uz znasSylmael wrote:Pri volbe boha u Thaala je namiesto Azhar napisane Aznar. Ja neznaja boha Aznar!
Chyby v lokacich
Resi566344 wrote: Otazka: resi nekdo vubec tyhle hlasene veci? Nebo to sem pisou lide jen tak pro srandu kraliku?
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
V Doubkove v hostinci U Zabinozky chyba stolek na vykup veci.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
mam pocit ze tam je (u zabiinozky), ale v cechu ten stolek an vykup..nejak sem nepochoipl jeho princip, jelikoz v rozhovoru s nakupcim neni moznost vykoupit vec ize stolku, takze na nej spis odkladam co nechci prodat.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Stolek u Zabinozky nie je urcite.
Beldska skaliska jizni cip...prechod tam je a mal by byt aj funkcny len musis do tunela.
Beldska skaliska jizni cip...prechod tam je a mal by byt aj funkcny len musis do tunela.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Poskakoval jsem okolo toho tveho "tunelu" asi 10 minut real casu... prechod sviti na dalku takovou tou bledemodrou zari ze "tam neco je", ale tunel jsem neobjevil. Diru do zeme jsem zadnou nevidel. Zkusim se jeste podivat - mozna je to tou prepracovanosti, nebo tim, ze jsem se konecne vyznal v rozdilech mezi: oresakem, oresnikem, orechem a orechovou liskou - a jejich obodobne zmatecne podobne pojmenovanymi produkty.Daanri wrote:Beldska skaliska jizni cip...prechod tam je a mal by byt aj funkcny len musis do tunela.
lol, to je fakt prepracovanosti566344 wrote:Poskakoval jsem okolo toho tveho "tunelu" asi 10 minut real casu... prechod sviti na dalku takovou tou bledemodrou zari ze "tam neco je", ale tunel jsem neobjevil. Diru do zeme jsem zadnou nevidel. Zkusim se jeste podivat - mozna je to tou prepracovanosti, nebo tim, ze jsem se konecne vyznal v rozdilech mezi: oresakem, oresnikem, orechem a orechovou liskou - a jejich obodobne zmatecne podobne pojmenovanymi produkty.Daanri wrote:Beldska skaliska jizni cip...prechod tam je a mal by byt aj funkcny len musis do tunela.
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
OT: Dobre, budu hledat diru ne v plote, ale do zeme. Je to symbolicke - uz Liuovi par postav (povetsinou elfich, svete div se!) naznacilo, ze je zplozencem pekelnym, a kdyz uz nema pletky s peklem, tak s necim slizkym co do hliny zaleza urcite ano.jaara wrote:lol, to je fakt prepracovanostidira do zeme tam je
Liu se do hlubin zeme dral,
zvedavost ho hnala dal,
v predtuse mnozstvi zlata,
pred varovanim v usich vata,
nemnoha rad mu danych nedba,
tusenym pokladem predem se holedba.
Skoncil ale u Beldskych skal,
moc daleko se nedostal,
smejdi, patra, slidi, hleda,
vycerpanim je tvar bleda,
Rve: "Elf aby tam hodil kopi,
tady jsou snad vsichni slepi!"
Rev pomoci mu nedodal,
odrazil se od Beldskych skal...
Stoky pod Karathou, lihniste mozkomoru: naprosto zbytecny prechod skrz dvere, ktere jdou odemcit pouze pres klic skryty v golemovi. Prechod usti o kousicek dal, naprosto stejnym smerem... staci jej zrusit a protahnout chodbu. Nevim proc mate tyhle inter-lokacne-prechodove blbiny v oblibe.
Nedosahnete nic jineho, nez nastvani povolani se summony a pritelicky. Kvuli stupidite nwn nejsou tito summoni schopni nasledovat pana skrz prechod pokud je tento prechod v ramci jedne lokace.
Tj. stejna pohadka jako v Mravencim doupeti u Doubkova... :/
Ad dira do zeme u belskcyh skal: ano, mate pravdu, je/byla tam. Ze by do ni i obr zapadnul.
Tj. stejna pohadka jako v Mravencim doupeti u Doubkova... :/
Ad dira do zeme u belskcyh skal: ano, mate pravdu, je/byla tam. Ze by do ni i obr zapadnul.