Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:13 08. Jan 2010
Předmět: Prosba, rada bo tak neco
Hele ty máš co říkat, jen jsem vám napsal co vidí moje postava a hned odpory, očíčka a spol.
Docela jsem se pobavil jak jsem vás pár Pm úplně vystresoval
To Damian:LDamian wrote:Nutno upozornit, ze ti kdo se drzi teto rady se k otazkam obvykle dostanou az pote, co se objevi po oziveni pred chramem...Luelle wrote:kucik wrote:Alwarielští se dle reálíí pyšní dost velkou záští vůči čemukoliv, co má co do činění s démony. Z toho pohledu je pro tieflinga i Karatha mnohem nadějnější, co se vyhlídek na přežití týče.
vidíte - li démona, nejdřív střílejte, pak se ptejte =)
Hele ty máš co říkat, jen jsem vám napsal co vidí moje postava a hned odpory, očíčka a spol.
Docela jsem se pobavil jak jsem vás pár Pm úplně vystresoval