Page 3 of 4

Re: Přírustek HP/level

Posted: 18:22 17. May 2010
by sandoftime
si to vysolujem i bez toho :P

Re: Přírustek HP/level

Posted: 18:23 17. May 2010
by Grunt
kouzelník každý level krom prvních tří:

1d4+1 houževnatost +6 odolnost

Odolnost samozřejmě 10/0 +12 ve věcech. Mít maxnutou odolnost i inteligenci není ani po úpravě předmětů velký problém.

takže například na 18lv to máme

15x2,5+3x4+18x7=175,5 :) je vidět že Ancalagon měl štěstí :)

Re: Přírustek HP/level

Posted: 18:27 17. May 2010
by sandoftime
jojo, každý kouzelník před 20 levelem má maxlé všechny vlastnosti

Re: Přírustek HP/level

Posted: 18:32 17. May 2010
by -darkvision-
DenGrasse wrote:Takového mága jsem hrál např. já, když už chceš příklad.

Ale k věci: volání po tom, aby se namaxovaly životy kvůli tomu, že už nemůžete sólovat všecny dungy, zcel ajistě NEBUDE vyslyšeno. Troufám si tvrdit, že tento názor je konečný.
Ja nerikam ze to chci aby se dali solovat dungy. To sem nerekl.
Na rovinu reknu ze me to napadlo asi diky me vcerejsi akci, kde sem v dungu nebyl sam a videl mnoho krasnych priserek. Kde byli pasti za pasti - v poradku - nestezuji si - ale pri takovych ruznych akcich se pak hp hodej. Preci jen kuprikladu 2lichove + jedna past za -150hp + dalsi hned za ni za -200hp+ Se fakt hodej hápéčká. A ne že ne :twisted:

Ale jinak ty dungy mate hezky, těžký a někdy me az udivuje co potkávám. :o

EDIT: Grunte ted ti nevim ale tu odolnost 12/+6 - pokad se nepletu a mas to maxle z rpedmetu tak to nema vliv pri levlovani, nebo snad ano? :shock:

EDIT2: Uz to vidim. No ja se bavil v zakladu, ne kdyz si ji maxnes o 12 ze jo. To pak to hp pribejva, samozrejme.

Re: Přírustek HP/level

Posted: 18:38 17. May 2010
by nomis_b
No jo .. a pak si nekdo stezuje, ze dextari sou k niemu, kdyz voni umi JEN odpastovat..

je to furt dokola tyhle kecy na foru.

BTW. proc nemit na 1lvlu odolnost 20 a IQ 18 u trpaslika? ? Co ej na tom tak nemyslitelne? co by si mel zvetsovat ? krasu ? silu? obratnost ? k cemu... to radis odolnost, protoze chce byt nadherne odporny, zarostly , uchlustany trpaslik., co nahodou neco vydrzi a jeste k tomu umi magii.

Re: Přírustek HP/level

Posted: 18:46 17. May 2010
by -darkvision-
nomis_b wrote:No jo .. a pak si nekdo stezuje, ze dextari sou k niemu, kdyz voni umi JEN odpastovat..

je to furt dokola tyhle kecy na foru.

BTW. proc nemit na 1lvlu odolnost 20 a IQ 18 u trpaslika? ? Co ej na tom tak nemyslitelne? co by si mel zvetsovat ? krasu ? silu? obratnost ? k cemu... to radis odolnost, protoze chce byt nadherne odporny, zarostly , uchlustany trpaslik., co nahodou neco vydrzi a jeste k tomu umi magii.
Uz je to OT, ale i tak.
Trpaslik na 1.lvl by mel odolnost 19, int 18, charisma 6 a ostatni po 8 a jeden volnej bodik ti zbude.
Troufam si rici, ze kdybych si takoveho trpose zalozil pred tim nez vzniklo "toto" na foru, ze by mi urcite napsalo nejake dm ze se mu nelibej me staty a ze bych to hrat nemohl. Jistej si nejsem, ale myslim, ze drive ci pozdeji by mi to nekdo napsal.
Proc si to myslim? Muj kamos tu hraval klerika a musel si zvysit int nebo char ted nevim, reklo mu to Dm, pze jednu z tech vlastnosti mel v zaporu.

