Re: Oblíbený charakter
Posted: 11:08 27. Dec 2008
Muhaha že bych se taky přidal???!NEJELEPŠÍ jsou stejnak prksfky co kouzlí pan Berserk by mohl povídat o včerejšim setkání v invisu
a lepší než čaroděj je zaklínač
ten má kouzla furt po ruce!!!
a ted mimo je dobře , že černý tlami tu tedka nejsou , ale teda divim se jak se v tom podtemnu vyznaj
já se tam ztratila jako nic
a ted mimo je dobře , že černý tlami tu tedka nejsou , ale teda divim se jak se v tom podtemnu vyznaj