Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 20:29 14. May 2012
Kuš, na tohle hraní si najdi někoho jinéhoBruciacullo wrote:*hodí ji břichem na polštář povolí opasek a......................*
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Kuš, na tohle hraní si najdi někoho jinéhoBruciacullo wrote:*hodí ji břichem na polštář povolí opasek a......................*
*znechuceně protočí panenky* Ty si ale hňup, je to pančelka, na tu musíš jinak!Bruciacullo wrote:*hodí ji břichem na polštář povolí opasek a......................*
Neštvi neštvi, KaTo... Chybí předložka "na" a ten tvůj pochybný přechodník je pro ženský/střední rod (Galli něco tají?KaTo wrote:*znechuceně protočí panenky* Ty si ale hňup, je to pančelka, na tu musíš jinak!Bruciacullo wrote:*hodí ji břichem na polštář povolí opasek a......................*
*hodivši břichem polštář, povolil si opasek a ...*
Špatný slovosled, ani jeden přechodník a jen tři tečky. Tři tečky!! Jasný?!![]()
to že to nevíš neznamená že to tajím to jen znamená že jsi to ty ignorantka embrAmber wrote:Neštvi neštvi, KaTo... Chybí předložka "na" a ten tvůj pochybný přechodník je pro ženský/střední rod (Galli něco tají?KaTo wrote:*znechuceně protočí panenky* Ty si ale hňup, je to pančelka, na tu musíš jinak!Bruciacullo wrote:*hodí ji břichem na polštář povolí opasek a......................*
*hodivši břichem polštář, povolil si opasek a ...*
Špatný slovosled, ani jeden přechodník a jen tři tečky. Tři tečky!! Jasný?!![]()
).
Galli, neměla/o by ses hned rozčilovatBruciacullo wrote:to že to nevíš neznamená že to tajím to jen znamená že jsi to ty ignorantka embr![]()
I Galli má.. své dnyAmber wrote:Galli, neměla/o by ses hned rozčilovatBruciacullo wrote:to že to nevíš neznamená že to tajím to jen znamená že jsi to ty ignorantka embr![]()
když si někdo nevšimne.
Ono je to spíš k pláči, jak po stránce jazykové, tak faktickéjohnny98-G wrote:Snad to patri i jinam, ze by do vtipu?
*začne si podřezávat žíly kartáčkem na zuby*Amber wrote:až pochybuju o tvém kopijáctví

Tohle je záměrné týrání...! To si vypiješ, hochu.Aulus wrote:[img]
Chtěl bych se jenom tak zeptat, jestli je tady někdo, kdo rozumí versologickým rozborům a vysvětlil by nějak stručně, jak to funguje. Pouhé tvrzení: "Musíš to tam slyšet!" mi nestačí, protože nevím, co mám vlastně slyšet. Důraz, změnu délky nebo něco jiného? Díky.Aulus wrote: