Page 20 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:07 12. Jun 2010
by -RoF-
*Drow opřený o strom v noci v lese*
*Aria k němu přicupitá a pozoruje jej*
*Pak drowovi poklepe na rameno*

*drowova reakce* sakra

*Aria se pobavene zasměje*

Jako mě to doma taky pobavilo :D :D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:29 13. Jun 2010
by -RoF-
Aria s Ellinkou naběhnou po vybírání pokladů do Morusova chrámu prodat cennosti a obohatit chrám o další skvosty.

Aria na kněze: Ahoooj *svlékne se do spodního prádla* chcu krásnou cenu jo? *zahoupe boky a hned prodá draho jednu sošku*

Ellinka: Tyjo! *zkusí zavrtět boky, zamrká na kněze*

Jako v tu chvíli sem se dobře zasmál. Chudák kněz si musel říkat co ta malá Elli dělá. :D :D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:29 14. Jun 2010
by sandoftime
mě dostalo aktuální IC dění, které v rekordním čase totálně zazdilo karathské dílny :D tam už si snad ani low levlíci pro balík nechoděj

ne nekritizuju, fakt mě to pobavilo, chcete něco zabít? zpoplatněte to

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:45 15. Jun 2010
by Silvaner01
jdeme s kámošem do akademie pro balík...
/asi 50 hráču ve hře, takže jak jinak než přískoky/

vejdem do akademie - úředník Sulo nikde.... kámoš "asi měl drahej balík tak s nim vzal roha"

hledám a nacházím ho za dveřmi výcvikového střediska a potom se ho snažím
pobíhajicího mezi cvičenci a jejich učitelem asi 5 minut odchytit a zeptat se ho na ten balík :lol:

po čtyřech minutách jsem padal ze židle ale pak se mi to podařilo :-)
nejlepší ze všeho bylo, že když jsem konečně proskákal do rohu za nim, tak mi
v lagu utekl uplně na druhou stranu a kámoš tam ještě měl takový hlášky, jako
"asi tě zná, že před tebou prchá", "už ho nechej, beztak ti nedá" :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:21 15. Jun 2010
by Lidda
Pobavilo me Gorsovo novy brneni v kombinaci s komentem, kterej byl mirenej naprosto na neco jinyho : )

http://screenshot.xfire.com/s/99206442-4.jpg

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 03:19 19. Jun 2010
by sandoftime
pátek, 16:30

postava v lese zakope nepotřebné krámy, pár kožek, zbytečnou přísadu na formu a katalizační ředidlo

sobota, 3:10

postava si povídá s jinou postavou a zmíní se o práci kterou dělá, druhá postava prohlásí že tedy pro ni možná něco má a ukáže jí: pár kožek, přísadu na formu, katalizační ředidlo...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:48 19. Jun 2010
by Krata
Lidda wrote:Pobavilo me Gorsovo novy brneni v kombinaci s komentem, kterej byl mirenej naprosto na neco jinyho : )

http://screenshot.xfire.com/s/99206442-4.jpg
tohle je dobrý xD

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:13 20. Jun 2010
by Prometheus
Wyverny... ani neviem ako sa to presne píše lebo som si to ani nestihol poriadne prečítať.
No proste tie potvorky ma fakt dostali.V tej lokácii pred tým bývalo niečo iné a tak ja celý šťastný že som to konečne našiel vtrhol som tam ako velká voda :? Expres Ivory.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:48 21. Jun 2010
by sandoftime
Rušení nočního klidu dnes v ivory v hostinci :D strašně jsem se bavil a rušeným se omlouvám aspoň ooc

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:54 21. Jun 2010
by jachyra
No mňa stretlo úplne niečo obyčajné, klasické ... wyrmík pred ľadovým palácom, však brnkačka, nie? :D
to mi zredlo, keď som sa ledva stihla postaviť zo zrazenia, odbehnúť vedľa a vyhealovať si temer všetky hp, nakoľko asi ešte 1 zásah a dám si po hodne dlhom čase čajíček s pekelníkom :D
Našťastie .. vďaka nechutnému naboosteniu sa .. neplatí pre mňa druhý názov topicu :P nedostal ma ten zmrd MUHAHA!

to team, ak to číta: prečo ste ľadového draka obliekli do wyrmej kože? :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:22 22. Jun 2010
by Manas
pod to se podepisu :mrgreen:
cumel sem jak puk misto obvyklich dvou ran a sebrani trofeje sem sel po 10 min. boje expres na kaficko za astarothem :mrgreen: mel sem ho nechat smrdet kdyz sem videl co se od posledne naucil :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:27 22. Jun 2010
by Miell
sandoftime wrote:Rušení nočního klidu dnes v ivory v hostinci :D strašně jsem se bavil a rušeným se omlouvám aspoň ooc

Není za co se omlouvat.. ta písnička byla jedna z mála věcí, co mojí postavu dneska rozesmála :P Fakt jsem se bavila :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:01 22. Jun 2010
by Skipp
Po dlhej dobe som v hre a neviem sa vynadivat na uzasne nove lokacie. Klobuk dole, velmi sa mi paci spracovanie dorenskeho hvozdu, je krasne zahusteny a tie zapadne lesy a nordova pevnost hmmm, parada...velmi som zostal prekvapeny. Dalej som to este nepreskumal, ale bol som prekvapeny ked som siel po moste nad roklinkou :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:06 22. Jun 2010
by monstera
Elena čekala na konec noci a stála u brány na hřbitov v Ivory na hradbách. Zazvonil telefon a já musel na chvíli být afk , ale protáhlo se to a mezi tím byl restart. Po nalogování překvapení - u Astarota , a po průchodu chrámem nahá bez šatu. ( ztráta 70 000 zlatých a 3,5K expů) Řekl bych, že zabít někoho v afk a jestě k tomu v uzavřené obci za hradbami je pěkná prasárna.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:02 22. Jun 2010
by Sielencer
monstera wrote:Elena čekala na konec noci a stála u brány na hřbitov v Ivory na hradbách.Po nalogování překvapení - u Astarota
A nevšiml jsi si že kolem nějak podezdřele vylidněno? Řekl bych že to nemá nemá na svědomí nějaký AFkiller, ale spíš jsi nepadl do oka rozzuřenemu Gardistovi.
Respektive honil někoho kdo se chtěl schovat do bezpečí za hradby a tam vas i s domobranou rozsekal :roll: