Page 3 of 4

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Posted: 22:19 03. Nov 2011
by Práček
Garett wrote:
Lord_Berserk wrote:Po jaky droze na Thalii se umira ? Ja sem zkousel pit z kraftu asi 2 ruzny, docela dost a nic to nedalalo (ani nic nevypsalo). Bageshur nato snad umrel ? :mrgreen:
pokud mas maly savy tak te dokaze na podruhy zabit i orci tabak, koren mandragory a podobne:)
a nebo Vug :mrgreen:

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Posted: 21:11 04. Nov 2011
by zachy
K samotnému jádru tohoto tématu:
Asi o letních prázdninách nebo ještě před nimi se tu řešilo vytváření nových kouzel.
Vhodná nová kouzla na boostění by byla:
Aura síly/obr/char/odol/int nebo stejně jako je to s haste, tzn Mass Haste.
Toto buď jako samotná kouzla nebo to zpřístupnit pomocí nové metamagie "rozlehlé kouzlo" - seslané kouzlo vytvoří auru, která přátelským postavám přidá stejné vlastnosti jakro sesílateli (Seslané kouzlo ovlivní všechny přátelské postavy v oblasti seslání) Zapamatovaná kouzla se ukládají (podle mě minimálně) o 3 úrovně kouzel než obvykle.

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Posted: 21:17 04. Nov 2011
by Shaman88
zachy wrote:K samotnému jádru tohoto tématu:
Asi o letních prázdninách nebo ještě před nimi se tu řešilo vytváření nových kouzel.
Vhodná nová kouzla na boostění by byla:
Aura síly/obr/char/odol/int nebo stejně jako je to s haste, tzn Mass Haste.
Toto buď jako samotná kouzla nebo to zpřístupnit pomocí nové metamagie "rozlehlé kouzlo" - seslané kouzlo vytvoří auru, která přátelským postavám přidá stejné vlastnosti jakro sesílateli (Seslané kouzlo ovlivní všechny přátelské postavy v oblasti seslání) Zapamatovaná kouzla se ukládají (podle mě minimálně) o 3 úrovně kouzel než obvykle.
O nových metamagiích se uvažuje.
Nicméně je to velmi komplikované na implementaci takže se to zatím řeší spíš teoreticky, jak by to šlo udělat....

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Posted: 12:57 10. Nov 2011
by Nalkanar
Derken- wrote:
LDamian wrote:Byl by nekdo ochotny dat si s tim tu praci a spocitat toto?

Kolik kouzel tah/level udrzi mag od meditace do meditace na 10. levelu?
Kolik kouzel tah/level udrzi mag od meditace do meditace na 20. levelu?
Kolik kouzel tah/level udrzi mag od meditace do meditace na 40. levelu?
Udělám to, večer
Posílas to někomu? Případně mohl bys to hodit sem? Díky

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Posted: 16:34 10. Nov 2011
by Derken-
Mág 10 lvlu( +6 int, šlo by i +12 myslim v trojkovym equipu -> prsteny + kapuce + amulet)

I kruh -> 6x -> 4x MA, 2x PfA (MA 40 minut, PfA 20 minut)
II kruh -> 6x -> 2x Con, 2x str 2x invis ( 20 minut)
III kruh -> 5x -> 1x entend con, 1x extend str, 1x extend invis, 2x extend plamenka/ keen (staty, invis 20 minut, plamenka 4 minuty)
IV kruh -> 5x -> 3x kamenka, 2x ii (ii 20 minut, kamenka do aleluja)
V kruh -> 3x -> 2x lesser mindblank, 1x packa ( LM 20 minut, packa 1 minuta)

Mág 20 lvl( +12 int na pohodu) -> Dále jsem líný to rozepisovat, protože to je dost individuální dle toho kam mág půjde. Budu uvažovat self buff pro mága a zbytek buffy, kdyby se hrál jako support. Inteligence je maxovaná na úkor například exhalt wizarda nebo jiných variant jako wizard tank a tak dále...

I kruh -> 7x -> 7x20 minut PfA, MA
II kruh -> 7x -> 7x20 minut staty
III kruh -> 7x -> 1x haste( 2 minuty) 6x40 minut staty
IV kruh -> 7x -> 3x exhasty(12 min) , 4x ii(4x20 min)
V kruh -> 6x -> 2 packy, 4x ii ( 4x 40 minut)
VI kruh -> 6x -> 2 pracky, mass hasty 8 minut
VII kruh -> 6x -> 1x ex TS(40minut ), 5x mass hasty ( 20 minut )
VIII kruh -> 6x -> 1x premotion, 1x extend SS, 4x20 minut(ex 40)
IX kruh -> 5x -> převážně bojová kouzla, lze brát extend mind blank (40 minut)


Mág 40 lvl (+12 int)

I kruh -> 9x PfA, MA 9x40 minut
II kruh -> 9x staty 9x40
III kruh -> 9x staty 9x80
IV kruh -> 9x 3x exhasty (24 minut), ii 4x40 minut, 2x keen (hodně dlouho)
V kruh -> 8x 2x packa, ii 6x80 minut
VI kruh -> 8x 2 packy, 6x4 minuty mass haste
VII kruh -> 8x 1x exTS (80 minut), 7x8 minut mass haste
VIII kruh -> 8x 1x premotion (od restartu do restartu), 1x extend SS(80 minut), 4x40 minut (ex80)
IX kruh -> 7x mind blank až 7x80 minut

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Posted: 19:11 10. Nov 2011
by Nalkanar
Pěkný... s tím že na 20. lvl je rest na 45 minutách (no možná na 43 nebo tak :mrgreen: na 21. to bylo určo 45 minut), na 30. nejsem ale už na 26. lvlu to byla hodina mezi resty a stále stoupá.

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Posted: 19:24 10. Nov 2011
by Shaman88
A jaká byla inteligence těch různých mágů - takhle to měření totiž nemá význam.

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Posted: 19:25 10. Nov 2011
by Derken-
Maximální co jde neuvažuješ-li tieflinga nebo drowa -tj 18 -> 38 + 12 samozřejmě

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Posted: 21:09 10. Nov 2011
by Shaman88
A kolik to bylo u té postavy na 20. lvlu?

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Posted: 21:11 10. Nov 2011
by Derken-
18+ 5 + 12 = 35

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Posted: 20:44 12. Nov 2011
by Narsith
CHci se optat jako laik ktery se absolutně nevyzna v těch vašich hmtlatilkach o plusech a minusech a td.Ja vim jsem k smichu ale sory ja to hraju pro radost :mrgreen: Mam velmistrovskou knihu povolavani,a ted dilema.Všiml jsem si že na 7 kruhu v knize vyvolam stejny sumony jako na 9 kruhu.Ted mě jen zajima jestli mi stači 7 kruh mit v kouzlech nebo je lepši dat si devatej kruh ? Diky za radu :)

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Posted: 20:51 12. Nov 2011
by Nalkanar
Na expení potřebuješ samozřejmě časem devítku. Ze sedmičky dají skutečně vyvolat devítkový tvorové, ale dle mých pozorování je větší šance, že se ti "nepovedou".

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Posted: 20:57 12. Nov 2011
by Narsith
Nalkanar wrote:Na expení potřebuješ samozřejmě časem devítku. Ze sedmičky dají skutečně vyvolat devítkový tvorové, ale dle mých pozorování je větší šance, že se ti "nepovedou".
Takže lepši je si dat devaty kruh misto sedmeho jestli tomu dobře rozumim? Teda to je bomba.U kastera jesou jen 3 pozice na 9 kruhu...a ted si ma jeden vybrat :-/.Když už se likvidovaly z hulkama i hole pro magy tak se taky trochu mělo uvažovat.No co se da dělat :( I přesto děkuji za radu :)

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Posted: 21:03 12. Nov 2011
by xxxMajkyxxx
Narsith wrote:...U kastera jesou jen 3 pozice na 9 kruhu...
U zaklinace

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Posted: 22:07 12. Nov 2011
by Nalkanar
Upravím formulaci:
Devítka je nutná pro 100% expení.
Sedmička lze využít k vyvolání devítky, ale pokud nemáš dostatečný skill, tak se ti devítkoví summoni můžou často nezdařit (utrhnout).