Dynamicke zbrane
Okey takze sosajte http://www.sylmael.wz.cz/thalie6-v03.zip
Co je noveho?
- nahradenie animacii behu a chodze ktore vyzerali odporne za tie nove neodporne na ktore ste zvyknuty
- odskusane a zda sa ze v poriadku!
PS: aha vlastne teraz je to vypnute tak nikto neodskusa
Co je noveho?
- nahradenie animacii behu a chodze ktore vyzerali odporne za tie nove neodporne na ktore ste zvyknuty
- odskusane a zda sa ze v poriadku!
PS: aha vlastne teraz je to vypnute tak nikto neodskusa
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Mám tu poslední o 4 příspěvky výše. Nevypadá to teď hnusně, ale trochu jinak než před tou druhou úpravou haku. Běhá normálně, jen ty ruce víc pumpujou. Když mám jednu zbraň, tak to moc nepříjde, ale tím, že sem vždycky měl dvě zbraně, tak sem si zvyk, že je držel při běhu trochu jinak a ten rozdíl vidím hned.
Všechno je v pořádku, jen když běhám se zbraněma v ruce, tak s nima pohybuje jako by ty zbraně v rukou neměl, dřív s rukama při běhu hejbal jen minimálně.
Všechno je v pořádku, jen když běhám se zbraněma v ruce, tak s nima pohybuje jako by ty zbraně v rukou neměl, dřív s rukama při běhu hejbal jen minimálně.
DM
S tym uz nic nespravim. Animacie od bioware su nejak bugnute. Co sa dalo som trochu poupravil/pozmenil aby to az tak nebugovalo. Ale je to uz nad moje sily hrabat sa v tolkych cislach a hladat riadok kde sa to vsetko serie...
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
OK tak naposledy. Blbnut moze vsetko pretoze vsetko je len 3D model ktory je napajany na nejaku kost v tele postavy. A ta kost je v animacii ktoru nahodou vyrobil bioware a v urcitom momente jej proste preskoci pozicia z chrbta do brucha. Preto sa stane ze sa vam presunie hocico (zbran, tulec, stit) do pasu. Neviem to opravit. Koniec diskusie. Ked je niekto z vas schopny hladat chybu v animaciach a ma nato potrebne nastroje ako 3Dstudio max + pluginy tak vela stastia v hladani.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...