Page 3 of 3
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
Posted: 14:48 24. Jun 2010
by Yohan
jachyra wrote:Pretože thieflingovia nevedia, jak hrať XD a preto samozrejme je všetko proti nim!!!

chudáčikovia malí, oni sa tak snažia a každý ich len buzeruje a pretože je vyšší lvl, tak do nich skáče a terorizuje! Preč s tyranmi! Zabite Lacaranta a jemu verných!
dost trapnej prispevek
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
Posted: 14:51 24. Jun 2010
by Tretas
Thenesen wrote:
chytra slovenka promluvila...
Proč narážíš na to z kama Jachyra pochází?
jen jsem se vyjadroval k tomu ze prosti obyvatele by meli byt na strane kanclere...
A zrovna tohle by mě zajímalo jak jsi k tomu došel.
ale ocividne vsichni hraci jsou na strane isilskych a nebo neutraln
Bohužel pro ty co se přidali na stranu Ambita, plus pro nás, co jsme se přidali k Lacarantovi.

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
Posted: 14:54 24. Jun 2010
by jachyra
Thenesen ... skáčeš?

mám tu hodiť logy z hry, kde si sa ukázal ako naprosto dokonalý hráč? Neboj, ja si takéto veci odkladám ...
A čo viem, nie som jediná

inu hádam sa konečne DMká pohnú a niečo s tebou a tvojou dokonalou postavou, božským thieflingom urobia. Možno im to množstvo screenov a logov od rôznych hráčov nestačí ... nevadí, počkáme na ďalšie

jak som si u teba všimla, nepotrvá to dlho
Dosť o tom ale

táto téma nie je vo flames, ak chcete, založte nvý topic, tu sa čaká na vyjadrenie teamu.
Ďakujem.
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
Posted: 14:55 24. Jun 2010
by sendys
Za prve kdyz se vam tento Q tak jak je nelibi tak ho nehrajte

za druhe vazne mistnosti jsou zbytecne muzete to projednavat treba mimo isilnekdev ustrani kde vas nenajde nikdo

takze zbytecne zatezovani serveru jen dalsou lokaci ktera nebude mit dalsi 4 roky pak vyuziti nadale koro mluvis tu taky o alchymistovy .... udelej to jako Zoe zaplatila si a ma . aco z toho ze se tu hadate jakdeti ze chcete mistnost to ze e tu hadate tim si nic nevydupete zapominate ze DM a nebokdokoliv z teamu ma vysislovo nezvy a to je savte takze kdyz den rekne ne tak ne

a ostatni lid si maj pravo vydobit vlastni msito kdyz chtej byt neutralni tak neutralni
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
Posted: 14:56 24. Jun 2010
by Thenesen
A zrovna tohle by mě zajímalo jak jsi k tomu došel.
ziji na uzemi po spravou kanclere a "kampan" vede kancler proti isilskym.. je to jak s medii v dnesni dobe... proste co reknou v televizi to lidi zerou...
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
Posted: 14:59 24. Jun 2010
by jachyra
to Sendys: neviem, že by si bol v teame, takže tvoj názor je absolútne nepodstatný

to Thenesen: ako vravím, založ si flame, toto je normálna téma
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
Posted: 15:01 24. Jun 2010
by sendys
jachyra wrote:to Sendys: neviem, že by si bol v teame, takže tvoj názor je absolútne nepodstatný

to Thenesen: ako vravím, založ si flame, toto je normálna téma
cti co pisu mozna pak pochopis

dekuju
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
Posted: 15:04 24. Jun 2010
by efu_redo
Thenesene, zase mluvíš a rýpeš do něčeho o čem víš prdlajs. Na sandův příspěvek o klaccích atp, nemá smysl reagovat. Je to jeho subjektivní názor bez mnoha informací, stejně tak nemá smysl reagovat na tvoje řeči tady. Vám všem co nehrajete v isilu to může být jedno. Je to naše věc a věc DM. A říkat kdo na jaké má být straně, to snad nemyslíš vážně

, to nech na DM prosímtě. To že hraješ zlo je tvůj problém, jestli to neumíš uhrát nehraj to a nestěžuj si..... tenhle topic rozhodně neslouší pro hráče, kteří chtějí jen rýpat. Má něco vyřešit. Naše skupinka se na něčem IC dohodla a proto vznikl ten topic, takže prosím ostatní žvatlali, pány a dámy ať si všímají svého písečku. Ostatně, Thenesene, radil jsem ti to hodněkrát a hodněkrát ses pletl. Sám si říkal, že si horká hlava. Vychladni a přestaň se plést do věcí, po kterých ti nic není. A svá urážlivá gesta si nech pro někoho jiného. Třeba pro ty, kteří jsou na to zvědaví.
To platí jak pro sendyse tak další. Víte prd o naší hře, tak se do toho nemontujte prosím.
Ti co nemají s Isilem nic společného a nevědí mnoho informací, ať se raději nevyjadřují. Akorát z toho tady uděláte flame. Děkuju.
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
Posted: 15:05 24. Jun 2010
by efu_redo
Thenesen wrote:A zrovna tohle by mě zajímalo jak jsi k tomu došel.
ziji na uzemi po spravou kanclere a "kampan" vede kancler proti isilskym.. je to jak s medii v dnesni dobe... proste co reknou v televizi to lidi zerou...
Kdyby ses o quest zajímal, zjistil bys, jak se věci opravdu mají.
2 jachyra : příště lepší takové věci řešit na skrytém foru. Vyhneš se pak hloupým komentářům.
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
Posted: 15:06 24. Jun 2010
by sendys
v tom pripade tu nepis ani ty

bude to tak lepsi:)
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
Posted: 15:11 24. Jun 2010
by KaTo
Pánové...

, pánové...:
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
Posted: 15:14 24. Jun 2010
by efu_redo
Mohl bych požádat o zamčení a smazání tohoto topicu? My už si to nějak vyřešíme, DM nám to případně povolí, nebo nepovolí, vyhoví nebo nevyhoví. Ostatním je po tom *censored* IC jsme to řešili s Caironem, nejlepší bude se optat Cairona.
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
Posted: 15:25 24. Jun 2010
by kucik
Laskavě si dejte studenou sprchu a než začnete zase rejt do druhejch a do toho, jak kdo hraje, tak se napřed podívejte na sebe.
Ani jeden, co tu rejpete nemáte na to, abyste druhýho poučovali, jak má hrát.
Zamykám.