Page 3 of 3

Re: Oblíbený charakter

Posted: 11:08 27. Dec 2008
by Pajule
Muhaha že bych se taky přidal???!NEJELEPŠÍ jsou stejnak prksfky co kouzlí pan Berserk by mohl povídat o včerejšim setkání v invisu :twisted: a lepší než čaroděj je zaklínač :wink: ten má kouzla furt po ruce!!!

a ted mimo je dobře , že černý tlami tu tedka nejsou , ale teda divim se jak se v tom podtemnu vyznaj :roll: já se tam ztratila jako nic

Re: Oblíbený charakter

Posted: 11:12 27. Dec 2008
by Pajule
nomis_b wrote:hm, cas vas nekde zamestnat. Nechce nekdo vysvetlit po SKYPU treba scriptovani, nebo toolset, ze by mi pomohl :mrgreen:

nebo pls aspon odbugovavani veci..

Hh hej já bych to zkusila , ale bude to se mnou těžký :mrgreen: :mrgreen: