Page 3 of 3

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Posted: 14:48 24. Jun 2010
by Yohan
jachyra wrote:Pretože thieflingovia nevedia, jak hrať XD a preto samozrejme je všetko proti nim!!! :mrgreen: chudáčikovia malí, oni sa tak snažia a každý ich len buzeruje a pretože je vyšší lvl, tak do nich skáče a terorizuje! Preč s tyranmi! Zabite Lacaranta a jemu verných!
dost trapnej prispevek

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Posted: 14:51 24. Jun 2010
by Tretas
Thenesen wrote:
chytra slovenka promluvila...
Proč narážíš na to z kama Jachyra pochází?
jen jsem se vyjadroval k tomu ze prosti obyvatele by meli byt na strane kanclere...
A zrovna tohle by mě zajímalo jak jsi k tomu došel.
ale ocividne vsichni hraci jsou na strane isilskych a nebo neutraln
Bohužel pro ty co se přidali na stranu Ambita, plus pro nás, co jsme se přidali k Lacarantovi. :wink:

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Posted: 14:54 24. Jun 2010
by jachyra
Thenesen ... skáčeš? :mrgreen: mám tu hodiť logy z hry, kde si sa ukázal ako naprosto dokonalý hráč? Neboj, ja si takéto veci odkladám ...
A čo viem, nie som jediná ;) inu hádam sa konečne DMká pohnú a niečo s tebou a tvojou dokonalou postavou, božským thieflingom urobia. Možno im to množstvo screenov a logov od rôznych hráčov nestačí ... nevadí, počkáme na ďalšie :D jak som si u teba všimla, nepotrvá to dlho

Dosť o tom ale ;) táto téma nie je vo flames, ak chcete, založte nvý topic, tu sa čaká na vyjadrenie teamu.
Ďakujem.

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Posted: 14:55 24. Jun 2010
by sendys
Za prve kdyz se vam tento Q tak jak je nelibi tak ho nehrajte :) za druhe vazne mistnosti jsou zbytecne muzete to projednavat treba mimo isilnekdev ustrani kde vas nenajde nikdo :) takze zbytecne zatezovani serveru jen dalsou lokaci ktera nebude mit dalsi 4 roky pak vyuziti nadale koro mluvis tu taky o alchymistovy .... udelej to jako Zoe zaplatila si a ma . aco z toho ze se tu hadate jakdeti ze chcete mistnost to ze e tu hadate tim si nic nevydupete zapominate ze DM a nebokdokoliv z teamu ma vysislovo nezvy a to je savte takze kdyz den rekne ne tak ne :) a ostatni lid si maj pravo vydobit vlastni msito kdyz chtej byt neutralni tak neutralni

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Posted: 14:56 24. Jun 2010
by Thenesen
A zrovna tohle by mě zajímalo jak jsi k tomu došel.
ziji na uzemi po spravou kanclere a "kampan" vede kancler proti isilskym.. je to jak s medii v dnesni dobe... proste co reknou v televizi to lidi zerou...

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Posted: 14:59 24. Jun 2010
by jachyra
to Sendys: neviem, že by si bol v teame, takže tvoj názor je absolútne nepodstatný :D
to Thenesen: ako vravím, založ si flame, toto je normálna téma

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Posted: 15:01 24. Jun 2010
by sendys
jachyra wrote:to Sendys: neviem, že by si bol v teame, takže tvoj názor je absolútne nepodstatný :D
to Thenesen: ako vravím, založ si flame, toto je normálna téma
cti co pisu mozna pak pochopis :) dekuju

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Posted: 15:04 24. Jun 2010
by efu_redo
Thenesene, zase mluvíš a rýpeš do něčeho o čem víš prdlajs. Na sandův příspěvek o klaccích atp, nemá smysl reagovat. Je to jeho subjektivní názor bez mnoha informací, stejně tak nemá smysl reagovat na tvoje řeči tady. Vám všem co nehrajete v isilu to může být jedno. Je to naše věc a věc DM. A říkat kdo na jaké má být straně, to snad nemyslíš vážně :mrgreen: , to nech na DM prosímtě. To že hraješ zlo je tvůj problém, jestli to neumíš uhrát nehraj to a nestěžuj si..... tenhle topic rozhodně neslouší pro hráče, kteří chtějí jen rýpat. Má něco vyřešit. Naše skupinka se na něčem IC dohodla a proto vznikl ten topic, takže prosím ostatní žvatlali, pány a dámy ať si všímají svého písečku. Ostatně, Thenesene, radil jsem ti to hodněkrát a hodněkrát ses pletl. Sám si říkal, že si horká hlava. Vychladni a přestaň se plést do věcí, po kterých ti nic není. A svá urážlivá gesta si nech pro někoho jiného. Třeba pro ty, kteří jsou na to zvědaví.
To platí jak pro sendyse tak další. Víte prd o naší hře, tak se do toho nemontujte prosím.

Ti co nemají s Isilem nic společného a nevědí mnoho informací, ať se raději nevyjadřují. Akorát z toho tady uděláte flame. Děkuju.

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Posted: 15:05 24. Jun 2010
by efu_redo
Thenesen wrote:
A zrovna tohle by mě zajímalo jak jsi k tomu došel.
ziji na uzemi po spravou kanclere a "kampan" vede kancler proti isilskym.. je to jak s medii v dnesni dobe... proste co reknou v televizi to lidi zerou...
Kdyby ses o quest zajímal, zjistil bys, jak se věci opravdu mají.


2 jachyra : příště lepší takové věci řešit na skrytém foru. Vyhneš se pak hloupým komentářům.

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Posted: 15:06 24. Jun 2010
by sendys
v tom pripade tu nepis ani ty :) bude to tak lepsi:)

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Posted: 15:11 24. Jun 2010
by KaTo
Pánové... :wink: , pánové...:
lets_go_flame.jpg

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Posted: 15:14 24. Jun 2010
by efu_redo
Mohl bych požádat o zamčení a smazání tohoto topicu? My už si to nějak vyřešíme, DM nám to případně povolí, nebo nepovolí, vyhoví nebo nevyhoví. Ostatním je po tom *censored* IC jsme to řešili s Caironem, nejlepší bude se optat Cairona.

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Posted: 15:25 24. Jun 2010
by kucik
Laskavě si dejte studenou sprchu a než začnete zase rejt do druhejch a do toho, jak kdo hraje, tak se napřed podívejte na sebe.

Ani jeden, co tu rejpete nemáte na to, abyste druhýho poučovali, jak má hrát.

Zamykám.