Page 17 of 17
Re: Černokněžník
Posted: 01:26 31. May 2017
by PGlegali
Shaman88 wrote:Není to účel.
Je to chyba, ale nevím jestli na to zabere oprava.
V dalším balíku oprav se na to podívám.
Díky.
Re: Černokněžník
Posted: 20:38 12. Jun 2017
by Player
Ahoj, jen se chci zeptat jak to tedy vypadá s tou ohavnou ranou na střelné zbraně.
Jestli a jak to chceš Shamane upravit/opravit.
Odstranit je úplně ze střelných zbraní nebo naopak zpřístupnit i na luky/kuše?
Re: Černokněžník
Posted: 15:14 30. Jun 2017
by Zeerit
Ohavná rána s lukem zdá se stále nefunkční. Testováno na Složeném dlouhém luku a šípech od vendora ve startovní lokaci.
(Pokud už jedem ten nový hak

)
Re: Černokněžník
Posted: 17:41 30. Jun 2017
by Shaman88
A dostáváš na šípy tu vlastnost zbran thalie?
Re: Černokněžník
Posted: 19:45 30. Jun 2017
by Zeerit
Nikoliv
Re: Černokněžník
Posted: 13:20 01. Jul 2017
by KaTo
Zeerit wrote:Nikoliv
...možná nosím dříví do lesa (a možná ne

), ale zkusil jsi, kromě vendorových "nestandartních" šípů, i aktuální "po-hackový" toulec se šípy?
Re: Černokněžník
Posted: 20:31 01. Jul 2017
by Shaman88
Přesnější věc - zkusil jsi šípy equipnout? ono se to totiž nastavuje při equipu, pokud jsi šípy měl eqipnuté z doby před tou opravou tak to samozřejmě fungovat nebude.
Re: Černokněžník
Posted: 21:04 01. Jul 2017
by Zeerit
KaTo wrote:Zeerit wrote:Nikoliv
...možná nosím dříví do lesa (a možná ne

), ale zkusil jsi, kromě vendorových "nestandartních" šípů, i aktuální "po-hackový" toulec se šípy?
Zkusil

, hned po prvním postu od Shamana jsem to zkusil i na obyč stacku kopeném od "normálního" vendora i na stacku vytáhnutém z toulce.
+Postava byla založená po novém haku na test, takže všechno na ní bylo nové a aktuální.
Re: Černokněžník
Posted: 09:51 03. Jul 2017
by kucik
Shaman88 wrote:Přesnější věc - zkusil jsi šípy equipnout? ono se to totiž nastavuje při equipu, pokud jsi šípy měl eqipnuté z doby před tou opravou tak to samozřejmě fungovat nebude.
Je tahle onhit property na šípech vůbec povolená? (v hacích)
Re: Černokněžník
Posted: 10:38 03. Jul 2017
by Shaman88
kucik wrote:Shaman88 wrote:Přesnější věc - zkusil jsi šípy equipnout? ono se to totiž nastavuje při equipu, pokud jsi šípy měl eqipnuté z doby před tou opravou tak to samozřejmě fungovat nebude.
Je tahle onhit property na šípech vůbec povolená? (v hacích)
Ověřím to. Kdyžtak upravím.