Page 3 of 5

Posted: 15:51 03. Aug 2007
by Rejty
Uvidime :wink:

Posted: 20:13 03. Aug 2007
by Zyga
už se těšim, taková nějakej item s použitím třeba 1 za den co vyvolá 1 lvl zmiji :P :P ... sen zvrhlý elfky :twisted:

Posted: 02:52 04. Aug 2007
by Daanri
Hmm nieco ako predmety na privolavanie roznych zvierat by vobec nebolo zle, ak by to slo spravit teda povedzme ze by sa dali najst alebo kupit nake sosky, ktore by privolali povedzme 1x pouzite alebo 1x za den naku bytost najlepsie nake magicke zviera.

Posted: 17:09 04. Aug 2007
by Sylmael
Zyga wrote:už se těšim, taková nějakej item s použitím třeba 1 za den co vyvolá 1 lvl zmiji :P :P ... sen zvrhlý elfky :twisted:
To si si asi s niecim zmylil. Tie zvierata su len pre druida/hraniciara a sorcku/wizarda. Pokial viem nove RP zvieratka sa nebudu pridavat (to su tie ktore vyvolas cez predmet a nesluzia na boj a su persistentne).

Posted: 17:21 04. Aug 2007
by Pajule
Rejty wrote:Pandu uz mam udelanou 8)
hip hip huraaa haha ja se tessssiiiimmmm :mrgreen:

Posted: 17:22 04. Aug 2007
by Pajule
Rejty wrote:Muzete se tesit na...

Pro Maga / zaklinace:

-had, mozkozrout, kosteny netopyr, sova, pavouk, plivnik, skret, hlubinny skret, kobold, golem z masa, krajec, ohnivy divocak, monodron, opice

Pro Druida / hranicare:

-panda, tygr, papousek, albatros, puma, leopard, vrrk, bludicka, harpie, satyr, pixie, malamut, husky, mastif, jelen
hhh a kdopa si ma vybart s takoviho peknyho vyberu..ja bych brala vsecky hihi,ale to asi nebude co?:D

Posted: 19:37 04. Aug 2007
by Sylmael
Pre doplnenie k tym familiarom/animal companionom aby ste neboli z toho zmeteny.

- na 1.lvl cize ak vytvoris postavu druid/ranger/wizard/sorcerer si mozes vybrat len zo starych zvierat
- na dalsom lvl sa v ponuke vyberu zvierata zobrazia aj nove zvierata
- zviera je mozne odvolat cez dialog, pricom HP zvierata sa persistentne uklada aby nedochadzalo k zneuzivaniu (po odvolani zvierata sa obnovuje feat na jeho vyvolanie - summon familia/animal)

Posted: 01:23 05. Aug 2007
by Zyga
Sylmael wrote:
Zyga wrote:...........
To si si asi s niecim zmylil. ........
Jo to vim, ze to este neni, ale Rejty snad na ten muj napad říkal že se uvidí ( a nebo sem blbě pochopil). Kazdopadně si vystačim i bez zvířátka, akorát by bylo pěkný (ale zase by to chtělo udělat to level restricted tak aby si postava na druhym nemohla koupit medvěda našlaplejšího než je sama).

Posted: 10:00 05. Aug 2007
by Sylmael
Rejty ten toho neslubuje... Image

Posted: 22:31 05. Aug 2007
by 566344
Proc mam misto sveho nenazraneho dracka mozkozrouta?!? :(

Posted: 23:10 05. Aug 2007
by igor
566344 wrote:Proc mam misto sveho nenazraneho dracka mozkozrouta?!? :(
Aby tvůj mág neměl tak vychytralý řeči :D Tak se to musí nějak zredukovat *rejp*

Posted: 23:16 05. Aug 2007
by Sylmael
Hups.. sry , nejak som poplietol 2da subory z nwn s tymy novsimi z hotu. Napravim hned. Ale zmenu uvidite az to admin uploadne na server.

A pajule bude asi nastvana ked zisti ze namiesto cisto novej pandy ma krysu :P ono totiz vtedy tych familiarov tolko nebolo tak sa to posuva...

Posted: 23:23 05. Aug 2007
by 566344
igor wrote:
566344 wrote:Proc mam misto sveho nenazraneho dracka mozkozrouta?!? :(
Aby tvůj mág neměl tak vychytralý řeči :D Tak se to musí nějak zredukovat *rejp*
Ten mozkomor je chytrejsi jak dracek... Tak nevim zda jste si pomohli... :P *rejp*

Posted: 23:24 05. Aug 2007
by Sylmael
Stahujte opravu http://www.sylmael.wz.cz/docasne/thalie7.hak

Edit : ale zmenu uvidis az ked admin hodi opravny hak na server, takze vyckajte.. zatial uzivaj mozkomora hehe

Posted: 23:28 05. Aug 2007
by 566344
Sylmael wrote:Stahujte opravu http://www.sylmael.wz.cz/docasne/thalie7.hak

Edit : ale zmenu uvidis az ked admin hodi opravny hak na server, takze vyckajte.. zatial uzivaj mozkomora hehe
Kdyz on si rype do Liua... A skarede si do nej rype! :O
A vubec odmlouva a desi se fontanek se svecenou vodou... A v noci se hladove diva na Liuovu hlavu! :O