Page 3 of 115
Posted: 16:55 08. Aug 2007
by Janice
I malarovi panteři mohou používat lektvary

Posted: 22:23 08. Aug 2007
by Sylmael
Myslite ze by stary pan vetesnik vladal dvihat svoj tovar k zvrhlej elfke, ktore nema ani stipku sucitu aby z toho prekliateho kona zliezla a obchodovala s nim z oci do oci?
Dobre som sa na tomto momente pobavil.
Btw : dotycny hrac suhlasil s uverejnenim tejto momentky
Posted: 16:37 09. Aug 2007
by monstera
[quote="Sylmael"]Myslite ze by stary pan vetesnik vladal dvihat svoj tovar k zvrhlej elfke, ktore nema ani stipku sucitu aby z toho prekliateho kona zliezla a obchodovala s nim z oci do oci?
Chce li obchodník udělat obchod, který ho živí, musí dělat i horší věci než mluvit s elfkou na koni !
Posted: 17:21 09. Aug 2007
by Sylmael
monstera wrote:Sylmael wrote:Myslite ze by stary pan vetesnik vladal dvihat svoj tovar k zvrhlej elfke, ktore nema ani stipku sucitu aby z toho prekliateho kona zliezla a obchodovala s nim z oci do oci?
Chce li obchodník udělat obchod, který ho živí, musí dělat i horší věci než mluvit s elfkou na koni !
Pri pohlade na tu skromne odetu zvrhlu elfku by toho starika skor trafila mrtvica nez by urobil obchod monstero ! A co mas na mysli co ine ma urobit este , aha oddat sa tej elfke tak u teba funguje obchod !
Posted: 08:04 11. Aug 2007
by monstera
Pri pohlade na tu skromne odetu zvrhlu elfku by toho starika skor trafila mrtvica nez by urobil obchod monstero ! A co mas na mysli co ine ma urobit este , aha oddat sa tej elfke tak u teba funguje obchod ![/quote]
Nesuď staříka podle sebe - třeba má pod pultem lektvar s účinkem viagry a elfku z koně stáhne !
Posted: 08:34 11. Aug 2007
by Sylmael
To s tou viagrou to mas odskusane monstero ze mi to radis ? Davas si to do caju aby si potom kraftil bez unavy celu noc ked ti uz nastroj skazy nefunguje jak za mlada? XD
Posted: 10:12 11. Aug 2007
by Theo
No tak Sylme.

Posted: 10:52 11. Aug 2007
by photter
Inis je zvyklá, že vetešníci líbaj kopyta jejího koně, když je poctí svoji vzácmou návšťěvou, bohužel na to není animace a nejde to naskriptivat

Posted: 18:42 11. Aug 2007
by 566344
photter wrote:Inis je zvyklá, že vetešníci líbaj kopyta jejího koně, když je poctí svoji vzácmou návšťěvou, bohužel na to není animace a nejde to naskriptivat

Nepletes si to s tim, ze vetesnici tlucou hlavou do kameni prave pro to, co zase za elfi tupounku potkali?

Posted: 11:35 16. Aug 2007
by resurrection
Craft:
Pravděpodobnost 30% (15+)
Pokusů: 37
Úspěchů: 1
Skutečná pravděpodobnost: 2%
Tohle mě fakt dostalo... ještě když na jeden pokus jsou potřeba tři suroviny.
Posted: 13:15 16. Aug 2007
by monstera
resurrection wrote:Craft:
Pravděpodobnost 30% (15+)
Pokusů: 37
Úspěchů: 1
Skutečná pravděpodobnost: 2%
Tohle mě fakt dostalo... ještě když na jeden pokus jsou potřeba tři suroviny.
Nediv se, tím prošli všichni crafteři, i moje Lucie a Ranunkula .....
Legendární medvěd
Posted: 17:45 16. Aug 2007
by Janice
Dneska nás málem "dostal" legendární prastarý medvěd, který si jen tak pobíhal jednu lokaci vedle Tartenu přímo na cestě. Po zběžném oťukání jsme usoudili, že by si ho nedalo skoro nic, co známe. Kdybychom utíkali směrem k Tartenu, tak nic proti Tartenským strážím, ale Tarten by asi rychle podlehl. Pokoušeli jsme se to řešit IC u druidů a v chrámech, ale bez jakékoli odezvy.
Fakt mazec...
Posted: 19:10 16. Aug 2007
by Zyga
Prastarej medved? pro elfky prace na dve minuty

(jestli je to ten samej prastarej hunac co mi nestih sejmout ani kostrouna nez podlehl nasi znicujici palbe)

to mě taky dostalo, protoze sme cekali ze to bude silena potvora, a von byl desne rychle tuhej
Posted: 19:24 16. Aug 2007
by Janice
Tak ještě jednou jak se jmenoval: LEGENDÁRNÍ PRASTARÝ MEDVĚD. Myslím, že by si elfky dal tak na dvě rány, možná na tři, když by měli štěstí.
Posted: 19:26 16. Aug 2007
by Rejty
Zyga wrote:Prastarej medved?...
Jen pockej, az potkas Rejtyho prastaryho medveda...
