Page 19 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:03 17. May 2010
by -darkvision-
Drow a drowka se potkali. Zacli vest konverzaci. A drowka na drowa reagovala po chvili:
Chm *zasune mec do pochvy*
Tak to me totalne rozsekalo

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:27 18. May 2010
by rotona
Toto ma KaTo pod podčarou :
Poslední slova před smrtí: "Jdeme na výpravu s Wuanem"
Tak toto mne doopravdy hodně rozesmálo nevím proč , ale odhadovala jsem ho asi správně.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:40 18. May 2010
by KaTo
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:07 18. May 2010
by -RoF-
Píše mi kámoška co začíná hrát na thalii, že zkouší rybařit u Ivory.
Její úspěchy mi posílá přes tell, první raci, pak dokonce kapr a pak i okoun......no a pak *chvilka napětí* ...... brouk, prý jí málem zabil a mě odrovnal její tell.
"Já nevěděla že rybaření může zabíjet"

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:46 25. May 2010
by -RoF-
Trpoš magik kouzlí u Ivory u hospody a začne vyvolávat přítelíčka.....po chvilce snažení vyvolá vílku. Chvilku na ni nevěřícně hledí a pak řekne jen "Korva!" a vílku hned odvolává.
Tomu sem se fakt zasmál. Dobrá haluz Beebe

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:05 25. May 2010
by efu_redo
rotona wrote:Toto ma KaTo pod podčarou :
Poslední slova před smrtí: "Jdeme na výpravu s Wuanem"
Tak toto mne doopravdy hodně rozesmálo nevím proč , ale odhadovala jsem ho asi správně.
A jak si mě odhadovala?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:03 28. May 2010
by -RoF-
Stráž "Čí je ta kočka?"
Chlap "Moje"
Stráž "Tak to bude za 10 měšců!"
Tak to mě dostalo

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:58 29. May 2010
by wooh
-RoF- wrote:Stráž "Čí je ta kočka?"
Chlap "Moje"
Stráž "Tak to bude za 10 měšců!"
Tak to mě dostalo

Jo no
chudák nevěděl.
Nebo hezkej dvojsmysl (nevím jak to bylo přesně) : *Hladově se mu dívá na ocas*
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:20 29. May 2010
by KaTo
Dneska mě dostal NAPROSTO přesný remake tohohle dílu komixu:
http://www.giantitp.com/comics/oots0019.html
V hlavních rolích:
Elan - Kalio (místo rapíru měl zničený scimitar, dokonce i na Kaliovi "iluze" došlo - to když neviditelnost naházela "grafické" bugy členů party, kteří pak byli na "dvou" místech)
Belkar - Ashen
Haley - Hiwi (Evasion! *wink*)
Chiméra - "různé druhy plivacích brouků"
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:15 02. Jun 2010
by KaTo
..perličky ze života elfinek:
(H - "tulačka", elfka; F - člověk, léčitelka; V - havkaran, bojovník)
*železný důl, formiani*
H: ...ne V, dál nepůjdem! Už máme dost a dál je jich celé hnízdo!
V: Ale já mám tu kamennou kožu, ja nebát se! *udeří zbraní do štítu*
H: Sakra, Farah vysvětli tomu trolovi *nazlobeně*, že není nesmrtelnej!
F: V, to kouzlo není věčn... *dívá se za odbíhajícím V*
...
V: (//Připotácí se *smrtelně zraněn*) Farah, zahojila a udělala zase nesmrtelný!! *omdlí*
H: *buší hlavičkou do výdřevy dolu*
edit: Originální situace trochu "upravena" pro lepší čtitelnost

, jinak "skoro" přesně realita

, jak se odehrála.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:40 05. Jun 2010
by efu_redo
Mě rozesmálo doznání na Ivorské nástěnce. Dotyčný se doznává, že má pletky s Isilskou pevností a že ho můžete najít buď tam, nebo v Karatské dílně.

Tak kdyby si stráže chtěli šplhnout u kancléře, ať hledaj v dílnách.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:25 06. Jun 2010
by sandoftime
přijdu si tak do zapadlé jeskyně kde se dá v klidu odpočívat a v klidu si tam zapálím ohníček, lehnu si a spím
najednou přijde elfka, přiloží do ohně a doslova se k mojí postavičce přitulí, načež oba vyskočí, když on zjistí že si na něj něco lehlo a ona, že si na někoho lehla
takže drazí tuláci, i takovou sladkou odměnu můžete někdy získat jen za to, že jako správné roguny spíte ve skrytu
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 07:27 07. Jun 2010
by sendys
No tka tohle je ze zivota lovu tlupy stare zurivé gorilky a neb jak obklicit vychody z lokace
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 07:36 07. Jun 2010
by Prometheus
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 08:18 07. Jun 2010
by sendys
řikalo se ze bosove nahodne budoudostavat imunitustejne jako ostatni tvorove ..... takze neni na tobe zda s to povede ale na tom jak se rozhodne server a jinak stejne po vetsinu casuji mam rudou takze stejne ji musm zabit normalne