Parta vs Solo - exp system a dalsi...

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Sapal
Měšťan
Posts: 205
Joined: 13:38 03. May 2009

Re: Parta vs Solo - exp system a dalsi...

Post by Sapal »

Sobik wrote:Ale i když odlogneš na kraji, tak tě to hodí kus dál - tzn. obvykle do houfu nepřátel. Fakt si myslíš, že jsem takovej idiot, abych odlogovával uprostřed lokace? :)
Po mnohaletých zkušenostech-ano. Řekl bych vám, jak to udělat, aby vás to neházelo zpátky, ale to by nám pak kdejakej usmrkanec pendloval po Kyselinovym jezeře a to by bylo proti zájmum Podtemna. A už žádnej Offtopic.
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Parta vs Solo - exp system a dalsi...

Post by Tretas »

Odpočívadla v dungech jsou dobrá zbytečnost.

a)Stejně když se odlognete na "odpočívadle" tak je 50% šance, že vás to hodí zase mezi nepřátele.
b)Pokud někdo jde do dungu o takové velikosti musí hold počítat s tím že to bude na dlouho.
c)Když už se stane že se náhodou budete muset odlognout, tak bych řek, že DM vyhoví a hodí vás ven před dung. Přeci jen tu nemáme DM potvory, co nikdy neudělají vyjimku. :)
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Parta vs Solo - exp system a dalsi...

Post by Theogil I »

Než odpočívadlo, možná by bylo lepší něco jako větrací šachty atd., které by povolili dungeon těchto rozměrů o kterých tu hovoříte opustit a už se do něj nevrátit tou samou cestou. Pak by bylo možno v čase nouze poprosit družinu o pochopení a prostě odejít beze strachu, že mě to při příštím logu hodí do spárů krvelačných bestií.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Locked