Lambijec wrote:Otázkou spíš je proč by to tak mělo být?
Protože tu po posledních úpravách sráží kdeco (myšleno NPC). Proto

. A světe div se, i DEXař se chce dožít (dolevelit) důchodu

.
kucik wrote:...
Takže ano, jde toho dosáhnout. Ale opět za jakou cenu?
Taky se snažím jen "zeptat", zda ta možnost tu je...holt DEXař se "zase" uskrovní oproti STR v tom, že schodí něco jiného z výbavy, hlavně když tu ta možnost "pořídit si" anti-srážecí výbavičku je. No a za cenu, že schodí něco jiného...
Když DEXař ví že půjde proti srážecím NPC, byl by blázen "riskovat" sražení = smrt

.
//následuje pláč: I když na druhou stranu - STR je pořád protěžován, protože je STR build

, neboť tu samou výbavu si může k svému STR bonusu pořídit taky

.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. -
neznámý vojín