Jako beru vase prispevky v pohode. Ale nekdy se mi zda ze tvrdite ve hre neco a na foru pravej opak (viz vyse v tomto prispevku). Clovek je pak z toho akorat zmateny.

Re: Přírustek HP/level

Posted: 19:01 17. May 2010
by Grunt
Samozřejmě že předměty nemají vliv na levlování. jen jsem poukazoval že kouzelnik na 20lv s 50hp je blbost...

Re: Přírustek HP/level

Posted: 19:02 17. May 2010
by Luelle
ono stačí při zakládání toho mága dát si int 16 - víc to nemá cenu na 1. lvl - a něco do té odolnosti nasypat a on mág stejně není postava která má JÍT DO PŘÍMÉHO BOJE

a přijde mi to taky naprosto relevantní...líbí se mi ten názor grunta s barvou .....

Re: Přírustek HP/level

Posted: 19:14 17. May 2010
by -darkvision-
Grunt wrote:Samozřejmě že předměty nemají vliv na levlování. jen jsem poukazoval že kouzelnik na 20lv s 50hp je blbost...
Jenze to jaky pouzivas dale predmety je uz na hracovi.
Ja poukazoval na zaklad bez predmetu.
Ze bez predmetu defakto maga sejme obyc skret kdyz si hodi dvacku na kritik a známe nwn kostku.

Takze defakto aby kouzelnik nemel tak malo hp, musi si sehnat predmety na odolnost. Coz treba jiní povolání vubec neresej a maj daleko vetsi škálu toho co si vyberou.

Ja poukazoval jen na to, ze diky nwn kostce mag na 20lvl tech 50hp mit proste muze. A jiný povolání nic takového nemá (krom zaklínace - stejny jak mag).

Re: Přírustek HP/level

Posted: 19:20 17. May 2010
by Grunt
a) Odolnost řeší každý, nejen mág. HP se hodí každému.

b) Ano může ho sejmout jeden skřet na jednu ránu, ale co čekat od chabého elfa.

Odmítám se tady dal bavit o ničem...

Re: Přírustek HP/level

Posted: 19:24 17. May 2010
by DenGrasse
Tento topic je celkem od ničem a ještě k tomu informačně vyčerpán. Pokud chcete oblažit ostatní posledními perlami svých výroků, máte možnost. Přidejte něco památného, ať to tu po zamčení vyniká.

Re: Přírustek HP/level

Posted: 19:26 17. May 2010
by -darkvision-
DenGrasse wrote:Tento topic je celkem od ničem a ještě k tomu informačně vyčerpán. Pokud chcete oblažit ostatní posledními perlami svých výroků, máte možnost. Přidejte něco památného, ať to tu po zamčení vyniká.
No ja se v poslednich príspevcích jen opakuji, takze nemam co dodat :)

Re: Přírustek HP/level

Posted: 19:30 17. May 2010
by sandoftime
nomis_b wrote:No jo .. a pak si nekdo stezuje, ze dextari sou k niemu, kdyz voni umi JEN odpastovat..

je to furt dokola tyhle kecy na foru.

BTW. proc nemit na 1lvlu odolnost 20 a IQ 18 u trpaslika? ? Co ej na tom tak nemyslitelne? co by si mel zvetsovat ? krasu ? silu? obratnost ? k cemu... to radis odolnost, protoze chce byt nadherne odporny, zarostly , uchlustany trpaslik., co nahodou neco vydrzi a jeste k tomu umi magii.
jojo at zije RP :)

Re: Přírustek HP/level

Posted: 19:41 17. May 2010
by Nalkanar
DenGrasse wrote:Tento topic je celkem od ničem a ještě k tomu informačně vyčerpán. Pokud chcete oblažit ostatní posledními perlami svých výroků, máte možnost. Přidejte něco památného, ať to tu po zamčení vyniká.
Chci světový mír :mrgreen:

Re: Přírustek HP/level

Posted: 19:56 17. May 2010
by kucik
A prece se hazi kostkou!