Priklad
Je trpaslik-barbarsky bojovnik. Odesel z hor, pac ho tricet let kutani v dolech uz opravdu nebavi.
Potlouka se kolem Ivory, a brzy zjisti ze aby mel na pivo a lepsi vystroj a vyzbroj, musi sehnat prachy.
A protoze se mu vubec neprici sejmout nejake zviratko(srnky, zajice antilopy atd. nezabiji a nikdy zadnou nezabil) ktere se dokaze branit(bere to jako zabavu-preci jen je to barbar

) brzy zjisti, ze stahovanim kuze a masa si vydela dost penez, a cim vic zviratek stahne, tim vic si vydela a cim vic jich zabije a stahne, tim vic bude mit penez(schvalne napsano dvakrat

)
Rekne si:"Toz kurna, vlku je jak svina, fur nekoho trhajo zasranci jedni, toz jim snizim stavy" a jde na lov(to ze si to pak rekne i u medvedu, a ze po par dnech jde na lov znovu, a pak znovu-holt ma nizkou moudrost, a nepamatuje si to, kolikrat tam sel

)
Tak casem zbohatne, aby mel na zbroj a zbran, aby mel nake penize na konte, a navic ziska velmi slusnou zrucnost ve stahovani kuzi, a diky ni si lehce a rychle vydela nejake penize, kdyz je treba
Takze pro takovou postavu, mi to ani nejak proti RP neprijde
Na druhou stranu, pokud bych hral za druida(nevim jak si kazdy predstavuje jeho hrani) ale ma predstava je takova, ze by urcite nemel mit stahovani kuze na nejakych 100%, protoze tolik nemosne zvere, snad ani byt nemuze
Samozrejme muze stahovat ruzne potvory-pavouky, slizy, kostlivce atd., ale tak si nikdy(nebo mozna za hodne, hodne dlouho) poradne stahovanim nevydela(coz je mozna dobre, protoze druidi a hranicari, kteri se staraji o hvozdy a zvirata v nich, by si takhle opravdu vydelavat nemeli(myslim predevsim stahovanim a lovem-muj nazor)
Co se tyka sberu, tak nevim jak ted, ale driv jsem se s jinou postavou snazil si trosku timto vydelat, ale ve srovnani se stahovanim je to min 10x nevyhodnejsi.(mozna mnohem vickrat) Na druhou stranu je to aspon zcela bez rizika( v noci na polich kolem Karathy nikdo neni

)
Je ovsem pravda, ze pokud nekdo chce hrat druida, ktery se nesnizi k lovu a stahovani zvirat, jenom aby si vydelal(coz si myslim ze je urcite spravne z hlediska RP-opet muj nazor)tak je zatim na Thalii dosti omezen, co se tyce vydelavani penez.(Je ovsem otazka, jestli druidi potrebuji k necemu penize-jidlo a piti jim dava priroda, vyspat se muzou u ohne, obcas sejmou nejakeho skreta, aby meli aspon par zlatek-takze by vlastne meli byt spokojeni

)
Proto bych mel takovy napad
Co takhle dat druidum jednoduche kouzlo(na urovni triku) ktere by po seslani na lovce, znemoznovalo stahovani zvere(nebo neco podobneho), treba takove hejno velkych much, to pak lovec asi rychle utece a da si na chvilku pauzu. Druidi budou spokojeni-zazenou lovce, zvirat bude dost, a ti smejdi lovci nebudou mit ani zlatku, a navic to bude i RP a nepotece tam zbytecne krev postavicek
Tohle vsechno jsem napsal hlavne proto, abych tady udelal radost Darienovi

, takze to nikdo neberte tak nejak moc vazne, ale ten napad neni zase tak spatnej, ne?
