Page 3 of 3
Re: bug s pokladkem
Posted: 16:12 04. May 2009
by černý vlk
no jo...já byc chtěl jednou složit artefakt
a takhle to bude trvat věčnost (odhad: no chance?) když je tolik artefaktů a na každý několik dílů

ale co, jsou i jiné krásy thalijské

Re: bug s pokladkem
Posted: 16:25 04. May 2009
by Marvin
1M cisto z lootu? klobuk dolu
Re: bug s pokladkem
Posted: 17:55 04. May 2009
by černý vlk
Marvin wrote:1M cisto z lootu? klobuk dolu
je to jen nadsazený odhad..kolik je z bosse ve zlatě? 15k +/-? kdyby 2 bosse na den, to je 30k denně...a měsíc určitě bosse nejezdím...
Re: bug s pokladkem
Posted: 21:18 04. May 2009
by Marvin
Odmenu za hlavu nepocitam. Myslel som cisty loot v truhlach. To sa riesi ako problem nie?
Re: bug s pokladkem
Posted: 22:09 04. May 2009
by černý vlk
Marvin wrote:Odmenu za hlavu nepocitam. Myslel som cisty loot v truhlach. To sa riesi ako problem nie?
ano...čistý loot...ve zlatých....limit mi až tak nevadí, prostě když ho na ten čas dosáhnu, počkám si nebo chodím v partě..jen chci abych měl jistotu že ten limit tam je a je takový a makový a ž to není bug
Re: bug s pokladkem
Posted: 23:46 04. May 2009
by Pajule
ne nesmíto tu akhle být

už je na čase , aby se tento topic posunul jiným směrem...
tak třebas nešlo by zavést , aby se v pokladu objevila třeba nějaký kost?to je sice nápady rady připomínky , ale mi to tak napadlo , to by bylo něco
Re: bug s pokladkem
Posted: 06:46 05. May 2009
by Tretas
Takové hovadiny co se tu vymýšlejí poslední dobou, to snad ani není možné.

Re: bug s pokladkem
Posted: 08:07 05. May 2009
by Grunt
Pravě že ten limit by měl být tajný... Když se to zveřejní tak se zase objeví dušičky co budou říkat "Já nikam nejdu, sem před konecem limitu"

Re: bug s pokladkem
Posted: 09:02 05. May 2009
by innfra
Já nikam nejdu, pokud na mě po limitu nevyskočí hezká baba

Re: bug s pokladkem
Posted: 22:49 07. May 2009
by Lynx23
po pár výletech s vlkem jsem na tom stejně, jak se zdá. přitom mi nepřišlo že bysme řádili nějak moc
a jak je to vlastně s tím artefaktem? už nenajdem žádný kus? možná by nebylo špatné dávat po limitu do pokladu 1zl. jednak by člověk věděl na čem je a druhak by neztratil šanci najít artefakt.