Page 18 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:10 05. Apr 2010
by -RoF-
Tsssss Aria tkaová milovnice draků, má dračí krev, draky bere jako své bohy a vyrobí takový šperk? Ufffff kdoví na co mysllela zase

Ale zasmál sem se z toho dobře

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:12 05. Apr 2010
by Luelle
-RoF- wrote:Tsssss Aria tkaová milovnice draků, má dračí krev, draky bere jako své bohy a vyrobí takový šperk? Ufffff kdoví na co mysllela zase

Ale zasmál sem se z toho dobře

to nechápeš, to je proti svádění
aby jí nějakej drak jen tak nezbouchnul
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:25 05. Apr 2010
by de Aers
Luelle wrote:-RoF- wrote:Tsssss Aria tkaová milovnice draků, má dračí krev, draky bere jako své bohy a vyrobí takový šperk? Ufffff kdoví na co mysllela zase

Ale zasmál sem se z toho dobře

to nechápeš, to je proti svádění
aby jí nějakej drak jen tak nezbouchnul
To nechápeš

To jí právě štve, že by jí pak žádnej nezbouchnul

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:36 05. Apr 2010
by sandoftime
celkem mě dostalo, když jsem dneska u npc orka řízeného dm našel kouzelný písek...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 06:36 06. Apr 2010
by -RoF-
Tsssss Luelle a Drakone, aby nezbouchala spíš vás ale mečem.

Vy máte ale nápady

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:52 07. Apr 2010
by Lenulasek
Drow na prodejce vstupenek v aréně: Naval jízdenku!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 06:11 06. May 2010
by -RoF-
Aria si tak jde na menší výpravu s Elverin, Ellinkou a Miawill....řeknou si že půjdou na dřevo a ulovit tygueny (myšleno tygry) v Alansijských horách no když už sem před jeskyní, tak z tama vyleze nabostený Diodric a Aria na to hned reaguje "sakra zase nějaký osel mág" ....to by ani tak nevadilo.
Ale při cestě zpět do Karathy měl Dio a Elli neviditelnost, což samozřejmě Elverin netušila a řekla "Kde je ten oslí mág Dio s tou malou?" ....hned se objevil Diodric se slovy "Já nejsem oslí mág".
Mě to v tu chvíli děsně rozesmálo

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:40 06. May 2010
by Jkerry
-RoF- wrote:
Ale při cestě zpět do Karathy měl Dio a Elli neviditelnost, což samozřejmě Elverin netušila a řekla "Kde je ten oslí mág Dio s tou malou?" ....hned se objevil Diodric se slovy "Já nejsem oslí mág".
Mě to v tu chvíli děsně rozesmálo

Taky jsem šel do kolen

Tedy aspoň v rámci možností mojí židle

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:34 15. May 2010
by sandoftime
stojíme tak s Elverin v přístavu s tím, že pojedeme do pouště, suveréně se rozejdeme k lodi, vylezeme sebejistě až na lodní můstek a tam zjistíme, že kapitán nikde
vylezli jsem na tu jedinou loď, která nepluje nikam
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:08 15. May 2010
by Cairon
Dnes si ve hře píšem se Rejtym o nových dungeonech a co v nich za vychytávky a hlavolamy . Samozřejmě došla řada i naskripty...
No a mě z klávesnice vypadlo toto: myslím že si s tím naši kluci sTriptérský poradí ...
Kluci pardon...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:58 15. May 2010
by kucik
O tom se nemel nikdo dozvedet! Cairone ty taky vsechno proflaknes. Jak ted vypadame?
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:05 15. May 2010
by Xantipa
kucik wrote:O tom se nemel nikdo dozvedet! Cairone ty taky vsechno proflaknes. Jak ted vypadame?
dobře, neboj

ale třeba by jste mohli na srazu mít vlastní program s vystoupením

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 02:03 16. May 2010
by -RoF-
Souboj Arie s Gilem, kde se domluvili že Aria bude házet šipky a Gil bude střílet s lukem. Aria teda vzala šipky a zůstala jen v oblečení.
Boj začal.
Aria hází šipky a sem tam se trefí.
Gil se úspěšně trefuje do nekryté Arie.
Aria hodila asi 6 šipek, pak přestala a řekla "sakra mě došly šipky"
Smích Gila.
Aria hledá něco čím by ho na dálku zabila.
Bag "Asi si prohrála Ario"
Aria leží na zemi v aréně.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:40 16. May 2010
by Krata
Xantipa wrote:kucik wrote:O tom se nemel nikdo dozvedet! Cairone ty taky vsechno proflaknes. Jak ted vypadame?
dobře, neboj

ale třeba by jste mohli na srazu mít vlastní program s vystoupením

jesli budou mít na srazu vystoupení tak já se budu snažit tam nebejt

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:03 16. May 2010
by Esuliams
V poslední době mě nejvíce dostal kapřík potoční, chudák pohozený na začátku Prahvozdu
No už se mi ho nepodařilo zachránit