Page 3 of 6

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 11:57 07. Nov 2008
by Anderson I
Krata wrote:Velká parta bude přespávat v hotelu plzen jako každej rok co tam jezdíme.. můžeš se tam ubytovat taky, není to tam zlý
Jo, to by taky šlo. Dík za radu. Musí se to zajišťovat nějak dopředu?

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 12:05 07. Nov 2008
by Krata
Myslim že ne.. nebo jo? .. ti poví Theogil

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 12:43 07. Nov 2008
by Theogil I
Krata wrote:Myslim že ne.. nebo jo? .. ti poví Theogil
Kucííí vy by ste bez nás terpaslíků byli ouplně stracený. Je tam potřeba poslat poštovního holuba se zprávó na kdy ha kolik betlí budem potřebovat a hlavně v jakejch velikostech. Na začátku příštího pracovního oběhu hodíme na nástěnku papirus a tam se všeci upíšó, brácha to pak vobědná kolektivně, ašivá *podrbe se na hlavě*, ha nebo každé zvlášť, však sa nějak dohókáme.

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 14:56 07. Nov 2008
by zuuzza
Tak já tu zkroušeně hlásím že nemůžu. Práce pitomá *nakopne zmuchlaný papír na zemi* a já se na vás tak těšila...

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 08:40 10. Nov 2008
by Krata
Co lidi co přespávaj v ubytovně plzen? domluví si to každej sám nebo to zamluvíme jednim telefonátem?

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 10:47 10. Nov 2008
by Awadar
Ubytovna Plzeň tel: 378138601

Budu zamlouvat sebe, bráchu a případně nomise(tede pokud jede a jede s náma). Tak se kdyžtak domluvte a zamluvte si to.

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 12:54 10. Nov 2008
by Žorž
Já tentokráte v končinách západočeských, ač bývalý pomocný ponocný, ponocovat tenhle víkend nemohu. Odjedu zas tam a zpátky (a to ještě před půlnocí), pospím až příště. ;)


S tím souvisí i otázka na Ó Órganizátory: Jak je to s časem počátku kulturního programu? Vlak mi jede pěkně nevhod, jediný přijatelný dle IDOSu dorazí "přesně" ve 14:50 na hlavák. Když přijedu tak, před muzeem budu odhadem ve 14:55, bylo by to snesitelné a nezdržoval bych? Anebo mám přece jenom obdivovat krásy města už hodinu předem?

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 20:33 10. Nov 2008
by Lord_Berserk
:mrgreen: dulezitejsi je vlak zpatky... doufam ze driv jak ve 3 rano to nebude :twisted:

BTW: co pan Photter ?? dorazi kdyz uz se kvuli nemu de na poradny pivo kery k Plzni patri ? :)

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 23:41 10. Nov 2008
by photter
:cry:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 17:32 12. Nov 2008
by DenGrasse
pokud to vyjde, zastavím se, v tuhle chvíli cca na 50%...

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 00:55 13. Nov 2008
by Skipp
Heeej, lidičky, pomaly ale isto aj mne začína byť lúto že sa k vám nemôžem pridať..jak na just mám v ten istý dátum povinnosti z druhého sveta :| dufam že tam bude peckovo a že si to budete chcieť stále opakovať aby som si raz už aj ja našiel free time.

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 00:59 13. Nov 2008
by Rejty
Sraz to neni prvni ani posledni! :twisted:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 21:29 13. Nov 2008
by steel_martin
Tak se mnou to nevypadá dobře, beru antibiotika... takže na sraz pravděpovodně nedorazim :(

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 21:34 13. Nov 2008
by Neithan1
antibiotika, 12 rocny kluk, poziar .. to su vase dovody preco neprist na zraz ? :(

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 08:10 14. Nov 2008
by Theogil I
Já taky beru atibibliotyka. :)
P.S. hlavně to vylež, není to žádná sranda a na ty patáky bacha ať neskončíš jako já s poškozenýma játrama, ty prášky sice najedné straně pomůžou, ale na druhé staně jsou pěkný svinstvo. Lepší je slivovice s medem a citrónem. :wink: