Page 17 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:13 08. Jan 2010
by innfra
Předmět: Prosba, rada bo tak neco
LDamian wrote:
Luelle wrote:
kucik wrote:Alwarielští se dle reálíí pyšní dost velkou záští vůči čemukoliv, co má co do činění s démony. Z toho pohledu je pro tieflinga i Karatha mnohem nadějnější, co se vyhlídek na přežití týče.

vidíte - li démona, nejdřív střílejte, pak se ptejte =)
Nutno upozornit, ze ti kdo se drzi teto rady se k otazkam obvykle dostanou az pote, co se objevi po oziveni pred chramem... :wink:
To Damian:
Hele ty máš co říkat, jen jsem vám napsal co vidí moje postava a hned odpory, očíčka a spol. :lol:
Docela jsem se pobavil jak jsem vás pár Pm úplně vystresoval :twisted: :twisted:
Enemáci.jpg

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:34 11. Jan 2010
by Modrovousice
Jedna věc, díky které je náš server skutečně unikátní. Možná si toho už někdo všiml. :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:41 11. Jan 2010
by Pajule
Modrovousice wrote:Jedna věc, díky které je náš server skutečně unikátní. Možná si toho už někdo všiml. :)

jo a jelikož mám zvláštní podezření,že je to kvůli mně tak sem se orpavdu lekla :oops: :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:40 11. Jan 2010
by kucik
Plnime plan na 102%!

Ne, to je proto, ze nacteni modulu se odhaduje z dost hloupyho vypisu, kterej server dela a az dosahnu urcityho nesmyslnyho cisla, tak je proste hotovo. Jenze jak se modul zvetsuje, zvetsuje se i to cislo...a tak dal :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:47 11. Jan 2010
by Minde
kucik wrote:Plnime plan na 102%!

Ne, to je proto, ze nacteni modulu se odhaduje z dost hloupyho vypisu, kterej server dela a az dosahnu urcityho nesmyslnyho cisla, tak je proste hotovo. Jenze jak se modul zvetsuje, zvetsuje se i to cislo...a tak dal :)
kolik lidí potřebujeme, abychom plnili plán na 250% ? :twisted: :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:18 12. Jan 2010
by -RoF-
Mě včera dostala Braenn. Myslím hlavně to jak vymýšlela shánění ženicha (draka) pro Arii. Pak to rozebíraní, který drak by byl lepší, jestli rudý, černý, stříbrný, modrý, zelený, zlatý :D. Asi jako trest nechám Henri, aby toho ženicha fakt sehnala :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:05 12. Jan 2010
by Braenn
-RoF- wrote:Mě včera dostala Braenn. Myslím hlavně to jak vymýšlela shánění ženicha (draka) pro Arii. Pak to rozebíraní, který drak by byl lepší, jestli rudý, černý, stříbrný, modrý, zelený, zlatý :D. Asi jako trest nechám Henri, aby toho ženicha fakt sehnala :twisted:
*otře slzu* a jakého se Henri dostalo vděku? Co?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:21 12. Jan 2010
by -RoF-
Braenn wrote:
-RoF- wrote:Mě včera dostala Braenn. Myslím hlavně to jak vymýšlela shánění ženicha (draka) pro Arii. Pak to rozebíraní, který drak by byl lepší, jestli rudý, černý, stříbrný, modrý, zelený, zlatý :D. Asi jako trest nechám Henri, aby toho ženicha fakt sehnala :twisted:
*otře slzu* a jakého se Henri dostalo vděku? Co?
Moc zlobí, tak s tím musí počítat. A mohla být ráda, Nizz ji ušetřila, co kdyby ji dala pětadvacet ariovských na zadek? :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:22 12. Jan 2010
by Pajule
no včera paadlo hodně dobrých hlášek :) ,ale takovej zmatek tolik lidí,až mi z toho drnčela hlava :D

Stehovani

Posted: 13:59 15. Jan 2010
by Necrooo
..s litosti vam musime oznamit ze prisli exekutori :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:49 15. Jan 2010
by Krata
ted by mě zajímalo, kolik z hráčů mělo zástavu srdce :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:16 16. Jan 2010
by Xantipa
innfra wrote:Předmět: Prosba, rada bo tak neco

To Damian:
Hele ty máš co říkat, jen jsem vám napsal co vidí moje postava a hned odpory, očíčka a spol. :lol:
Docela jsem se pobavil jak jsem vás pár Pm úplně vystresoval :twisted: :twisted:
Enemáci.jpg

jo, bud rad za ten obrazek kde Aysha medituje. To jen tak nekdo nema :twisted:
A jinak mas pravdu, systemove mam vsechny smiraky v odporu :) (potencialne je smirak kazdy, mozna je "lehce" paranoidni :) )

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 05:09 01. Mar 2010
by G14
parkrat me fakt dostanou hlody nekterych hracu po tellu :mrgreen:

Isabell ovladla npc v lokaci A,odvedla ji na pokoj do lokace B.....tam npc pri hratkach strcila do prde** destnik a dovedla zpet na lokaci A.......vratila se zpet do toho sameho pokoje na lokaci B a asi po hodine z nej vysla,pred dvermi uz vsak cekalo z prapodivneho duvodu to same npc
pisu po tellu hraci ktery tomu vsemu prihlizel //hele ona je tady,to je divny ne?co tu dela?
na cez mi hrac po tellu odpovi //no co,sla vratit destnik
:mrgreen:

Meg se uci psat jmeno jedne postavy (pouziju jmeno XXX)...........polozim tedy na stul popsany pergamen se jmenem XXX
kdyz se to jmeno Meg konecne naucila napsat,chci ten pergamen sebrat ze stolu a odejit,ale jak na potvoru to neslo
pisu hraci po tellu //se na to vykaslu,to nemuzu sebrat z toho stolu
jeden z prisedicich hracu odpovi //no co,aspon u tohodle stolu bude mit XXX rezervacku
:mrgreen:

taky nesmim zapomenout na hlasku Marvina,ktera me kdysi dostala pod stul
Opila Isabell se nemohla trefit klicem do klicove dirky,vzala tedy klic pevne do rukou a namirila ho proti sobe do oci a pisu *tvari se na klic prisne,presvedcive a chladne*
nacez necekane Marvin odvetil *klic se tvari stale stejne-kovove*
:mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:21 17. Mar 2010
by Lenulasek
:)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:18 03. Apr 2010
by Luelle
jedna smrtička kvůli lagu, tak po zavolání a předložení důkazů běžím na pomoc

Luelle: "Mno tak hotovo a já jdu zas stěhovat Ostrogoty a Vizigoty..."

//učím se na zkoušku ze středověku

hráč: " Piřpravuješ nějakej Q jo?"

v tu chvíli sjem fakt fakt fakt nemohla :D