Page 3 of 10
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 02:25 18. Dec 2010
by Prasokralik
Hlenové jsou dva, malej a velkej, malej je slaboučkej, velkej má naopak imunitu na fyzické zranění a dává paralýzu podobně jako želatinová hrouda
doufám že jsem uvedením toho faktu na pravou míru zase někomu nepokazil hru
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 09:02 20. Dec 2010
by Molly23
Nevím zda tu už zminovali lední medvědy, ale přijdou mi takový.... je za ně stejně xp jako za třeba za vlkodlaky (ty obyčejný) a přitom vlkodlak si u mě ani neškrtne zatímco lední medvěd mě i přes útok v obraně pěkně roznese. Hodně se trefuje a za hodně a hodně vydrží. Díkes... zda oslabení nebo zvýšení XP, nebo nic s tím nedělání, to už nechám na vás
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 20:50 03. Jan 2011
by Urlraen
Lokace: Zamořené tunely - východ nebo tak něco
Po úpravě jsou posílení zlobři, ale boss posílenej nebyl, takže boss je slabší než jeho přisluhovači. Nevim jestli to patří sem.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 20:40 07. Mar 2011
by Jeanes
Kyklopové po cestě k balorovi. Mluvím o těch co mají lepší zbraně a brnění. Jsou za ně srovnatelné exp jako například za goryly v prahvozdu. Ale tihle kyklopové mají ABéčka 44-46! Zdá se mi, že by to chtělo více exp
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 11:31 29. Apr 2011
by Morfy
Zdravim,
u Ivory je hřbitov, v pravý kryptě je Alip kterýho nejde zranit fyzicky (trochu divný v low lokaci, ale to tu nechci řešit), naopak v prostřední kryptě jsou krysy, kostlivci, zombíci a ghůlové ... ve dvou se daj zabít pokud nemáte moc smůlu a jste mlátičky (oba na lvl 2), ale jsou za to zkušenosti tak 1-4 (což je i v nejlepšim případě méně než za jezevce), takže i kdybych byl klerik tak by tam nemělo cenu chodit.
prosím tedy o zvednutí exp za potvory v prostřední kryptě u Ivory, takhle je to nesmyslná lokace

což je škoda
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 08:03 06. Oct 2011
by -darkvision-
Zdravicko.
Lokace: Sopka - doupě
Npc (boss): Margoxis (Wyrm)
Dřív z něj byl pevnej loot trofej + 30-34k za cennosti.
V dnešní době z něj je jen trofej + 10k za cennosti.
Zdá se mi ten boss cennově takto podhodnocen. Na to co vše umí.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 16:52 17. Nov 2011
by XŠevyX
Zdravím... Lokace u Ivory v Hilských ruinách- trollí jeskyně. Tam mi příjde že za bosse je velmi málo expů na to , že má okolo sebe auru strachu a kolem sebe vždy nejméně jednoho šamana sesílajícího paralýzu. Za bosse je srdčíčko za 1k , to je sice fajn, ale to jen když se povede ho z něj vydolovat.. což na menším lvlu je docela problém. Já za něho měl na 4 lvlu okolo 60expů a to mi příjde dosti málo na to , jak je to obtížný dung a boss v něm. Za normální trolly v jeskyni jsou expy akorát ale šéfík mi příjde pod mírou. díky
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 00:12 21. Nov 2011
by -darkvision-
Pískovcové doly - Por Zaris (dostal jsem 44xp)
Podle mě a vejka je podhodnocené.
(tento bossík má vyšší ab než bossík o pár lokací vedle, za kterého jsem dostal 758xp)
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 19:51 25. Jan 2012
by Radim
Hirefien Temný
XP za tohoto bosse 300-800 sou opravdu směšné,rozmezí lvl postav 23-27 co na něm byly.Dále trofej z něj se prodává za 76 tisíc.
Díky za zvážení a případnou úpravu
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 00:40 04. Mar 2012
by Nalkanar
Prastarý elementál kyseliny
Nevím jak XPově (já z něj na mém lvlu nemám nic), ale postrádá nejspíše imku na mysl, kterou má většina bossů, případně je nelogické, aby neměl alespoň imku na strach, jakožto elementál. A přitom se mi ho povedlo vyděsit spellem.
//Vím, že je to trošku OT, ale lepší topic jsem nenašel a nový se mi nechtěl zakládat
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 16:55 31. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Skilgamonova lebka za 75 mescu 43xp na 31.lvl prvni zabiti. Mam z toho pocit lehke podhodnocenosti

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 07:27 02. Apr 2012
by LDamian
Troglodyti v podtemnu. Na to, kolik je za ně expů jsou docela nároční, hlavně tím, že je tam kombinace střelců se zákeřnými, casterů házících rozptýlení a smrtící kouzla a docela slušných válečníků. Celkově navrhuji úpravu tak CR +1 až 2 všem nekouzlícím.
Naopak spórám u mykanoidů by se vyplatilo dát víc těch kyselinových dechů, ať mají čím útočit i při delším boji, kdy se stíhají uléčit. Jinak moc pěkná a originální potvora.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 17:47 16. Apr 2012
by XŠevyX
Černý les- Starý klepetnatec psychonik. Za jeho trofej je 23k a to rozdává smrťáky pohledem. Naproti třeba vůdci orků, který tam šachruje s kladívkem a sekyrkou, následně vám za jeho trofej hodí 22k. podle mě je zde podhodnocení.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 19:11 17. Apr 2012
by Bahnak
Ivory - prostřední krypta pro lowy:
Již zde bylo řešeno, jen připomenu a uvedu čísla, postava na 1 levlu bec ECL:
Krysa - 1 XP
Zombie - 1-2 XP
Kostlivec - 2-4 XP
(kostlivec mág, ghůl a ghast v tomto dungu po XP stránce OK)
V kryptě jsou navíc všechny truhly (sarkofágy, atd.) zdvojené - ne že by dvojnásobný loot vadil, ale chyba to je.
Připomenu ještě trollího vůdce za hilskýma ruinama - Xp sice v pořádku, ale trofej z něj nepadá automaticky. ( je nutné úspěšně stáhnout, což jak víme není jisté ani při 100% stahování)
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 01:55 18. Apr 2012
by Aulus
Bahnak wrote:Ivory - prostřední krypta pro lowy:
Již zde bylo řešeno, jen připomenu a uvedu čísla, postava na 1 levlu bec ECL:
Krysa - 1 XP
Zombie - 1-2 XP
Kostlivec - 2-4 XP
(kostlivec mág, ghůl a ghast v tomto dungu po XP stránce OK)
V kryptě jsou navíc všechny truhly (sarkofágy, atd.) zdvojené - ne že by dvojnásobný loot vadil, ale chyba to je.
Připomenu ještě trollího vůdce za hilskýma ruinama - Xp sice v pořádku, ale trofej z něj nepadá automaticky. ( je nutné úspěšně stáhnout, což jak víme není jisté ani při 100% stahování)
Možná zapomínám na nějakou úpravu, ale já měl za krysy na prvním levelu 7 expů.