CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Rada dobrá, bohužel tohle nemůžu, no... a půlminutové čekání na další část dialogu při rozhovoru s NPC stejně dělá z přepínání mezi částmi těla peklo. Ta stížnost, jestli to není jasné, se netýká přímo barvíře, týká se dialogů s NPC obecně. Vážně by mě zajímalo, co se na tom tak seká.kokosak wrote:Koukni se do toolsetu a uvidiš
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
*najde kámen, vyhrbe díru*
Neumim číst.
*zavalí se*
Lopatka, ať nejsem OT.
Neumim číst.
*zavalí se*
Lopatka, ať nejsem OT.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Blbej dotaz... tysis ho nějak fikaně smazal? Protože je v NWN instalaci. A Thalijskej WB modul je na webu.Caehan wrote: Rada dobrá, bohužel tohle nemůžu, no...
PUF!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Mám ho, ale na svém OS ho nespustím. Tedy pokud vím... a je to to, čemu se říká Aurora Toolset... raději to vyzkouším, co kdyby ne.kokosak wrote:Blbej dotaz... tysis ho nějak fikaně smazal? Protože je v NWN instalaci. A Thalijskej WB modul je na webu.Caehan wrote: Rada dobrá, bohužel tohle nemůžu, no...
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Kecálisti. Rukavice na sílu u krejčího prostě nejsou. Stejně jako jsem neviděl prsteny +2 vlastnosti (síla, odolnost, obratnost atd) u zlatníka.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Prsteny +2 jsou...
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Rukavice na sílu jsem taky nikdy nevidel. Prsteny u nás dole snad jsou.
Třeba se to v dalších aktualizacích zlepší a najdeme i pásky a prsteny.
Kdyby to bylo na mně, tak bych radši našel craft v dílnách
. Ale to si myslím není dlouhodobě reálné vzhledem k aktuálním potřebám světa snad ve všech aspektech.
At nejsem offtopic přidám několik věcí co chybí mně:
1. Se zvětšením světa se pojí zoufalá přání:
Chtělo by to jezdítka, protože ted je všechno šíleně daleko a nolifery stejne nikdo neodradí od vyvraždění všeho živého. Včera jsem byl na lovu a nemyslím si, že by jsme strávili moc casu lovem, spíš jsme vetsinu času tapali. hranice presnu se přesunula vysoko nad dve hodiny, to není dobre. Po čase je to úmorné. Úplně se pak vcituji do role tech chudáků, co vyrazí nekam ztráví na ceste nekolik hodin a pak potkají Diema, jak si vykracuje s trofejí na další creep.
Chtelo by to mít kde spát, aby jsme se mohli podívat dál, v podtemnu je jedno funkční ohnistě, to není moc. Oželím, že není ořné nikde nic prodat a doplnit zásoby, ale unava mi skáče jak klokan.
2 hodiny na průzkum povrchu jsou při zvětšení destinací žalostně málo, pro koordinaci nejaké akce je to už zcela špatné. Navrhuji, aby se noc prodloužila na 4 hodiny a den také, budou dny, kdy se ven nepodíváme, ale budou i dny kdy budem moci vystrčit nos. Byl jsem 2x venku a díky samým překážkám a rozloze jsem prošel jen pár lokací a musel k čertu.
Myslím, že by tyhle věci posunuly hratelnost.
Třeba se to v dalších aktualizacích zlepší a najdeme i pásky a prsteny.
Kdyby to bylo na mně, tak bych radši našel craft v dílnách
At nejsem offtopic přidám několik věcí co chybí mně:
1. Se zvětšením světa se pojí zoufalá přání:
Chtělo by to jezdítka, protože ted je všechno šíleně daleko a nolifery stejne nikdo neodradí od vyvraždění všeho živého. Včera jsem byl na lovu a nemyslím si, že by jsme strávili moc casu lovem, spíš jsme vetsinu času tapali. hranice presnu se přesunula vysoko nad dve hodiny, to není dobre. Po čase je to úmorné. Úplně se pak vcituji do role tech chudáků, co vyrazí nekam ztráví na ceste nekolik hodin a pak potkají Diema, jak si vykracuje s trofejí na další creep.
