen:
Naopak to je záměr.
Nyní jsou ještě jedy a choroby jakž takž slabé, až nasadím ty co mám připravené, tak to bude jiné maso.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by KaTo »

*znamená si do deníčku* Naexpit s lidma alternativního klerika, kvůli Obnovám, na kterého se přelogne, poschazuje se navzájem co se kde nabralo...a vrátí se zpátky na maina :mrgreen: .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by sandoftime »

KaTo wrote:*znamená si do deníčku* Naexpit s lidma alternativního klerika, kvůli Obnovám, na kterého se přelogne, poschazuje se navzájem co se kde nabralo...a vrátí se zpátky na maina :mrgreen: .
By měl umět i druid. Chybí mi druid.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Krysak »

Grin wrote:
kucik wrote:Protijedy, obnovení a podobné by mělo být dostupné. Pořád se tu počítá s tim, že někdo může creepit sólo a i kdyby ne, tak klerik nebude přece jen pořád dokola castit obnovu.
Včera jsem zas chodil půl dne bez statů :mrgreen:
Dobře, že DM a WB taky hrajou :lol:
Podle mne by alespon ty obvnovy měly být dostupné. Jed dava snad vše dole a nemoc chytnu i od myší.
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by XŠevyX »

Ohniště v přírodě.. dnes jsem se asi hodinu a půl snažil najít ohniště a narazil jsem akorát na 2 u kterých nešlo spát (nešly zapálit-byly zapálené)
=============
Seart
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Caehan »

Krysak wrote:
Grin wrote:
kucik wrote:Protijedy, obnovení a podobné by mělo být dostupné. Pořád se tu počítá s tim, že někdo může creepit sólo a i kdyby ne, tak klerik nebude přece jen pořád dokola castit obnovu.
Včera jsem zas chodil půl dne bez statů :mrgreen:
Dobře, že DM a WB taky hrajou :lol:
Podle mne by alespon ty obvnovy měly být dostupné. Jed dava snad vše dole a nemoc chytnu i od myší.
Nejsou náhodou v prodeji pásky co dávají bonus na hody proti jedům?
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by KaTo »

Šaty - použitelné trupy pro elfky (upřesňuji - pro nekozaté XXXL :wall: elfky :D :D )
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Molly23 »

Bardí hudba... už aby do Karathy dorazila karavana se strunama. Kohout nemá za co chlastat, všechno utratil za housle na startu...
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
klobouk
Velmistr
Posts: 1400
Joined: 11:21 20. Aug 2011

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by klobouk »

Molly23 wrote:Bardí hudba... už aby do Karathy dorazila karavana se strunama. Kohout nemá za co chlastat, všechno utratil za housle na startu...
Hudba je na mne a pokud nebude na přítěž důležitějšímu systému, ve správnou chvíli ji se Shamanem nasadíme.
Mok
Obyvatel
Posts: 106
Joined: 14:32 28. Nov 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Mok »

Caehan wrote: Nejsou náhodou v prodeji pásky co dávají bonus na hody proti jedům?
Všechno není jenom jed, a navíc zrovna jedy jsou ten nejmenší problém.
A krom toho, savy můžeš mít jaké chceš a ta jednička ti stejně padne, klidně i několikrát po sobě.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Bahnak »

To že padne jednička na ST nutně neznamenalo neúspěch, prostě pokud jsi DC přehodil i jedničkou, bralo se to jako "přehozené". Na NT tuším že by to mělo fungovat stejně, když tak ať mě povolanější opraví.

Jinak mě na Thalii chybí hůlka (jiný item) s nekonečným použitím low kouzel jako třeba mrazivý paprsek - prostě něco co třeba v singlu NWN čáryfuk nafasoval hned na startu a nemusel tak bobek střílet po potvorách z kuše - jeho AB pochopitelně znamená házet jen dvacky. Pokud bych totiž chtěl hrát čáryfuka co jede na DMG kouzla, tak je vyflustám na první potvoru a můžu jít zase čekat na meditaci. Nezvažuje se něco takového? Chápu že toto má třeba černokněžník, ale co si mají počít sorcky/wizny?
*nabije svou lehkou kuši a čeká na rady*
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kokosak »

KaTo wrote:Šaty - použitelné trupy pro elfky (upřesňuji - pro nekozaté XXXL :wall: elfky :D :D )
Vím, že už sem to sem psal, ale je nějaká šance, že se zprovozní většina dynamických trupů i pro pixie? Jestli elfky nemají "použitelné" trupy, pak pixie se momentálně i jen zobrazuje pouze cca 7 trupů, z toho tři nejsou typu "kozy ven". Se hraje blbě fintilka, která zároveň nění šlapka :D
PUF!
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by karolina »

kokosak wrote:
KaTo wrote:Šaty - použitelné trupy pro elfky (upřesňuji - pro nekozaté XXXL :wall: elfky :D :D )
Vím, že už sem to sem psal, ale je nějaká šance, že se zprovozní většina dynamických trupů i pro pixie? Jestli elfky nemají "použitelné" trupy, pak pixie se momentálně i jen zobrazuje pouze cca 7 trupů, z toho tři nejsou typu "kozy ven". Se hraje blbě fintilka, která zároveň nění šlapka :D
S těma šatama je to nějaké čudné, ještě na testu, kdyby mělo všechno povolené vše, bylo hromada vzhledů, pak jak se to zkrouhlo aby se nedaly z plnoplátu udělat bikiny a podobně, tak nějak vypadlo spousta vzhledů, které by i šaty měli mít..
Shamane, jestli můžu v tomhle nějak pomoct, třeba ty šaty probrat a zařadit co kam má, tak řekni.
Na vyžádání.
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Krysak »

Bahnak wrote:To že padne jednička na ST nutně neznamenalo neúspěch, prostě pokud jsi DC přehodil i jedničkou, bralo se to jako "přehozené". Na NT tuším že by to mělo fungovat stejně, když tak ať mě povolanější opraví.

Jinak mě na Thalii chybí hůlka (jiný item) s nekonečným použitím low kouzel jako třeba mrazivý paprsek - prostě něco co třeba v singlu NWN čáryfuk nafasoval hned na startu a nemusel tak bobek střílet po potvorách z kuše - jeho AB pochopitelně znamená házet jen dvacky. Pokud bych totiž chtěl hrát čáryfuka co jede na DMG kouzla, tak je vyflustám na první potvoru a můžu jít zase čekat na meditaci. Nezvažuje se něco takového? Chápu že toto má třeba černokněžník, ale co si mají počít sorcky/wizny?
*nabije svou lehkou kuši a čeká na rady*

Takhle je to tu od nepaměti, útočná kouzla by mág skoro něměl mít, jeho práce je v jiné rovině. Boosty ostatnim bojovníkům - hlavne Mage armor, Sila, Odolnost, obratnost, stone skin, ostrost, RYCHLOST a spousty dalších. Když si to spočítáš, tak prostě na utocná kouzla není místo. Druhá rovina jsou bandáže a ošetřování prní linie, to je zasadní prace pro mága. Tak a v neposlední řade vyznamně posílili summoni, postih XP je už uplně v pohodě.
A když budeš mít splněné výše tři uvedené činnosti, můžeš střílet z kuše:)
Post Reply