Page 3 of 4
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 14:45 01. Jul 2009
by Rejty
Každá pomoc je vítaná, ale já už jsem dost poučenej o příslibech pomoci. Jak říká klasik: ,,Uvěřím, až uvidím."

Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 14:47 01. Jul 2009
by Daanri
Tak tak a to, ze niekto nevie ako sa robia lokacie absolutne nevadi. Kazdy sme zacinali a ucili sa a
ja velmi rad vysvetlim, ukazem, poradim cokolvek bude treba. Staci sa mi len ozvat na ICQ.

Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 14:51 01. Jul 2009
by jachyra
Beriem ťa za slovo, Daanri ;D keď večer deti zaspia *ak zaspia normálne a manžel nebude chcieť byť za compom* tak budem spamov.... ehm .... pýtať sa po icq čo a ako ;D
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 14:59 01. Jul 2009
by Daanri
Oka ak by si ma vecer nezastihla na ICQ (ak by dosla pritelkyne

) tak s kludom mi tie otazky posli cez PM a ja ti potom nane zodpoviem. Tak isto ktokolvek iny. Uz si davam dokopy naky plan ako by to mohlo vyzerat a hladam vhodne miesta na napojenie.

Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 15:26 01. Jul 2009
by Pajule
Manolla wrote:K Jachyre:
Kupodivu vim jak je to s craftem.
Cti poradne, psala sem ze zaryty dobrak asi ne ale sou tu i jine skupiny,treba takova
skupina zlodeju co ovladnou trh se surovinou je jen jeden priklad.Chce to holt mit
aspon nakou predstavivost.
Ale co,jak myslite vy kdyz uz myslite jen na sebe.
Kde sou ty casi predwipove Thalie,kde to krasne fungovalo,myslim to deni na celem
serveru,intriky a obchody s obou brehu.Timhle se to vsechno utne.
No preju vam at se vam to takhle libi (jednostranost a jednoduchost)
bohužel s tebou musim souhlasit

Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 20:28 01. Jul 2009
by monstera
[quote="Marvin"][quote="Manolla"]
Me spis stve,ze misto toho vyhrozovani ve hre a nebo skuhrani na foru se ani jeden
pozemstan nepokusil o spojeni s podtemnem

(Viz ta posledni burza)
Nerikam zaryte dobraky ale i v dnesni dobe existuji skupiny lidi co sou nekde uprostred
a maji se nejlip.Tech moznosti sou spousty....
Sandra lituje, ale jako aasimar povahou dobrák nemůže mít se zlouny nic společného. Z toho důvodu je bez důležitých surovin a jejího vodiče ( tedy hráče Monsteru ) jíž nějak přestává hra bavit, přichází se jen podívat na forum co je na něm zase na hlouposti , a jen na chvíli nakoukne do hry...
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 20:38 01. Jul 2009
by Pajule
monstera wrote:Marvin wrote:Manolla wrote:
Me spis stve,ze misto toho vyhrozovani ve hre a nebo skuhrani na foru se ani jeden
pozemstan nepokusil o spojeni s podtemnem

(Viz ta posledni burza)
Nerikam zaryte dobraky ale i v dnesni dobe existuji skupiny lidi co sou nekde uprostred
a maji se nejlip.Tech moznosti sou spousty....
Sandra lituje, ale jako aasimar povahou dobrák nemůže mít se zlouny nic společného. Z toho důvodu je bez důležitých surovin a jejího vodiče ( tedy hráče Monsteru ) jíž nějak přestává hra bavit, přichází se jen podívat na forum co je na něm zase na hlouposti , a jen na chvíli nakoukne do hry...
však to manolla aj říkala , že dobráci(třeba zákonný) to je jasný , že ty ne.Jinak se ti nedivim ,že se ti nechce

venku je teplo

když neprší zrovna třeba
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 20:42 01. Jul 2009
by jachyra
to Monstera - ale no tak, neboj, hádam onedlho bude priechod a potom ťa budem zásobovať surovinami, neboj .... Kora by Sandričke ako prevej doniesla riadny bal kameňov a meteoru ;D
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 23:45 01. Jul 2009
by Marvin
Pajule wrote:
však to manolla aj říkala , že dobráci(třeba zákonný) to je jasný , že ty ne.
Jaaaj, pravdaze! Tak to neobmedzime na povrch/podtemno, ale na dobry/neutral+zly ... Tak to uz znie rozumne.
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 23:52 01. Jul 2009
by Pajule
Marvin wrote:Pajule wrote:
však to manolla aj říkala , že dobráci(třeba zákonný) to je jasný , že ty ne.
Jaaaj, pravdaze! Tak to neobmedzime na povrch/podtemno, ale na dobry/neutral+zly ... Tak to uz znie rozumne.
heh..no nic
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 00:04 02. Jul 2009
by jachyra
Heh teraz si to Marvin veľmi pekne vystihol ;D fakt by k takému deleniu došlo a to by bola ešte väčšia katastrofa ako to je.
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 02:30 02. Jul 2009
by Manolla
Radsi jim postni ty fotky nez nake moudra...
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 07:35 02. Jul 2009
by Pajule
Manolla wrote:
Radsi jim postni ty fotky nez nake moudra...
klid..venku je krásne

Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 07:57 02. Jul 2009
by Marvin
Povzdychy a krutenie ocami. Ale aby som dostal nejaky protiargument a normalne sme podiskutovali to sa asi nedockam. Zalozil som pre diskusiu aj nove vlakno, ktore bolo behom vecera okamzite zaspamovane prispevkami o predwipovych crafteroch.
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 11:09 02. Jul 2009
by Manolla
Tak se nerzciluj,me osoceni na spam v tomto topicu sem dostala hned a tam nic.
Nad tou vasi ochranou pred spamem nekdy zustava rozum stat.Tak es nediv.
Jedna mimo, jestli cenzura nebo nekdo kdo zastava hlidace se otira jen o jednu skupinu
a druhe vse prochazi zavani totalitou.