Page 3 of 13
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 09:44 13. Aug 2009
by kucik
Ne, nedělal jsem nic. Přihlašování, kde vyplňuješ jméno a heslo je kontrola účtu na bioware master serveru.
Můžeš jí zakázat, pokud v hosts přepíšeš DNS adresu serveru něčím jako: 127.0.0.1 nwmaster.bioware.com #nwn master server
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 14:52 13. Aug 2009
by Yarpen
jo díky, už mi to jde
zapsal sem to do toho hosts
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 16:48 24. Aug 2009
by Dilvish
Dilvish wrote:Předpokládám, že chyba je na mém přijímači/poskytelovateli netu, ale stejně to zkusím.
Ode dneška mi zničehonic přestala fungovat hra na Thalii. Bez problému se proklikám hrou až k připojení na Thalii, když si ale vyberu postavu ke hře, zčerná obrazovka a chvíli se nic neděje. Na závěr nwn vyhodí hlášku o vypršení časového limitu nebo tak nějak.
Co by to mohlo být jiného?
(acc: Dilvish_2)
Tak připojení nám to udělalo znovu. (Tedy acc Dilvish_2 i bratrovo BlackSlim se opět nemůže dostat do hry, viz výše popsané symptomy.)
IP adresu jsem několikrát kontroloval pomocí
http://www.mojeip.cz/, tak buď tomu vůbec nerozumím, nebo tou to není. Dokonce jsem zkoušel zakázat kontrolování IP adresy, ale ani to mi nepomohlo.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 17:16 24. Aug 2009
by kucik
To je těžký, vy se připojujete pokaždý z jiný IP adresy a pro jistotu ještě každej z jiný.
Snad jsem vám nastavil správnou.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 17:18 24. Aug 2009
by Dilvish
Mockrát děkuji. Hele, připojujeme se oba z jednoho počítače a stále ze stejného internetu
Zdá se, že správce naší sítě nemá nic lepšího na práci, než neustále měnit IP.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 17:37 24. Aug 2009
by kucik
A nepřipojuje se jeden z vás čistě náhodou na CZFree adresu?
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 17:40 24. Aug 2009
by Dilvish
Ne. (Popravdě řečeno, ani nevím jak bych to dělal.)
Ale s tou sítí je to docela pravděpodobné, celé léto se prý dělají nějaké úpravy.
Edit: Začínám být středně silně zoufalý, jelikož nám to sice už občas funguje, ale z neznámých důvodů se poměrně často stává, že se do hry prokliká pouze jedno ze dvou acc.
Takže teď třeba se do hry dostane acc BlackSlim, ale Dilvish_2, se stejným nastavením, ze stejného pc a ze stejné ip adresy, nikoli.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 19:19 25. Aug 2009
by Dilvish
Právě jsem si kontroloval IP těsně po vyhození ze hry. Naskočilo mi místo hostname tohle: "169.57.broadband9.iol.cz" Co to, sakra, má být?
Edit: Zjistil jsem, že mne to vyhazuje z Thalie vždy, když se mění hostname z 193.179.179.92 na 169.57.broadband9.iol.cz nebo naopak. Pak se nějakou dobu nemůžu dostat do hry, dokonce se server tváří jako offline.
Navím ale, čím to je způsobeno.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 10:01 26. Aug 2009
by kucik
Tak se spíš zeptej, proč ti co chvíli měněj IP adresu.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 16:16 28. Aug 2009
by Radim
Mám menší problém.
Nejde se mi lognout do hry hlásí mi to...Neplatná postava-přihlášení hráče zamítnuto.Vybavený předmět s "úrovní předmětu" zakazán omezením serveru.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 16:55 28. Aug 2009
by kucik
Takže jsi spadnul pod level a nechal si vybavený nějaký předmět? Pořešim to, až se dostanu domu.
Account, jméno postavy.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 17:15 28. Aug 2009
by DenGrasse
Radim wrote:Mám menší problém.
Nejde se mi lognout do hry hlásí mi to...Neplatná postava-přihlášení hráče zamítnuto.Vybavený předmět s "úrovní předmětu" zakazán omezením serveru.
... škoda že ty informace na fóru nikdo nečte...
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 173#p49173
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 07:54 29. Aug 2009
by Radim
kucik wrote:Takže jsi spadnul pod level a nechal si vybavený nějaký předmět? Pořešim to, až se dostanu domu.
Account, jméno postavy.
Jo jo přesně tak
acc. vejk jm. Carcaroth Benseph
díkes
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 08:10 29. Aug 2009
by Radim
DenGrasse wrote:
... škoda že ty informace na fóru nikdo nečte...
No jo člověk taky má plnou hlavu jinejch věcí tak na tyhle detaily nemyslí
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 22:01 20. Sep 2009
by Yarpen
Ahoj, dá se mi potvrdit 2IP adresy ? jsem totiž na privatě v Brně a tady mame jinou Ip