Page 20 of 31

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 20:29 14. May 2012
by Amber
Bruciacullo wrote:*hodí ji břichem na polštář povolí opasek a......................*
Kuš, na tohle hraní si najdi někoho jiného :P

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 20:33 14. May 2012
by KaTo
Bruciacullo wrote:*hodí ji břichem na polštář povolí opasek a......................*
*znechuceně protočí panenky* Ty si ale hňup, je to pančelka, na tu musíš jinak!
*hodivši břichem polštář, povolil si opasek a ...*
Špatný slovosled, ani jeden přechodník a jen tři tečky. Tři tečky!! Jasný?! :wall: :P

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 20:38 14. May 2012
by Amber
KaTo wrote:
Bruciacullo wrote:*hodí ji břichem na polštář povolí opasek a......................*
*znechuceně protočí panenky* Ty si ale hňup, je to pančelka, na tu musíš jinak!
*hodivši břichem polštář, povolil si opasek a ...*
Špatný slovosled, ani jeden přechodník a jen tři tečky. Tři tečky!! Jasný?! :wall: :P
Neštvi neštvi, KaTo... Chybí předložka "na" a ten tvůj pochybný přechodník je pro ženský/střední rod (Galli něco tají? :D ).

Edit: *nadmíru spokojená, jak všechny znechutila od dalšího komentování*

Edit 2: Chm... :|

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 20:40 14. May 2012
by Bruciacullo
Amber wrote:
KaTo wrote:
Bruciacullo wrote:*hodí ji břichem na polštář povolí opasek a......................*
*znechuceně protočí panenky* Ty si ale hňup, je to pančelka, na tu musíš jinak!
*hodivši břichem polštář, povolil si opasek a ...*
Špatný slovosled, ani jeden přechodník a jen tři tečky. Tři tečky!! Jasný?! :wall: :P
Neštvi neštvi, KaTo... Chybí předložka "na" a ten tvůj pochybný přechodník je pro ženský/střední rod (Galli něco tají? :D ).
to že to nevíš neznamená že to tajím to jen znamená že jsi to ty ignorantka embr :wall: :mrgreen:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 20:45 14. May 2012
by Amber
Bruciacullo wrote:to že to nevíš neznamená že to tajím to jen znamená že jsi to ty ignorantka embr :wall: :mrgreen:
Galli, neměla/o by ses hned rozčilovat :wink: když si někdo nevšimne.

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 20:46 14. May 2012
by Bruciacullo
Amber wrote:
Bruciacullo wrote:to že to nevíš neznamená že to tajím to jen znamená že jsi to ty ignorantka embr :wall: :mrgreen:
Galli, neměla/o by ses hned rozčilovat :wink: když si někdo nevšimne.
I Galli má.. své dny :mrgreen: :roll:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 21:12 14. May 2012
by johnny98-G
Snad to patri i jinam, ze by do vtipu?

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 21:16 14. May 2012
by Amber
johnny98-G wrote:Snad to patri i jinam, ze by do vtipu?
Ono je to spíš k pláči, jak po stránce jazykové, tak faktické :| :wink:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 16:47 15. May 2012
by Absinthorix
Amber wrote:až pochybuju o tvém kopijáctví
*začne si podřezávat žíly kartáčkem na zuby*

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 11:42 16. May 2012
by Aulus
Image

:twisted:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 11:46 16. May 2012
by Amber
Aulus wrote:[img] :twisted:
Tohle je záměrné týrání...! To si vypiješ, hochu. :P :twisted:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 11:50 16. May 2012
by Aulus
Aulus wrote:Image

:twisted:
Chtěl bych se jenom tak zeptat, jestli je tady někdo, kdo rozumí versologickým rozborům a vysvětlil by nějak stručně, jak to funguje. Pouhé tvrzení: "Musíš to tam slyšet!" mi nestačí, protože nevím, co mám vlastně slyšet. Důraz, změnu délky nebo něco jiného? Díky. :)

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 11:59 16. May 2012
by klobouk
Můžu vás poprosit, vedli-li byste debatu dále ve verších?

Vložka
Jistě znáte, ale sranda to je:
http://www.youtube.com/watch?v=axuLimS3FrE

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 12:25 16. May 2012
by kucik
Vůbec tomu nerozumim dýja dýja dá
ale zjevně je tam třídobej rytmus dýja dýja dá.
Střídaj se jedna přízvučná dýja dýja dá
a dvě nepřízvučný dýja dýja dá.
Ale přízvuk jsem nikdy dýja dýja dá
v češtině moc nezvládal dýja dýja dá.

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 12:30 16. May 2012
by Aulus
Vidím to asi stejně já já jupi jupi já
chápu ty značky já já jupi jupi já
ale v češtině je jinak přízvuk já já jupi jupi já
vždycky na první slabice já já jupi jupi já
takže nějak nechápu já já jupi jupi já
jak může být najednou na jiné já já jupi jupi já