Chtelo by to mít kde spát, aby jsme se mohli podívat dál, v podtemnu je jedno funkční ohnistě, to není moc. Oželím, že není ořné nikde nic prodat a doplnit zásoby, ale unava mi skáče jak klokan.
2 hodiny na průzkum povrchu jsou při zvětšení destinací žalostně málo, pro koordinaci nejaké akce je to už zcela špatné. Navrhuji, aby se noc prodloužila na 4 hodiny a den také, budou dny, kdy se ven nepodíváme, ale budou i dny kdy budem moci vystrčit nos. Byl jsem 2x venku a díky samým překážkám a rozloze jsem prošel jen pár lokací a musel k čertu.
Myslím, že by tyhle věci posunuly hratelnost.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Přiznám se, že tohle by podle mě otevřelo povrcho drowům naprosto a tím pádem si nejsem jistý, že by to posunulo hratelnost. Předesílám, že se na to dívám z pohledu "povrchňana". Opravte mě, zda se mýlím - ale drowům při příchodu dne, stačí zalézt do jakéhokoli domu/jeskyně...tam si chvilku (dobře, dvě hodiny) za-RP-it a zase můžou běžet o dům (o pár lokací povrchu) dál.Krysak wrote:...
tyhle věci posunuly hratelnost.
Jinak na povrchu jsem zaznamenal mimo civilizaci několik ohnišť (zda se u všech dá spát jsem nezkoušel).
Jak je to v podtemnu s ohništi nevím, ale pokud chybí, tým vám je určitě dodá, protože únava je prevít (jen si nejsem jist, zda mají být před každým vlezem do dungu
Ještě me napadá, že pokud by se do budoucna na NT zavede ST systém uzavírání obchodů na noc, bylo by prodloužení času opruz pak něco prodat/nakoupit.
P.S.
Mě se rozlehlé lokace naopak líbí, konečně mám pocit, že je svět rozlehlý a není to jen šachovnice. Btw - předpokládám, že s craftem budou osázeny rozlehlé "pláně" craftovými surovinami, takže se "zaplní".
Ale nejsem zrovna "klasický" creeper, co potřebuje mít svoje kolečko ve třech lokacích a mezi nimi řádit jako masomlejnek
Nevadí mi jít (s vybranými jedinci běžet
P.P.S.
Diema zrovna moc nepotkáš, protože se kolem tebe mihne akorát žížnivá čára v poklusu
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Opravdu JEN skoro. Z nějakýho důvodu lidi kolem mě neběhaj. Hm hm hm. Asi to bude Květuščinou milou společností, která nenutí jejich nožky do běhu 
PUF!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Dvě hodiny je zatraceně dlouhá/krátko doba, podle mne je navřen server jako frakční. S těma dvěma hodinama nahoře akorat vykoukneš a jsi v kýbli.KaTo wrote:.....
Již jsem to několikrát psal, není to jen o tech dvou hodinách, je to i o čase čekání na případné okno, kdy můžeš ven, v průměru ti cesta ven zabere daleko více času, čekáním na noc atd. Prodloužení noci na 4 hodiny a dne na 4 hodiny nikomu neublíží, ani povrchnanům. Budou o to déle hájení.
Změř si čas na to než se někam dostaněš, nevím jak u vás, ale u nás platí: "Za sedmero horama, sedmero řekama, sedmero jezerama, sedmero lesama žili byli drowi v jendom malém městečku a měli to všude zpropadeně daleko." (V původním vtipu to byl zajíček a měl to daleko se srostým slovem, ale my to máme dál:))
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Osobně předpokládám, že současné lokace nejsou určeny pro větší frakční boje. Osobně očekávám, že s rozšířením modulu a zvýšením lvlu se otevřou lokace kolem Kelu, kde bude asi největší třecí plocha pro povrch × podtemno (asi jako dříve prahvozd).
.
