Page 3 of 4
Re: Paladin
Posted: 14:44 08. Sep 2011
by J.F.Payne
Nalkanar wrote:EDIT: a jistí inkvizitoři, kteří se serou do jiných natolik, že bych už kvůli tomu asi nikoho z "církve světla" nehrál
Ty máš asi vážně nějakej problém, a já stále nemůžu přijít na to, co jsme ti kdo udělali?
Re: Paladin
Posted: 14:47 08. Sep 2011
by KaTo
J.F.Payne wrote:Nalkanar wrote:EDIT: a jistí inkvizitoři, kteří se serou do jiných natolik, že bych už kvůli tomu asi nikoho z "církve světla" nehrál
Ty máš asi vážně nějakej problém, a já stále nemůžu přijít na to, co jsme ti kdo udělali?
Děti, řešte si to v PM nebo ve spamu, ju?

Re: Paladin
Posted: 20:33 11. Sep 2011
by sendys
priklad ... ja s dexařem vymlatim prahvozd lahvickama .. troli gorily zombiky pavouky jen z pulky .... tak nevidim problem ale je pravda ze palach se hodne blbe hraje diky tomu ze nema poradny dmg ci Oč daš ho do platu s mecem musis mit silu 18 ale uz nemas na nic jineho .... je to celkem na piku taky jsem premyslel ze by se dalo povolit palach thorm ale nic jineho .. s mnichem je palach taky celkem sila ...
Re: Paladin
Posted: 20:34 11. Sep 2011
by Radim
Palach může bejt dmg dealer že bys koukal Sendysi
Re: Paladin
Posted: 20:42 11. Sep 2011
by Derken-
Ale na Thalii je to dost nepoužitelný bych řekl

Ikdyž, třeba se budu divit, až mi někdo setne drowku pětistovkou

Re: Paladin
Posted: 20:52 11. Sep 2011
by Braenn
Jo? A který jiný povolání rozdává dmg v podobě permky a očistného plamene inkvizice?

Kam se hrabe devast.
Re: Paladin
Posted: 20:58 11. Sep 2011
by Derken-
btw. ->
Na rychlo postavené, šlo by to ještě vytunit.
Re: Paladin
Posted: 22:23 11. Sep 2011
by Práček
Derken- wrote:btw. ->
Na rychlo postavené, šlo by to ještě vytunit.
to asi nebude 15 lvl co?

Re: Paladin
Posted: 10:07 12. Sep 2011
by Radim
Takovej paladin je prostě PK na zlouny ne postava co se dá hrát

Re: Paladin
Posted: 10:30 12. Sep 2011
by Bahnak
High paladin po mechanické stránce je neuvěřitelná bestie na DMG do zlých postav, v CvC umí nadělat neuvěřitelnou paseku, obzvláště palach přes Charismu co naběhne k nepříteli a místo sekání jej "vyléčí". Ono dostat pecku za lvl x bonus za charisma taky není prdel. A to je to dotykovej útok!!! No a k tomu pak samozřejmě zmíněné smajtíky (netřeba dalšího komentáře, výše uvedený příklad jasně naznačuje že to bolí)
EDIT: jinak palach po mechické stránce opravdu není jednoduchej na hru, na druhou stranu je to válečník co má hezký sejvy. Nejspíš to nebude nikdy žádnej vyloženě kombajn, ale postavit pala tak aby nechcípl v nějakým normálním fightu jde. Co PBčka zamrzí je fakt, že nejvhodnější rasou hned po Aasimarovi by byl Drow šlechtic
Na druhou stranu Palach je prostě dost RP povolání, hráč který jej hraje jistě ví že to není žádná supermlátička a uzpůsobí hru tak, aby časovala XP, rozvíjela IC, a když jde do tuhýho boje tak musí využít toho co dělá palacha palachem (LAY, SMITE, HOLY SWORD, IMKA NA NEKRO, IMKA NA HOLDy, a hlavně DIVINY!!!)
Re: Paladin
Posted: 10:44 12. Sep 2011
by G-ladiator
Bahnak wrote:Na druhou stranu Palach je prostě dost RP povolání, hráč který jej hraje jistě ví že to není žádná supermlátička a uzpůsobí hru tak, aby časovala XP, rozvíjela IC, a když jde do tuhýho boje tak musí využít toho co dělá palacha palachem (LAY, SMITE, HOLY SWORD, IMKA NA NEKRO, IMKA NA HOLDy, a hlavně DIVINY!!!)
A taky síla jeho družiníků a jeho církve

Re: Paladin
Posted: 11:06 12. Sep 2011
by KaTo
Bahnak wrote:...co dělá palacha palachem (LAY, SMITE, HOLY SWORD, IMKA NA NEKRO, IMKA NA HOLDy, a hlavně DIVINY!!!)
...dále IMKA NA FEAR (tu mu obzvláště "závidím")... btw - čistě z "PB" - hrál/hraji tady na Thalce s třema paladinama a nějak nemůžu říct, že by kterýkoli z nich byl zrovna seno (zdravím rodinou firmu LD a spol.

). Takové WMko na stejném lvl jede s 2-3x násobnou dmg, ale...ještě jsem neviděl WMko co by si sejvnulo tváří tvář NPC to co palach

.
G-ladiator wrote:A taky síla jeho družiníků a jeho církve

...tak to platí nejen pro palachy

.
Re: Paladin
Posted: 11:25 12. Sep 2011
by G-ladiator
KaTo wrote:...tak to platí nejen pro palachy

.
Tak to bezpochyby, jen mi nějak přijde, že se pořád řeší, co zvládne paladin sám systémově zrubat. Osobně bych se bál třeba víc než 1200 bodů dmg toho, že díky paladinovi mě Dei-Anangova a Juanina církev prohláší za kacíře

Re: Paladin
Posted: 11:51 12. Sep 2011
by Bahnak
Nám v podtemnu je zrovna tohle docela fuk...

Re: Paladin
Posted: 11:57 12. Sep 2011
by Nalkanar
G-ladiator wrote:... že díky paladinovi mě Dei-Anangova a Juanina církev prohláší za kacíře

Hereze, kacířství či blud (z řeckého αἵρεσις hairesis volba < αἵρειν hairein vybírat, brát) označuje původně takový teologický názor, který „volí“ nebo si „vybírá“ určitý odlišný pohled, který je neslučitelný s obecnou vírou dané církve, tj. ortodoxií.
Není pak logické, že kacířů ti běhá po Karathě velké množství, jelikož nectí Bílou dvojici, ale jiné bohy?
