Re: Chovani DM
Posted: 11:49 18. Mar 2008
Taky si uvědom že ne všichni v podtemnu maj přijmení N'Abarn a jsou tam i otroci co můžou mít jiný jméno než drowské..
a to vás čeká všeckyKrata wrote:...jsou tam i otroci co můžou mít jiný jméno než drowské...
kucik wrote:Coz o to, ja to asi pochopil, ale ma to jednu takovou drobnou, uplne nepodstanou chybicku. Totiz ze to neni technicky mozne.Pivo wrote:...
Telo par minut po zabiti totiz mizi, vis? Zrovna vcera jsme na to pekne dojeli, kdyz z vypravy prezil jediny a nez se mu podarilo probojovat zpet k telum, jedno z nich zmizelo.
Ale jinak pekne. Jenom zkus priste pouzit mozek a az potom klavesnici. Nekdy je treba pred pouzitim protrepat (hlavu, ne klavesnici).
zajímavé myšlenkové pohody.Pivo wrote:...
no jeste jsem to necetl cele ales timto ses ztotoznuju,MLC A BUDE TO LEPSI TO PRESNE SEDI.......RES wrote:Presto to beru jako uzavrene jen se potvrdilo Thaliske pravidlo mlc a bude to lepsi
Pozor na to, pomněrně zastaralé a neopravené informace. Tohle neplatí a to že duše odešla po pár minutách odpočtu k Astarothovi neznamená, že nahoře se tělo ještě dalších pár minut nepovaluje než zetlí. To jen tak naokraj.Teesha wrote:hlavně mě fascinuje, že sám tvrdíš, že tam postava byla 30 minut a přitom výdrž těla na zemi je velmi krátká...tuším kolem 7 minut
System smrti:
Pokud se dostanou zivoty Vasi postavy pod 0, postava padne do bezvedomi a zacne krvacet. V tomto okamziku ji nekdo muze pomoci kouzlem a nebo lekarnou. Pokud klesnou zivoty postavy pod -10, postava zemre. Po smrti putuje jeji duse do podsveti, kde je vydana na milost Astarothovi - straslivemu panovi podsveti. Pokud ji nikdo nepomuze, musi Astarothovi darovat cast svoji duse - 6% ziskanych zkusenosti a 25% zlata, aby se mohla vratit zpet mezi zive. Mrtvola muze byt ozivena klerickymi kouzly ( oziv mrtveho - prijde o 3% xp, vzkriseni - prijde o 1% xp). Nebo muze byt odnesena do chramu (mrtvoly jsou prenositelne), kde ji knez pomuze za cenu 8000 zlatych (prijde o 1% xp).
Po urcite dobe je mrtvola sezrana bestiemi a nadobro ztracena. Coz take nemoznuje zneuziti hry a volani pomoci po tellu.
A TOHLE JE TAKY FAKT,KDYBY NEBYLO TECHTO LIDI VETSINA Z NAS ANI NEVI ZENO PODOBNEHO SE ZDE NALEZA,JA MAM TEDA S DM ZKUSENOST DOBROU,ALE NEVIM KTERY TO BYL MYSLIM ZE ONEICEONE MYSLIM A TEN ME VE ZLOBRI JESKYNI NECHAL PREZIT IKDYZ TO BYLA PRO ME JASNA MSRT,A SEJMUL ME JEN NA PLOCHO JAKO OMRACENI A POTOM MUJ PRITEL DOSTAL SANCI ME ODTAMTUD DOSTAT,TAK TOHLE SE MI ZDA FER,ALE POZABIJET NIZKE LVL JEN PROTO ZE CHTELI VIDET JINE STVURY SE MI ZDA DOST PODIVNE,A TO JE PROTO ZE VLEZLI DO JESKYNE KTERA PRO NE NENI STAVJENA.A JELIKOZ JSEM MANTIKORY UZ POZNAL TAK VIM ZE I BEZ DM JSOU SMRTONOSNE.....MYSLIM ZE NIKZYM LVL BY SE MELO POMAHAT A NE JE NICIT PRO ZABAVU.A JA STOJIM URCITE PRI HRACICHTheogil I wrote:Nemám ani páru co se tam stalo a nebudu se přiklánět ani na jednu stranu ... to je mezi vámi a těmi co se toho zúčastnili, ale jedno vím jistě - Res nám rád ukazuje místa na která se jen tak zase dlouho nepodíváme, ukazuje nám jak je Thalie nádherná a že to není jen o mravencích, psech, vlcích a jezevcích či pro ty otrlejší o kanálech pod Karathou. Na každou výpravu s Resem jsem se těšil - byly tři a ze všech jsem byl u vytržení. O exp. v lvl rozdílu 17 - 10 vůbec nejde, postih je takový a riziko i bez vnějšího zásahu takové, že bych o tom jako o vyexpování postavy nemluvil a zisk zlatých po podělení počtem členů družiny je hezký, ale v žádném případě ty 2000zl. nezrujnují ekonomiku Thalie. Tak si myslím, že jestli Res nebo Sorrow přestanou pořádat poznávací zájezdy tak se vrátí stereotyp a nuda, kterou dnes není možno něčím rozehnat. Berte to prosím jako soukromý názor na to co dělají vyšší levely pro nižší. Já osobně jsem za to vděčen a kdykoli se naskytne příležitost tak se rád přidám.
hmmm..tak to nevím jaký mám informace..ale z vlastní zkušenosti vím, že max. do 10 minut +- tělo zmizí...ale asi sem měl jen smůluTheogil I wrote:Pozor na to, pomněrně zastaralé a neopravené informace. Tohle neplatí a to že duše odešla po pár minutách odpočtu k Astarothovi neznamená, že nahoře se tělo ještě dalších pár minut nepovaluje než zetlí. To jen tak naokraj.Teesha wrote:hlavně mě fascinuje, že sám tvrdíš, že tam postava byla 30 minut a přitom výdrž těla na zemi je velmi krátká...tuším kolem 7 minut
System smrti:
Pokud se dostanou zivoty Vasi postavy pod 0, postava padne do bezvedomi a zacne krvacet. V tomto okamziku ji nekdo muze pomoci kouzlem a nebo lekarnou. Pokud klesnou zivoty postavy pod -10, postava zemre. Po smrti putuje jeji duse do podsveti, kde je vydana na milost Astarothovi - straslivemu panovi podsveti. Pokud ji nikdo nepomuze, musi Astarothovi darovat cast svoji duse - 6% ziskanych zkusenosti a 25% zlata, aby se mohla vratit zpet mezi zive. Mrtvola muze byt ozivena klerickymi kouzly ( oziv mrtveho - prijde o 3% xp, vzkriseni - prijde o 1% xp). Nebo muze byt odnesena do chramu (mrtvoly jsou prenositelne), kde ji knez pomuze za cenu 8000 zlatych (prijde o 1% xp).
Po urcite dobe je mrtvola sezrana bestiemi a nadobro ztracena. Coz take nemoznuje zneuziti hry a volani pomoci po tellu.
To mas pravdu. Prave jsem to upravil. Nicmene telo mizi par minut po tom, co se duse (hrac) prenese do podsveti, na tom se nic nemeni.Theogil I wrote: Pozor na to, pomněrně zastaralé a neopravené informace. Tohle neplatí a to že duše odešla po pár minutách odpočtu k Astarothovi neznamená, že nahoře se tělo ještě dalších pár minut nepovaluje než zetlí. To jen tak naokraj.
''Dyť já si jen skočil pod vlak, proč jsem umřel?''danielfojt wrote:...
Já měl na mysli ty informace o ceně vzkříšení a postihu na exp., zl. .... mám ten pocit že tělo vydrží o trošku déle, ale nerad bych to tu pitval, kluci by jistě nebyli rádi kdyby se v těchto věcech příliš vrtalo a propíralo se to na fóru.Teesha wrote: hmmm..tak to nevím jaký mám informace..ale z vlastní zkušenosti vím, že max. do 10 minut +- tělo zmizí...ale asi sem měl jen smůlu