Page 3 of 3

Re: Trofeje a lovci odměn

Posted: 16:23 12. Jan 2010
by kucik
Hlavně řešíte kraviny. Jo, upravim to, aby bral jenom čerstvý trofeje, ale až se k tomu dostanu a fakt nevidim důvod tu do sebe šít pořád dokola.