Page 3 of 12

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Posted: 19:32 20. Feb 2008
by Jachym
kucik wrote:
Jachym wrote:...
Mam silne podezreni, ze pro psani svych prispevku pouzivas nahodny generator vet.
:P :D , tak a je to tady , já tušil že ty mí čtyři třídy zvláštní speciální školy nebudou na Thalii stačit.

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Posted: 19:37 20. Feb 2008
by Daanri
Lidi uz tu pletiete piate cez deviate. :lol:

Thalie neni sice HC RP, ale RP server, celkovo oznacenie HC je blbost a nemam ho v laske. A ako RP svet mame taktiez svoje pravidla.

Snazime sa vsak vyhoviet co najvacsej vacsine hracov, takze si mozte odpustit svoje hadky a utoky jeden na druheho. Zacina mi to pripadat jak keby sa hadali male deti na pieskovisku. :wink: Nic v zlom.

Zatial vacsina hlasovala pre ten jeden batoh, uvidime ako to bude pokracovat dalej. Cenou sa neda obmedzit totiz vsetko, aj to ma totiz nake maximalne hodnoty, aspon teda co viem. :wink:

Na craft a suroviny su prave tie mulice a ine nosne zvery (taktiez si mozte najat naku postavu ako nosica, par blbych a silnych orkov som tu behat videl :lol: ). To ze vam ju zabije vlk alebo naka ina prisera, no holt to je nebezpecenstvo na cestach. Potrebujete nieco prepravit tak sa daju taktiez najat nake postavy ako ochranka a hned tu mame krasnu RP zabavu a urcitu formu autoquestov. Zabavit sa da vseliako. :roll:

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Posted: 19:42 20. Feb 2008
by Krata
Ne ty NPC fakt dřív útočej na tu mulu než na PC.. logicky by se ten vlk měl snažit zabít nendřiv toho velkýho co ho pořád dotěrně mlátí mečem či jinou zbraní než ho začít ignorovat i s jeho útoky a vrhnou se na opodál nic nedělající a bezpečnou mulu

Nešlo by tohle nějak systémově opravit :?:

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Posted: 19:47 20. Feb 2008
by Daanri
Jo ale ta mula je pre vlka chutnejsia a lahsia korist ako naky clovek, alebo nebodaj pachnuci trpaslik ci ork. :lol: :lol: :lol:

(neberte to ako urazku trpaslikov, orkov alebo inej rasy)

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Posted: 20:34 20. Feb 2008
by Krata
Jo taak.. tak vlk si půjde smlsnout na velké mule co je pro něj dobré sousto a při tom se nechá mlátit nechutnym člověkem a ignoruje ho.. tak to potom jo :lol:

(neberte to vážně, jen vtip)

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Posted: 20:40 20. Feb 2008
by RES
Noooo... ja vzdy zastaval ze plnej inventar baglu je pekna blbost ale jeden je zase malo ja nikdy nepouzil vic jak tri batohy a to si myslim je i unoste a rozumne ciste muj nazor :wink:

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Posted: 20:42 20. Feb 2008
by jitka
zvolila jsem moznost pouze jeden na postavu ale jestli by se jednalo o snizeni vahy o 20 % tak to pro postavy treba magu do kterach clovek foukne a oni upadnou jaky jsou to slabosi :twisted: nema cenu :wink:

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Posted: 21:40 20. Feb 2008
by photter
ježíš, lidi, to že má postava nějakou vlastnost zápornou znamená, že bude mít za to nějakou nevejhodu a né, že se to voprcá nějakým zhovadilým itemem, napadlo vás to někdy ?

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Posted: 22:07 20. Feb 2008
by igor
photter wrote:ježíš, lidi, to že má postava nějakou vlastnost zápornou znamená, že bude mít za to nějakou nevejhodu a né, že se to voprcá nějakým zhovadilým itemem, napadlo vás to někdy ?
No asi tak no... od toho ten postih je :) Co s sebou musí mít mág? Hůl, hadry, knihu, lektvary a lékárny (ty sou asi nejtěžší).

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Posted: 22:11 20. Feb 2008
by Daanri
To by si sa cudoval co taky mag so sebou vsetko vlaci, ono tie kuzla sa nezosielaju len tak, niekde vsetky tie ingrediencie (susene zaby, netopyri kridelka, mysi trus, magicke rastlinky zozbierane o polnoci na sibenicnom vrchu a podobne somariny) na tie kuzla dat musis. :lol: :lol: :lol:

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Posted: 22:16 20. Feb 2008
by OneHeart
photter wrote:ježíš, lidi, to že má postava nějakou vlastnost zápornou znamená, že bude mít za to nějakou nevejhodu a né, že se to voprcá nějakým zhovadilým itemem, napadlo vás to někdy ?
hmmm, no. Zhruba tohle se tu celou dobu snažim říct :)

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Posted: 22:19 20. Feb 2008
by igor
Daanri wrote:To by si sa cudoval co taky mag so sebou vsetko vlaci, ono tie kuzla sa nezosielaju len tak, niekde vsetky tie ingrediencie (susene zaby, netopyri kridelka, mysi trus, magicke rastlinky zozbierane o polnoci na sibenicnom vrchu a podobne somariny) na tie kuzla dat musis. :lol: :lol: :lol:
správnej mág má feat kouzlení bez materiálních složek :lol:

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Posted: 22:22 20. Feb 2008
by Daanri
hele takej feat neni...o tom bych mal neco vedet :lol:

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Posted: 22:23 20. Feb 2008
by igor
Daanri wrote:hele takej feat neni...o tom bych mal neco vedet :lol:
v Dungeons & Dragons jo ;-)

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Posted: 22:59 20. Feb 2008
by Jachym
Prosím Vás lidi , ale fakt rozumně. ("Ježiš")
Přece na každém NWN světě se vyvažuje rovnováha mezi postavami preferující kouzlení a postavami preferující kontaktní boj.
Dále mezi postavami postavenými na obratnosti a postavami uživající k boji síli.
Tvůrce světa se snaží vyvážit schopnosti a výhody jednotlivých typů postav.
Je to ale Sysyfova práce a asi nikdy se mu to dokonale nepovede.
Buďme rádi že se snaží DM team o rozumné řešení a zdá se našel vyhovující kompromis. Toto doladění ve hře je docela běžné a správné.
Vaše poštuchující a popichující příspěvky budu brát jako vtip.
Samy jistě víte že záleží na tvůrci světa a hráčích mezi sebou jak se jednotlivé skupiny budou ve hře cítit, tak se snažme o to aby se všem dobře hrálo.